Дитячі золоті сережки

Підібрано 30 из 68
1 106грн.
1 301 грн.
2 434грн.
2 863 грн.
1 570грн.
1 847 грн.
1 728грн.
2 033 грн.
2 639грн.
3 105 грн.
New
10 100грн.
11 882 грн.
2 456грн.
2 890 грн.
6 277грн.
7 385 грн.
1 434грн.
1 687 грн.
4 117грн.
4 843 грн.
4 581грн.
5 390 грн.
1 867грн.
2 197 грн.
3 840грн.
4 518 грн.
2 218грн.
2 610 грн.
2 802грн.
3 297 грн.
6 880грн.
8 094 грн.
4 905грн.
5 771 грн.
1 502грн.
1 767 грн.
1 547грн.
1 820 грн.
2 592грн.
3 050 грн.
5 084грн.
5 981 грн.
2 571грн.
3 025 грн.
4 242грн.
4 991 грн.

Золоті дитячі сережки

Перші ювелірні вироби юної леді або джентльмена

Чи проколювати вуха в дитячому віці - питання відкрите. Але більшість дівчаток і частина хлопчиків обзаводяться дитячими золотими сережками ще до школи або в молодших класах. Так само як одяг та аксесуари, дитячі ювелірні вироби створюються з урахуванням вікових особливостей, але і вони мають свої тенденції та моду.

У минулі часи багато культур надягали золоті сережки дівчинці з малолітства - як потужний магічний оберіг. Але зараз дитячі прикраси виконують декоративну роль, а ще це спосіб розвинути естетичний смак, задовольнити потребу в наслідуванні дорослим жінкам, дати відчути себе красивою юної леді. Для хлопчиків же це пошук свого стилю, бажання виділятися, бути схожим на своїх кумирів, а іноді і своєрідна форма протесту - вельми нешкідлива.

Дитячі золоті сережки: як вибирати вироби для дитини

Безпека і комфорт 

Найважливіший критерій в дитячих прикрасах - вони не викликають хворобливих відчуттів і дискомфорту під час повсякденного носіння. Що для цього потрібно:

  • невеликий розмір ювелірного виробу,

  • маленька вага, щоб не обтяжувати мочку і не травмувати місце проколу

  • відсутність гострих елементів

Також в процесі вибору золотих сережок дитячих важливо враховувати наступні параметри: надійність замку, форму ювелірного виробу, тип вставки, особисті переваги дитини.

Пусети або гвоздики

Золоті сережки для дітей у формі пусетів мають безліч переваг. У разі носіння медичних цвяшків місце проколу заживає найкраще, але і не заростає занадто сильно, завдяки чому надалі дитячі сережки вдається змінити без будь-яких проблем.

Дитячі сережки-пусети можуть приймати найрізноманітніші і милі форми, мати ювелірні вставки або бути максимально нейтральними і лаконічними. Важливо, що медичні гвоздики - це найкраще рішення для перших золотих сережок дівчинці або хлопчикові.

Класичні сережки і конго

В якості дитячих золотих сережок дівчинці відмінно підійдуть класичні моделі - вироби з англійським або французьким замком, з акуратним центральним декоративним елементом або ювелірною вставкою. В асортименті моделей, представлених в каталозі компанії TANGO, є і фантазійні варіанти, - наприклад, золоті сережки дитячі у вигляді котиків.

Універсальний варіант - сережки-кільця, які також мають назву "конго". Такі дитячі сережки з червоного, жовтого або білого ювелірного металу, невеликого розміру, стануть хорошим вибором як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Надійний замок

Золоті дитячі сережки повинні бути захищені від втрати - і не тільки тому, що це дорогі вироби. Для дитини перші прикраси можуть бути дійсно улюбленими, а їх втрата буде дуже великим засмученням.

При виборі золотих сережок дитячих важливо враховувати особливості замку - саме він забезпечує збереження виробу. Для пусетів-цвяшків бажано, щоб це було не штифтове, а гвинтове кріплення. Золоті сережки-гвоздики, які закручуються застібкою, практично неможливо втратити - це найнадійніший варіант.

Класичні дитячі золоті сережки можуть бути оснащені англійським або французьким замком. Французький менше, а англійський має кращу фіксацію. У сережках однотипна застібка, але потрібно переконатися, що штирок легко входить в отвір і надійно закріплюється - колечко не розстібнеться саме по собі або від легкого впливу.

Тип золота і вставки

Підшукуючи сережки для дівчинки в ювелірному магазині важливо враховувати міцність прикраси. У випадку з золотом оптимальний варіант - вироби 585 проби тому, що цей метал дуже рідко викликає алергічні реакції.

Колір ювелірного металу може бути червоним, білим або лимонного відтінку. Вироби з білого золота покриті тонким шаром родію (метал платинової групи), завдяки чому вони мають холодний яскравий блиск, а ризик проявів алергій і зовсім зводиться до мінімуму. Також в інтернет-магазині Tangogold можна купити дитячі золоті сережки комбінованого типу, в яких поєднані два або три кольори золота.

У золоті сережки для дитини вкрай рідко вставляють дорогоцінні камені через їх високу ціну. Якщо вставка і є, то це майже завжди фіаніти (кубічний цирконій) - вони можуть бути будь-яких кольорів, але найчастіше в дитячих сережках використовуються кристали прозоро-білого кольору. Для дітей шкільного віку асортимент моделей ширше - тут вже є і кольорові фіаніти, і перли. А для особливих подій можна вибрати дівчинці сережки з акуратними підвісками, які допоможуть відчути себе справжньою юної леді.

Купити дитячі золоті сережки

Для дітей бажано вибирати вироби з не надто великою вагою, без великих декоративних елементів, гострих деталей. Золоті дитячі сережки повинні бути 585 проби - більш м'які сплави легко деформуються.

Найкраще на дитячих вушках виглядають маленькі золоті сережки-гвоздики, акуратні сережки або класика з фіанітами. Хлопчики частіше вибирають срібний варіант без вставок, але біле золото виглядає теж добре.

На сайті Тангоголд та у фірмових магазинах ювелірного бренду TANGO представлені моделі, які ідеально підходять в якості перших дитячих золотих сережок для повсякденного носіння або свята. Вони не викличуть хворобливих відчуттів і дискомфорту, але будуть підкреслювати сяйво допитливих дитячих очей.

Прості дитячі золоті сережки у нас можна купити недорого, з гарантією та доставкою по всій Україні. Також є можливість самовивозу в Києві, Одесі, Костянтинівці, Слов'янську, Краматорську. У каталозі представлені якісні фото і детальні описи, а наші оператори готові відповісти на всі ваші запитання щодо виробів бренду.