Сережки-кільця (Конго)

Підібрано 30 из 39
3 923грн.
4 615 грн.
New
6 954грн.
8 181 грн.
1 860грн.
3 721 грн.
4 493грн.
5 286 грн.
1 495грн.
2 990 грн.
6 574грн.
7 734 грн.
1 581грн.
3 163 грн.
6 276грн.
7 383 грн.
9 684грн.
11 393 грн.
10 214грн.
12 017 грн.
New
15 658грн.
18 421 грн.
New
3 467грн.
4 079 грн.
New
11 557грн.
13 597 грн.

Серед безлічі видів ювелірних прикрас для вушних мочок, сережки конго зі срібла мають найдавнішу історію, при цьому і нинішньої їхньої популярності можна лише позаздрити. Це універсальні і затребувані серед користувачів коштовності, купити сережки кільцями вважається ознакою доброго смаку, оскільки вражаючий вигляд виробу і місячний блиск срібла відмінно поєднуються, і це наочно демонструє асортимент каталогу Tangogold. 

Коли з'явилися сережки-кільця конго?

Срібні сережки-кільця вважаються найдавнішими прикрасами в своєму сегменті. Їх носили ще за часів родоплемінного ладу, ці вражаючі вироби вважалися символом багатства і положення в суспільстві.

Цікаво, що першими сережки-кільця стали носити чоловіки, а жінки дещо пізніше підхопили цю моду. Для чоловіків розмір кілець мав більше значення, чим більшим був діаметр і товщина металу, тим вище був статус власника прикраси. Срібло при цьому було більшою мірою доступним, тому саме  сережки конго користувалися такою популярністю.

Надалі ця ніша еволюціонувала разом з ювелірним мистецтвом, з предмета чоловічого марнославства сережки-кільця перетворилися в суто жіночі аксесуари, хоча універсальність даної прикраси зберігалася ще багато століть.

Особливості та зовнішній вигляд круглих сережок конго

Класична кругла форма робить сережки конго справжньою класикою. Такі вироби завжди виглядають переконливо, мають підкреслено великий діаметр у порівнянні з іншими моделями цієї ніші.

У більшості випадків для виготовлення сережок-кілець використовується золото і срібло. Срібні вироби більш універсальні, оскільки на відміну від золотих прикрас, підходять практично всім, незалежно від кольору волосся і очей.

Як застібки зазвичай використовуються 2 типу замків. У каталозі представлені вироби із замочками типу скоба і англійськими застібками.

Скоба (шпилька) до пари сережок конго є найдавнішим способом застібання, забезпечуючи зручність експлуатації та надійність кріплення на мочці вуха. Мінусом є крихкість скоб, які вимагають делікатного поводження.

Англійський замок вважається найнадійнішим, а його акуратний дизайн відмінно вписується в образ будь-яких сережок. Мінусом можна назвати не найкращу гнучкість щодо відстані, відведеної для мочки вуха. Слід уважно вибирати виріб під себе, щоб не відчувати дискомфорт під час носіння.

Чому сережки-кільця конго так популярні?

Головним достоїнством такої прикраси, як сережки-кільця конго, є їх універсальність. Ці прикраси можна носити практично під будь-які зачіски, при цьому немає обмеження по відтінку шкіри, кольору волосся і очей.

Загальний перелік переваг, якими виділяються сережки-кільця, включає:

  • універсальність і поєднуваність, в тому числі з іншими видами сережок;
  • варіативність виконання (з інкрустаціями і без вставок, тематична орієнтація, розмір кілець, дизайн і т.д.);
  • велика різноманітність моделей на ринку.

Різноманітність моделей дійсно вражає. З одного боку усі сережки-кільця конго схожі, адже кругла форма не дає можливості для створення діаметрально протилежних дизайнів. При цьому ювеліри використовують інші параметри, в тому числі розмір, фактуру поверхні, товщину металу, а головне - вставки дорогоцінного каміння, що робить дану модель однією з найбільш варіативних щодо дизайну.

У більшості випадків сережки-кільця стануть вибором яскравих жінок, що віддають перевагу яскравому стилю і демонстративним аксесуарам. Сережки конго завжди помітні й ті, хто носять такі прикраси, завжди привертають погляди оточуючих. Сережки кільцями навіть сьогодні виконують закладену ще в давнину функцію демонстрації і чудово справляються з цим завданням.

Інші характеристики сережок кільцями

При покупці таких аксесуарів, як сережки конго, слід звертати увагу на деякі параметри виробів. Крім уже згаданих застібок, важливо приділити увагу пробі срібла і коштовним вставкам, адже від цього залежать статус і вартість виробу.

1. Проба

Еталоном змісту срібла в лігатурі вважається 925 проба. Саме таким асортиментом представлений каталог магазину Тангоголд. Сережки колечка з вмістом Аргентуму 92,5% в загальній палітрі сплаву мають найкращі естетичні та практичні якості.

2. Інкрустації

Більшість сережок-кілець конго мають лаконічний з точки зору декору дизайн без настільки виражених вставок дорогоцінного каміння, як в інших моделях сережок. Інкрустації присутні у вигляді акуратних вкраплень, при цьому використовуються поєднання з холодним блиском срібла фіаніту та агату, а також декоративні каучукові вставки.

3. Загальний дизайн

У дизайні сережок-кілець домінує тональна стриманість. Більшість моделей представлено чорно-білою палітрою, незважаючи на це в дизайні присутній тематичний ухил (ювілей, 8 березня, Валентинів день і т.д.).

Купити сережки-кільця конго від Tango Gold

Інтернет магазин Танго Голд займається продажем ювелірних коштовностей від кращих колекцій, в тому числі в каталозі можна знайти сережки-кільця конго в великому асортименті за привабливою ціною. Доставка доступна по всій території України.

Купити сережки-кільця конго можна онлайн на сайті компанії. Для цього скористайтеся формою зворотного зв'язку і відправте заявку на сервіс. Наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення.

Доставка товару можлива по всій країні, включаючи такі міста, як Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Чернівці, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Тернопіль, Суми, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Вінниця, Черкаси, Рівне, Житомир, Кропивницький та Ужгород.