Золоті брошки

Підібрано 30 из 30
1 274грн.
1 593 грн.
41 248грн.
51 560 грн.
35 094грн.
43 867 грн.
58 627грн.
73 284 грн.
54 734грн.
68 417 грн.

Золоті брошки

Не всі знають, що у якості аксесуару брошки з'явилися ще задовго до зародження перших цивілізацій. Одна з найперших прикрас в історії людства, брошка золота пройшла весь цей багатотисячолітній шлях, зберігши свою декоративно-практичну цінність, вишуканість і шарм. Сьогодні цей модний ювелірний виріб являє окрему товарну групу, якою не без підстав пишається ювелірна компанія ТАНГО. 

Перші брошки з золота – історія краси 

Історія виникнення даної ювелірної прикраси йде в далеку давнину. У ті часи подібні прикраси мали виражений функціональний підтекст (виконували функцію шпильки для скріплення одягу).

Археологічні знахідки свідчать, що у якості аксесуару популярність брошки золоті набули у Бронзовому столітті. За часів Античності та в епоху Середньовіччя подібні аксесуари називалися фібулами.

Сплеск популярності на класичні (в сьогоднішньому розумінні цього слова) золоті брошки спостерігався у період з середини 17-го по середину 18-го століть, тобто – в епоху Просвітництва. Саме під час розквіту Бароко і Рококо стався відхід від суто функціональної складової зі збільшенням декоративної цінності прикрас.

Якщо подивитися на будь-яке фото, представлене в каталозі Танго, можна зробити висновок про те, що сучасна золота брошка – продовжувач славних традицій тієї епохи, коли людина поступово відходила від пуританського світогляду і демонструвала прагнення до краси і свободи думки, в тому числі й художньої.

Сучасні золоті брошки виглядають чудово. Це гордість каталогу магазину Tangogold, адже дизайн деяких моделей гідний справжнього захоплення. А вміння вибрати правильну прикрасу грає ключову роль.

Золота брошка – мистецтво вибору

Брошку прийнято носити на верхньому одязі, як декоративну прикрасу. Це суто жіночий аксесуар, який кріпиться на піджак або жакет, блузку, сорочку, пальто, сукню, головний убір.

Популярність брошок з золота стимулює пропозицію, що стало можливим завдяки блискучій роботі дизайнерів. В результаті можна вибрати і купити золоту брошку будь-якого формату, на вибір впливають такі характеристики:

1. Тип виробу

Всі брошки за форматом і конструкцією діляться на 3 типи: брошки-шпильки, брошки-голки і брошки-значки. Каталог інтернет магазину Tangogold зробив акцент на першій групі – брошки-шпильки. Це класичне втілення ніші, різноманітність дизайну, декору і стилізацій (метелики, флористика, абстракції) таких прикрас можна розглянути на фото в каталозі.

2. Наявність вставок

Брошка – одне з найбільш художніх виробів у світі ювелірних прикрас. Інкрустації тут є обов'язковим елементом, без якого неможливий сам формат прикраси. Золоті брошки з камінням у більшості своїй включають фіанітові та емалеві вставки. Також є моделі з інкрустацією перлів, опала, улексіту, агату, аметисту в різних комбінаціях.

3. Колір металу

Більшість моделей каталогу представлено виробами на основі червоного золота, що найкращим чином відповідає аксесуару для дорослої жінки, підкреслюючи її статус і заможність. Також зустрічаються золоті брошки лимонного відтінку (див. каталог).

4. Колекційна приналежність

Для зручності вибору виробів по загальним декоративним якостям всі золоті брошки відносяться до тих чи інших колекцій. Рекомендується відкрити список «Колекція» і ознайомитися з даним принципом сортування позицій.

Купити золоту брошку від Tangogold

ТАНГО ювелірний магазин пропонує на вибір покупця великий асортимент ювелірних прикрас усіх категорій. У тому числі каталог інтернет магазину містить безліч моделей з популярної категорії золоті брошки за вигідною ціною.

Згідно відгуками покупців і постійних клієнтів, основні переваги покупки товару від Tangogold:

  • асортимент каталогу – включає кілька десятків моделей даної групи, що дозволяє обирати вироби індивідуально на будь-який смак за різними характеристиками;
  • варіативність формату покупки – доставка товару по всій території України (послуги Нової Пошти), а також самовивіз в містах (Слов'янськ, Одеса, Костянтинівка і Краматорськ), де знаходяться магазини компанії;
  • баланс характеристик – збалансована якість, декоративна складова і вартість, оскільки всі вироби представлені 585 пробою золота і 925 пробою срібла, що забезпечує поєднання цих факторів.

Придбати ювелірний виріб від Танго, значить купити золоту брошку в Україні за привабливою ціною, недорого, з доставкою у будь-яку точку країни (не тільки Київ) та можливістю розрахунку будь-яким зручним для клієнта способом.