Золоті чоловічі ланцюжки

Підібрано 30 из 50
17 827грн.
20 973 грн.
New
6 873грн.
8 086 грн.
16 612грн.
19 544 грн.
2 603грн.
3 062 грн.
49 385грн.
58 100 грн.
New
102 578грн.
120 680 грн.
31 702грн.
37 297 грн.
New
112 803грн.
132 709 грн.
New
54 605грн.
64 241 грн.
New
104 065грн.
122 429 грн.

Золоті ланцюжки чоловічі

Чоловічий золотий ланцюжок на шию – класичний аксесуар, що однаково підходить усім віковим категоріям. Золоті вироби завжди вважалися символом благополуччя і самодостатності, що особливо важливо в образі чоловіка. Ланцюжок стане прекрасним подарунком до весілля, річниці чи на ювілей. Це універсальна прикраса, здатна надати власнику більше лиску, додатково підкресливши його гідність. 

Типи плетіння чоловічих золотих ланцюжків

Вибираючи золоті ланцюги для чоловіків, ціна, проба металу, дизайн та інші параметри надзвичайно важливі. Однак особливо важливою є така характеристика, як тип плетіння ланцюжка, оскільки це один з головних чинників, що впливають на формування ціни виробу.

Основні види плетіння золотого ювелірного ланцюжка для чоловіків:

1. Якір – класичний тип плетіння, коли овальні одинарні ланки кріпляться одна за іншою;

2. Бісмарк – більш складний варіант, при якому ланки можуть мати складову форму (наприклад, трісмарк – використовуються 3-х ланкові елементи);

3. Візантія – називається також «лисячим хвостом», даний тип плетіння дуже складний і декоративний, використовуються ланки різної форми, переплетені в кілька рядів;

4. Венеціанка – однорядне сплетіння компактних плоских ланок, дуже декоративне, відмінно підходить для носіння з хрестом;

5. Фантазійне – використовуються ланки складної конфігурації, різних форм і розмірів, а також способів з'єднання, що дозволяє створювати унікальні ланцюгові композиції.

Всі ці різновиди мають безліч шанувальників, кожний має свої достоїнства і особливості носіння.

Як вибирати чоловічі ланцюжки з золота?

Крім плетіння, при виборі золотих чоловічих ланцюжків слід звертати увагу на такі характеристики:

1. Проба металу – в каталозі весь асортимент представлений 585 пробою золота.

2. Колір металу – можна вибрати виріб з червоного золота, а також присутні моделі на основі лимонного і білого тонів.

3. Наявність інкрустацій – більшість ланцюжків не мають дорогоцінних вставок, але можна вибрати моделі з емалевим декором.

4. Розмір ланцюжка – слід підбирати під особисті параметри.

5. Приуроченість – є моделі, орієнтовані по дизайну на дарування до ювілею або Дня Св. Валентина.

Також рекомендується використовувати сортувальний список «Колекція», який дозволить впорядкувати вироби за схожими дизайнерськими характеристиками.

Купити чоловічі ланцюжки з золота від Tangogold

Компанія TANGO займається продажем ювелірних виробів і коштовностей від кращих колекцій, включаючи ланцюжки з золота чоловічі за привабливою ціною з доставкою по всій Україні.

Серед переваг покупки прикрас в інтернет магазині Tangogold:

  • велика різноманітність – каталог містить величезний асортимент ювелірних прикрас, в тому числі тут можна вибрати золотий ланцюг для чоловіка за різними параметрами;
  • зручність покупки – можлива доставка товару до Києва і по всій території України, а також самовивіз з міст Одеса, Слов'янськ, Краматорськ та Костянтинівка, де є магазини компанії TANGO;
  • чесна гарантія – згідно із законодавством можна обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки, гарантія на золоті ланцюги становить 12-18 місяців.

Співпраця з надійними перевізниками дозволяє купити золоті ланцюжки чоловічі в Києві та інших містах України, а робота безпосередньо з виробниками ювелірних прикрас робить ціни на товар TANGO доступними. Тут можна вибрати як виріб преміального цінового діапазону, так і відверто недорого.