Чоловічі срібні ланцюжки

Підібрано 30 из 38
3 478грн.
6 956 грн.
5 127грн.
10 254 грн.

Срібні чоловічі ланцюги

Вибір ювелірних прикрас для чоловіків більш обмежений, ніж жіночий. Але чоловічий срібний ланцюг на шию – один з тих варіантів, який подобається і актуальний для будь-якого представника сильної статі. Вироби зі срібла навіть більш популярні, ніж золоті, адже цей метал символізує мужність, силу. 

Щоб купити ланцюг чоловічий зі срібла, важливо врахувати кілька його характеристик, які впливають, як на зовнішній вигляд, так і носіння:

  • Довжину;
  • Товщину;
  • Дизайн і вид плетіння;
  • Стиль;
  • Тип замка.

Також прикраса обов'язково повинна мати пробу. Це гарантія того, що вона виготовлена ​​зі справжнього срібла.

Довжина і товщина

Переважно подібні ювелірні вироби носяться з хрестом, тому при виборі їх товщини можна відштовхуватися від розміру такої підвіски. До невеликого елегантного натільного хрестику підійде тонкий варіант. Якщо кулон масивний, прикрашений камінням, важить кілька грамів, то ланцюжок повинен бути товстим, інакше він розірветься.

Довжина виробу залежить від віку. Для самих маленьких, а також школярів та деяких підлітків варто вибирати ланцюг 40 см. Для дорослих – 45 і більше.

Тип плетіння

Існує близько сорока видів плетіння. Зупинити свій вибір можна на будь-якому з них, але надійними у носінні вважаються:

  • Якірне – найбільш звичний та знайомий усім варіант;
  • Панцир – схоже на попередній варіант, тільки ланки між собою додатково скручуються;
  • Кордове плетіння, з техніки нагадує електричний кабель;
  • Коробкове – виглядає оригінально та незвично.

Замок

Щоб не втратити срібний ланцюжок, потрібно приділити особливу увагу типу замка, яким він оснащений. Шпрінгельний замок вважається класикою, адже він зустрічається у більшості ювелірних виробів. Міцний, важить небагато, простий та надійний в експлуатації.

Карабін – підходить для ланцюжка вагою понад п'ять грам. Його можна відкривати та закривати навіть однією рукою. Гвинтовий виглядає незвично, адже виготовлений за технологією гвинта і гайки.

У нас – цікавий та широкий асортимент

У нашому інтернет-магазині «Тангоголд» можна вибрати і купити недорогий чоловічий срібний ланцюжок. Ми пропонуємо цікаві дизайни та вигідні ціни, а асортимент можна побачити в каталозі. Якщо вас цікавить ціна чоловічого срібного ланцюжка на шию, вся інформація є на сайті. Відправляємо замовлення у будь-яке місто України: Київ, Дніпро, Львів, Чернівці, Суми та інші населені пункти.