Блог
Прикраси з перлами. Перли та інші ювелірні прикраси. - Блог інтернет-магазину TANGO. Фото 1
22.05.2024

Перли – це справжнє диво природи, яке завдяки майстерності ювелірів перетворюється на вишукані прикраси. Вони завжди були символом елегантності та витонченості, і в сучасних модних тенденціях чудово поєднуються з іншими ювелірними виробами, створюючи неповторні та стильні комбінації. Однак, щоб виглядати стильно і сучасно, важливо правильно поєднувати перлові прикраси з іншими ювелірними аксесуарами. Тут ми поділимося, як складати та об'єднувати вироби, щоб створити бездоганний образ.

Читати далі
Каучукові прикраси. Стильний аксесуар для кожного дня. - Блог інтернет-магазину TANGO. Фото 1
20.05.2024

Шукаєте стильний та практичний аксесуар на кожен день? Каучукові прикраси - ідеальний вибір! Ці сучасні вироби не тільки виглядають привабливо, але й мають безліч переваг, які роблять їх незамінними у повсякденному житті.

Читати далі
Варіанти плетіння. Види та техніки створення ланцюжків та браслетів. - Блог інтернет-магазину TANGO. Фото 1
11.05.2024

Плетіння ланцюжків та браслетів - це не просто ювелірне мистецтво, це ціле мистецтво, де кожне ланцюжок та кожен вузлик несуть у собі глибокий зміст. Це майстерність поєднує в собі високу технічну кваліфікацію, нескінченну творчу фантазію, а також повагу до культурної спадщини та традицій. У плетінні кожна деталь важлива, адже саме в найдрібніших нюансах приховується справжня краса та унікальність прикраси.

Читати далі
Як вибрати застібку на сережках. Варіанти застібок сережок. - Блог інтернет-магазину TANGO. Фото 1
18.04.2024

Коли мова заходить про вибір ідеальних сережок, багато хто відразу звертає увагу на стиль, матеріал та каміння. Але одним із ключових аспектів, який часто залишається поза увагою, є тип застібки. Від правильного вибору застібки залежить не лише комфорт носіння, а й безпека ваших коштовностей. Тут ми докладно розглянемо різні види застібок на сережках та допоможемо вам визначитися з найкращим варіантом для себе.

Читати далі
Символи віри та захисту. Путівник по православним ювелірним прикрасам. - Блог інтернет-магазину TANGO. Фото 1
11.04.2024

Віддавна люди прагнули забезпечити себе та своїх близьких від зловісних намірів, злого ока та різних лих. Із поширенням християнства традиційні обереги відступили, віддавши місце православним прикрасам. Ці символи віри почали носити на шиї, близько до серця, на пальцях, у впевненості, що Божа присутність завжди супроводжує людину, надаючи підтримку у моменти випробувань.

Читати далі
Імена, які несуть сенс. Чому кольє з ім'ям стає особистим трендом - Блог інтернет-магазину TANGO. Фото 1
04.04.2024

Стиль та особистість ідуть рука об руку в модних аксесуарах, а унікальне кольє з ім'ям - це той самий тренд, який несе у собі більше, ніж просто красу. Це не нововведення в світі моди, воно має довгу історію виготовлення ювелірних виробів.

Читати далі
Ювелірні вироби з емаллю: художнє мистецтво, яскраві кольори та ювелірні традиції - Блог інтернет-магазину TANGO. Фото 1
12.02.2024

Емаль у ювелірних виробах — це не лише декоративний прикраса, а ціле мистецтво, яке поєднує в собі технічну майстерність і художнє уявлення. Емаль дозволяє ювелірам створювати шедеври з неймовірною деталізацією та яскравістю кольорів, які залишаються незмінними на протязі багатьох років.

Читати далі
Чарівна історія Дня Святого Валентина - Блог інтернет-магазину TANGO. Фото 1
08.02.2024

Жила-була в давньому Римі легенда, яка пережила віки і перетворилась на один з найчудовіших свят світу — День Святого Валентина. Це історія про силу кохання, здатне подолати будь-які перешкоди, навіть коли весь світ здається проти тебе.

Читати далі
Короткий путівник зі стилям в ювелірному мистецтві - Блог інтернет-магазину TANGO. Фото 1
05.02.2024

Ми хочемо поділитися з вами коротким путівником зі стилів в ювелірному мистецтві, кожен з яких відображає свій час чи навіть цілу епоху. У кожного з них є своя захоплююча історія та цілі покоління майстрів, що виготовляли чи виготовляють свої ювелірні шедеври в кожному з цих стилів.

Читати далі
Поради щодо зберігання коштовних прикрас під час подорожей - Блог інтернет-магазину TANGO. Фото 1
02.02.2024

Подорожі розкривають нові горизонти та приносять незабутні враження, але вони також ставлять перед нами завдання безпечного зберігання наших коштовних прикрас. Щоб захистити ваші прикраси від пошкоджень і втрат, важливо підходити до їх зберігання під час подорожей з особливою увагою.

Читати далі