Золоті каблучки з діамантами

Підібрано 30 из 200
13 301грн.
17 735 грн.
15 710грн.
19 638 грн.
22 575грн.
30 100 грн.
New
9 001грн.
12 002 грн.
4 972грн.
6 629 грн.
15 464грн.
20 619 грн.
4 424грн.
5 530 грн.
4 336грн.
5 420 грн.
14 963грн.
19 951 грн.
37 902грн.
47 378 грн.
12 602грн.
15 753 грн.
5 005грн.
6 674 грн.
39 367грн.
52 490 грн.
17 891грн.
23 855 грн.
24 148грн.
32 198 грн.
13 138грн.
17 518 грн.
5 621грн.
7 495 грн.
25 644грн.
32 055 грн.
24 598грн.
30 748 грн.

Золоті каблучки з діамантами - кращі друзі дівчат

Каблучка - витончена прикраса у формі обідка з отвором всередині, зробленого з металу. Будучи одним з найдавніших видів коштовностей, вона прикрашала руки фараонів, царів, імператорів, підкреслюючи високий суспільний статус свого володаря. Згодом каблучки стали носити звичайні люди, а незабаром їх стали використовувати у якості головного символу любові і відданості.

Сьогодні каблучки носять і чоловіки, і жінки. Якщо чоловічі прикраси - уособлення строгості і високого соціального статусу, то жіночі - втілення краси, витонченості, розкоші. Колекції жіночих каблучок вражають кількістю форм, буйством фарб, величезною різноманітністю стилів і дизайнів. Серед великого різноманіття моделей найбільшою популярністю користуються золоті каблучки з діамантами. Такий подарунок розтопить серце будь-якої жінки, змусивши її очі блищати від радості і захоплення.

Чому каблучки з діамантами так бажані?

Діамант - це огранований алмаз. Будучи досить рідкісним мінералом, складно видобувається з надр землі. Природним способом виноситься на поверхню землі потоками лави. Сам мінерал досить поширений, проте не всі природні екземпляри придатні для подальшої обробки та огранювання. Камінці ювелірної якості - достатня рідкість. Вони розходяться по світу в обмеженій кількості і дуже цінуються на ринку. Ось чому каблучка з таким камінчиком - дуже цінна і дорога прикраса.

Через свою ексклюзивність та дорожнечу прийнято вважати, що діаманти - це назавжди. Провівши паралель з любов'ю і шлюбом, з кінця 19 століття і по сьогоднішній день діамантами стали масового інкрустувати заручні каблучки та обручки. На доказ своєї безмежної любові маркетологи запропонували чоловікам витрачати три зарплати на золоту заручну каблучку з таким каменем. І багато послухалися поради, обдаровуючи своїх коханих чарівними золотими каблучками з сяючими камінцями, що підкреслюють ніжність і витонченість жіночої руки.

Каблучки з діамантами відрізняються не тільки дизайном і стилем, але і ціною. Вартість на перший погляд схожого золотого виробу може значно відрізнятися. Справа в тому, що ці дорогоцінні камені бувають різними і відрізняються такими характеристиками:

• кольором. Алмази бувають усіх кольорів веселки. Найбільш рідкісні і дорогі - червоні. Чорні камені - виверт маркетологів. Відрізняючись найнижчою якістю, алмази чорного кольору підносять, як щось надзвичайно цінне та ексклюзивне;

• чистотою. Алмаз - природний камінь, тому різні дефекти і вкраплення на ньому - не рідкість. Відсутність дрібних крапочок, включень, пустот - ознака високого ступеня чистоти мінералу. Такий алмаз коштує значно дорожче тих, в яких проглядаються подібні дефекти;

• огранюванням. Традиційно діаманти мають кругле ограновування, однак у продажі зустрічаються й інші форми каменю: овал, серце, човник та інші. Крім форми ограновування оцінюється якість обробки каменю. У цьому питанні важливі правильність форм, симетрія, пропорції, якість полірування. Якість огранювання впливає на красу камінчика;

• каратності. Вага алмазу вимірюється в каратах. 1 карат еквівалентний 0,2 грама. Чим вище каратності камінчик, тим дорожче виріб.

На ціну золотої каблучки з діамантом також впливає бренд, під яким вироблено прикрасу. Є люди, які хочуть переплатити за впізнаваний дизайн або бренд, а є ті, хто не бачить сенсу в таких вкладеннях, вважаючи за краще вироби від маловідомих торгових марок. Все залежить від особистих переконань і уподобань.

Через свою дорожнечу діаманти часто підробляють, видаючи звичайне скло за натуральний камінь. Щоб не натрапити на шахраїв, перед покупкою золотої прикраси запитайте про наявність сертифікату на камінь. Справжні камені завжди сертифіковані і відповідають міжнародним стандартам за якістю.

Магазин Танго голд - центр доступних ювелірних виробів від провідних майстрів України

Шукаєте, де купити гарну золоту прикрасу з сертифікованим алмазом за доступною ціною? В інтернет-магазині Танго Голд представлений багатий асортимент золотих і срібних ювелірних виробів на всі випадки життя. У магазині також можна придбати всілякі підвіски, кулони, браслети, сережки, а також інші аксесуари з дорогоцінних металів. Одна з головних переваг магазину - доступні ціни. У Tangogold діють постійні знижки та розпродажі, що дозволяють ще більше економити.

Інші переваги магазину: 

• великий вибір;

• гарантія якості;

• широкий діапазон цін;

• доставка по Києву і всій Україні;

• зручний сайт з барвистим каталогом;

• різні способи оплати;

• можливість обміну і повернення;

• уважні консультанти.

Магазин здійснює доставку в усі регіони країни: Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Маріуполь, Львів, Вінниця, Житомир, Луцьк, Ковель, Дніпро, Миколаїв, Полтава, Чернігів, Суми, Ужгород, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Херсон.