Чоловічі браслети

Підібрано 30 из 57
2 126грн.
4 252 грн.
13 325грн.
15 676 грн.
11 911грн.
14 013 грн.
2 545грн.
2 994 грн.
19 399грн.
22 822 грн.
New
14 513грн.
17 074 грн.
New
8 341грн.
9 813 грн.
New
8 447грн.
9 938 грн.
New
34 779грн.
40 917 грн.
New
22 972грн.
27 026 грн.
New
15 315грн.
18 018 грн.

Браслет - чоловіча прикраса

У давнину браслети носили переважно чоловіки. Шкіряні та металеві наручи допомагали уникнути травм і поранень. І надягали їх не тільки для бою, але і в дорогу або навіть носили досить часто - адже життя чоловіка було постійно пов'язане з ризиками, погрозами. Ніколи не можна було вгадати, в який момент доведеться ухилятися від ворога або захищати слабких.

Срібні чоловічі браслети мали велике значення в культурі вікінгів. Юнаки отримували їх від свого правителя, поклявшись у своїй вірності, - і це був символ відданості. Браслет вважався дуже важливим предметом, на ньому завірялися клятви, а втратити його було дуже поганим знаком.

Чоловічі браслети із золота носили монархи, полководці, вищі чиновники. Це атрибут високого становища в суспільстві, багатства і влади.

Сьогодні чоловіки набагато менше пов'язані ієрархічними клятвами, а битви і навіть бійки трапляються далеко не кожен день. Символізм і прагматичне значення чоловічих браслетів пішли на другий план. Але вони як і раніше підкреслюються мужність, впевненість та силу. До того ж браслети із золота та срібла як і раніше можуть сприйматися як щось статусне, якийсь індикатор положення в суспільстві - особливо, якщо вдало підібрані.

Стильні чоловічі браслети 

Браслети з золота і срібла 

Майже всі сучасні моделі чоловічих браслетів виготовлені за ланцюговою технологією. Основні типи плетіння для чоловічих браслетів та їх підвиди:

  1. Якірне - морський біт, ролло і подвійне ролло, кордове, подвійний та потрійний якір.

  2. Бісмарк - пітон, кардинал, арабська, подвійний та потрійний, струмочок, візантійський, московський, абіната.

  3. Панцирне - черепашка, пташине око, снейк, колос, нонна, гурмет.

Також металеві браслети на руку чоловічі можуть створюватися по глідерному типу - елементи з золота з'єднані в один виріб спеціальними кріпленнями. Наприклад, в браслеті з артикулом 870029 чергуються пластини з білого і червоного золота, які візуально виглядають як суцільне полотно благородного металу. В останні роки мають попит етнічні мотиви - зокрема стилізації срібного браслета вікінгів - це незамкнута дуга, кінці якої зазвичай прикрашені декором в скандинавському стилі (голова вовка, хижого птаха, ведмедя, міфічних істот або старовинний орнамент).

Для чоловічого браслета оптимально підходить золото 585 проби та срібло 925 проби - ці сплави досить міцні і водночас зберігають естетичну привабливість виробів. Сучасні прикраси зі срібла та білого золота часто покриті тонким шаром родію - це рідкісний метал платинової групи. Він надає поверхні додатковий холодний блиск і запобігає прямий контакт срібла зі шкірою, завдяки чому усувається проблема окислення металу, темних слідів на руці та алергічних реакцій.

Каучукові та текстильні чоловічі браслети

Браслети на руку чоловічі також представлені ювелірними шнурами і каучуковими еластичними виробами. Декоративні елементи, накладки і застібки в них виготовлені з благородних металів - золота та срібла.

Браслет з каучуком чоловічий виглядає стильно, сучасно і досить строго, підкреслюючи мужність власника. Чорну основу прикрашають лаконічні пластини - вони можуть бути прикрашені простим орнаментом або якимось написом.

Шкіряні та текстильні шнури з декором із золота і срібла або просто на застібці переважно випускають в стриманому чорному кольорі та червоному (як оберіг). Для додаткової прикраси браслетів є різноманітні чоловічі підвіски, які підкреслять індивідуальність.

Купити браслет на руку чоловічий

Ювелірна компанія ТАНГО пропонує гідний вибір срібних, золотих, текстильних та браслетів з каучуком чоловічих. У каталозі Tangogold кожен товар супроводжується якісним фото, описом моделі та актуальною ціною. Купити чоловічий браслет можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні або у фірмових ювелірних магазинах ТАНГО в Києві, Одесі, Слов'янську, Костянтинівці та Краматорську.