Сережки шпильки

Підібрано 30 из 33
2 147грн.
2 684 грн.
3 455грн.
4 319 грн.
3 575грн.
4 469 грн.
1 860грн.
3 721 грн.
4 504грн.
5 630 грн.
4 570грн.
5 713 грн.
382грн.
765 грн.
9 028грн.
11 285 грн.
6 303грн.
7 879 грн.
3 757грн.
4 696 грн.
9 816грн.
12 270 грн.
New
3 254грн.
4 067 грн.
New
10 177грн.
12 721 грн.

Сьогодні різноманітність ювелірних виробів дозволяє вибрати будь-яку прикрасу, в тому числі за типом застібки. Якщо мова йде про популярні сережки у вигляді колечка, найпоширенішим способом застібання тут є шпилька (або скоба). Сережки шпильки мають дуже надійну механіку кріплення, хоча і дещо специфічну, що не заважає цим прикрасам займати лідируючі позиції в шкалі популярності подібних виробів.

Чим примітні сережки шпильки?

Особливості конструкції сережок з замочком у вигляді шпильки передбачають поділ на 2 типи - з рухомим і фіксованим штифтом. Моделі, представлені в каталозі Tango Gold, оснащені фіксованою штифтовою системою застібання.

Фіксований штифт упаяний в саму сережку, плюс є спеціальний рухомий елемент, а принцип дії механізму нагадує англійський замок. Слід підняти штифт, вивільнивши його з жолобка, і відтягнути рухому частину в сторону. Далі необхідно протягнути штифт у вушний прокол і застебнути, повернувши рухливий елемент назад в зчеплення зі з'єднувальним желобком.

Переваги та недоліки сережок з замком у вигляді шпильки

Механізм кріплення із застібкою у вигляді шпильки з одного боку дуже зручний, простий і надійний, з іншого має деяку специфіку. Більшість користувачів високо оцінюють якості даного типу застібки, але у деяких з незвички виникають певні незручності.

Перевагами такої прикраси, як сережки шпильки, є:

  • можливість комплектації габаритних виробів, в тому числі сережок у формі кілець;
  • простота і надійність механізму кріплення, а також зручність носіння при уважному виборі виробу;
  • велика різноманітність моделей на ринку, що цілком красномовно ілюструє каталог Tangogold.

Недоліки сережок шпильок можна назвати плаваючими, оскільки вони безпосередньо залежать від уважності користувача при виборі виробу.

Якщо краї штифта будуть занадто довгими, користувач, що віддає перевагу шарфам і високим комірам, може відчувати незручності, оскільки краї будуть чіплятися за одяг.

Занадто короткий штифт зробить проблематичним кріплення сережки. Тому, купуючи сережки з штифтовою застібкою, слід проявляти уважність, і тоді ці недоліки Вас не торкнуться.

На що звертати увагу, вибираючи сережки шпильки?

Асортимент каталогу демонструє велику різноманітність моделей з категорії «сережки шпильки». Можна вибрати виріб по безлічі характеристик, найбільш важливі з них представлені нижче:

1. Проба металу

Всі сережки шпильки виконані на основі золота і срібла. Золоті вироби представлені 585 пробою, а срібні прикраси 925 пробою. Це визнана класика ніші, що гарантує оптимальне співвідношення ціни, якості і естетики.

2. Стать клієнта

Сережки з механізмом кріплення у вигляді булавки відносяться до числа універсальних рішень. В основному це жіночі прикраси, але також сережки скоби можуть носити діти (дівчата). Чоловічі моделі тут не передбачені.

3. Колір металу

При виготовленні сережок шпильок використовуються різні сплави золота. У каталозі представлені моделі на основі червоного і білого золота, а також кілька рішень з лимонним відтінком. Срібні вироби мають класичний відтінок без тональних акцентів у лігатурі сплаву.

4. Інкрустації

Сережки кільцями не передбачають великої різноманітності вставок дорогоцінного каміння. Більшість сережок шпильок не має інкрустацій, але деякі моделі можуть містити вкраплення фіаніту, а також перлинні й каучукові компоненти.

5. Ціновий фактор

Дана ніша є гнучкою з точки зору вартості. У каталозі можна знайти бюджетні рішення для дорослих і дітей, а також преміальні моделі кращих колекцій ( «В стилі TANGO» і «Сонячна мозаїка»).

Крім згаданих чинників, є й інші критерії вибору. Наприклад, можна керуватися таким параметром, як Подія, що допоможе вибрати сережки шпильки згідно мети їх придбання.

Купити сережки булавки від Танго Голд

Інтернет магазин Tangogold пропонує увазі відвідувачів велику різноманітність ювелірних виробів всіх категорій, в тому числі сережки шпильки за привабливою ціною від кращих колекцій і з доставкою по всій території України.

Купити сережки шпильки можна онлайн за допомогою форми зворотного зв'язку. Слід вибрати виріб, вказати контактні дані і відправити заявку на сервіс. Наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення.

Доставка товару здійснюється по таких містах, як Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Чернівці, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Тернопіль, Суми, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Вінниця, Черкаси, Рівне, Житомир, Кропивницький та Ужгород.