Золоті каблучки з фіанітами

Підібрано 30 из 723
ЦІНА ТИЖНЯ
19 535грн.
29 156 грн.
20 735грн.
24 394 грн.
8 357грн.
9 832 грн.
15 757грн.
18 538 грн.
11 195грн.
13 171 грн.
19 243грн.
22 639 грн.
12 746грн.
14 995 грн.
8 130грн.
9 565 грн.
5 113грн.
6 015 грн.
6 923грн.
8 145 грн.
7 527грн.
8 855 грн.
18 565грн.
21 841 грн.
5 183грн.
6 098 грн.
ЦІНА ТИЖНЯ
9 459грн.
14 118 грн.
7 207грн.
8 479 грн.
5 113грн.
6 015 грн.

Нова класика

Золоті каблучки зі вставками сяючих каменів - це ювелірний тандем, який не вийде з моди ніколи. Він пройшов крізь століття і навіть тисячоліття. Зрозуміло,  вид каблучок за цей час багаторазово змінювався - нові сплави, форми, тенденції, камені, технології. Сучасний ювелірний світ може запропонувати нескінченну кількість найрізноманітніших варіантів. Серед найбільш популярних і відносно нових рішень - золота каблучка з фіанітами.

Каблучки із золота з фіанітами - це величезні можливості для дизайнерів, а також набагато більша доступність для споживачів.

Золоті каблучки з фіанітами

Переваги та особливості фіанітів

Фіаніт - найпопулярніший аналог діаманта, але придумали його, як не дивно, зовсім не ювеліри. Фіаніт або кубічний діоксид цирконію був спеціально створений радянськими вченими в 1967 році. Він був необхідний як заміна дорогим алмазам, які широко використовувалися в оптичних лазерних установках. Свою назву новий матеріал отримав від фізичного інституту Академії наук (ФІАН), де його вперше змогли синтезувати. Щоб змагатися з алмазами фіаніт повинен був володіти дуже високою міцністю і одночасно прозорістю - щоб максимально пропускати світло. Характеристики нового штучного каменю повністю відповідали вимогам. І як виявилося, не тільки вимогам вчених та інженерів, а й ювелірів.

Майстри та компанії швидко адаптували фіаніт для потреб ювелірної справи - і саме тут він показав себе у всій красі. Фіаніт заміщає в різних своїх колірних варіаціях дорогоцінні і напівкоштовні камені - діамант, сапфір, смарагд, рубін, хризоліт, морганіт та інші. А завдяки тому, що коштує він недорого, вироби з золота з фіанітами дуже швидко стали неймовірно популярними. Купити золоту каблучку з фіанітом доречно як зовсім юній дівчині, так і дорослій жінці, адже візуально цей камінь майже не поступається діаманту.

Каблучки з фіанітами - золоті вироби для всіх

Більшості жінок недостатньо однієї каблучки або комплекту прикрас. У скриньці з коштовностями зазвичай як мінімум кілька варіантів, а у деяких і в одну скриньку все не поміститься. Адже жінки різні - не тільки в порівнянні одна з одною, але навіть на фоні самих себе. Жінка змінюється кілька разів за день. А найкраще стан проявляється в зовнішньому вигляді - образ, стиль, одяг, аксесуари, макіяж, зачіска і, звичайно, прикраси. У якихось випадках цілком можна обійтися біжутерією або непомітним повсякденним сріблом, але іноді потрібні золоті каблучки зі вставками - і фіаніти закривають цю потребу якнайкраще.

Але золоті каблучки з фіанітами - це не тільки жіночі прикраси. Ювелірна компанія ТАНГО пропонує акуратні або брутальні золоті персні з фіанітами для чоловічих пальців. Білі і чорні фіаніти вже стали класикою чоловічих каблучок, печаток і перснів із золота.

Що стосується дитячих прикрас, то в них взагалі не заведено робити вставки з дорогоцінних каменів. Оптимальне рішення - це світлі фіаніти, ювелірна емаль, культивовані перли.

Різноманітність золотих каблучок з фіанітами

Одна з найважливіших переваг фіанітів - майже нескінченні колірні варіації. А оскільки це штучний камінь, то і домогтися потрібного розміру набагато легше. Невисока вартість матеріалу відкриває шлях для більш сміливих експериментів з огранюванням, завдяки чому народжується величезна різноманітність виробів із золота з фіанітами:

  • золота каблучка з розсипом фіанітів - найчастіше блискучі ділянки підкреслюють велику центральну вставку;

  • золота каблучка з фіанітами доріжкою - іноді такі смуги повністю замикають весь виріб і такі прикраси називають каблучками нескінченності;

  • солітер - золота каблучка з одним великим прозоро-білим каменем, іноді обрамлене дрібними фіанітами, - найчастіше використовуються для заручин;

  • обручки - найкраще підходить каблучка з фіанітом золоте, 585 проби, білого або червоного відтінку;

  • лаконічні золоті каблучки з акуратними вставками;

  • золоті жіночі та чоловічі персні та ін.

Золоті каблучки 585 проби з фіанітами в ювелірному каталозі Tangogold переважно представлені в колекціях Вінчальні прикраси, Чорне і біле, Побачення любові, Елегантність, Гранд Деко. Більшість таких виробів виготовлені з червоного золота, але також є моделі з лимонного, комбінованого, білого металу. Останній, до речі, добре поєднується зі срібними прикрасами.

Блиск в очах і на пальцях

Ювелірний магазин ТАНГО - це величезний вибір прикрас за цінами від виробника і з доставкою по всій Україні. Купити золоту каблучку з фіанітами можна через інтернет на нашому сайті Tangogold або в магазинах в Києві, Одесі, Слов'янську, Костянтинівці, Краматорську.

На всі ювелірні вироби виробництва компанії TANGO надається гарантія терміном на рік. Є знижки до Дня народження, безкоштовна доставка при сумі замовлення від 1000 грн, а також акції - слідкуйте за новинами TANGO на нашому сайті або в соціальних мережах!