Підвіски ключики

Підібрано 10 из 10

Ключик до потаємного

Ключ - вельми буденна річ, та й самі замки були придумані вже досить давно. Але ж далеко не кожен ключ людина готова носити на шиї. Такого положення удостоюються тільки ті ключі, які відкривають дуже важливі дверцята або шкатулку. 

Раніше у великих будинках була окрема посада ключниці або ключника - управителя, який тримав при собі та розпоряджався всіма ключами від усіх дверей. Але навіть в такому випадку у господаря або господині був ще як мінімум один особливий ключик, який відкривав доступ до особливо дорогих або особистих речей.

Якщо людина носить на шиї ключ - вона оберігає від сторонніх щось неймовірно цінне для себе. Саме такий символізм увібрали в себе ювелірні підвіски-ключики.

Підвіска-ключик - красивий і надійний хранитель таємниць

Прикрасу у вигляді ключика популяризував ювелірний бренд Tiffany - він взяв за основу вінтажні невеликі ключі, які виготовлялися для шкатулок та схованок. Бронзові, срібні і навіть золоті, ажурні, інкрустовані камінням - вони вже самі по собі прекрасні, незалежно від того, які замочки вони відмикають і які цінності приховують від чужих очей.

Навіть дивно, що ювеліри щільно взялися за створення підвісок-ключиків із золота та срібла тільки у 2009 році. І все ж закономірно, що нове віяння стрімко набуло популярності, а підвіски-ключики прикрасили шиї багатьох знаменитостей - їх носять Емма Уотсон, Джессіка Білл, Дакота Феннінг, Дженіфер Лав Хьюіт та інші.

Красива форма з елементом загадковості - це саме те, що зробило підвіску золотий ключик популярною в світі прикрас. Всього лише один невеликий виріб надає всьому образу якийсь особливий шарм. Жінка-загадка, юна леді зі своїми дівочими таємницями або мудра берегиня справжніх цінностей - це ті нотки, які може привнести срібний ключик, підвіска з червоного або білого золота. А може, це ключ до особливих можливостей?

Ключики-підвіски зазвичай носять на шиї як кулон, але також вони можуть доповнювати браслети-ланцюжки. Завдяки вдалій формі ці вироби легко поєднуються з іншими прикрасами, завдяки чому можна створювати неповторні композиції.

Найчастіше "вушко" ключика в підвісках виконано у вигляді сердечка. Такі кулони доповнюють вставками фіанітів (кубічний цирконій) ніжних відтінків, білого або червоного кольору, перлів, ювелірної емалі.

TANGO на сторожі особливих замків

Ювелірна компанія ТАНГО пропонує елегантні кулони та підвіски-ключики - для ваших особистих таємниць. У каталозі Tangogold представлені вишукані моделі підвісок ключиків зі срібла та золота - вони вдало впишуться в образ як зовсім юної дівчини і навіть дівчинки, так і дорослої жінки. Срібний ключик на шию можна купити за ціною в районі 200 грн.

Купити підвіску-ключик можна через інтернет-магазин або фірмові ювелірні магазини ТАНГО в Києві, Одесі, Костянтинівці, Краматорську, Слов'янську. Діє доставка по всій Україні - безкоштовно при замовленні товару на суму від 1000 грн. Гарантія на вироби - 12 місяців.