Дитячі ланцюжки

Підібрано 8 из 8

Дитячі ланцюжки

Серед усіх ювелірних виробів однією з найбільш затребуваних категорій є ланцюжки. Вони завжди виглядають стильно і вишукано, при цьому здатні надати образу певний шарм (для жінок) і солідність (для чоловіків). А ще є дитячі ланцюжки, безпечні та зручні, здатні стати чудовою прикрасою для немовляти, дівчинки-підлітка або дівчат шкільного віку. 

Дитячі ланцюжки – давня історія

Історія використання ювелірних прикрас йде в первісну давнину. Першими ланцюги та ланцюжки почали носити чоловіки. Золотий або срібний виріб на руці або шиї вважався символом статусу, а також слугував оберегом від темних сил (натільний хрест).

Надалі декоративні властивості прикрас оцінили представниці прекрасної статі. Згодом ланцюжки стали більшою мірою жіночим аксесуаром, а також їх часто купували для своїх дітей, у тому числі на хрестини.

При виготовленні ланцюжків використовувалися 2 дорогоцінних метали – золото і срібло. Золоті прикраси вважаються більш статусними і їх ціна вище. Золото відомо як гіпоалергенний метал, дуже зносостійкий (не тьмяніє з часом), що має теплу колірну температуру.

Срібні вироби також заслуговують на увагу. Вони дешевші, мають унікальні декоративні якості. З давніх часів «місячному» металу приписували магічні властивості, у тому числі якості оберега.

В ході еволюції ювелірного ремесла ланцюжок дитячий став самостійною товарною категорією. Дана прикраса завжди виглядає елегантно і вишукано, при цьому граючи роль красивого оберега для дитини.

Ланцюжки для дітей – гордість асортименту Тангоголд

У каталозі інтернет магазину Тангоголд можна вибрати подібні вироби для дітей різного віку (від новонароджених малюків до молодих жінок), різних характеристик, подієвої приналежності та дизайну.

1. Тип виробу

Прикраси даної категорії діляться на 2 основних типи – шнурки та ланцюжки. Вони відрізняються тим, що шнурок має гумову або шкіряну плетену основу з металевою застібкою, в той час як класичний ланцюг являє собою плетіння металевих ланок (тобто, задіяний тільки метал).

2. Форма і колір металу

Золото і срібло є безальтернативним матеріалом для виготовлення дитячих ланцюжків. Золоті прикраси мають протиалергічні властивості. Цей метал представлений 2-ма кольоровими варіаціями – червоним і білим золотом. Срібні ланцюжки також дуже затребувані. Це відмінна платформа для створення таких моделей, як ланцюжок для хрестика дитині та інші оберегові прикраси.

3. Проба металу

Каталог представлений виробами 585 проби золота і 925 проби срібла. Це домінуючі у ювелірному світі стандарти, які вважаються оптимальними з точки зору балансу вартості, якості та естетики.

4. Приуроченість

Причина покупки ланцюжка (або подія) може розглядатися як критерій вибору, заснований на особливостях дизайну прикраси. Можна обрати виріб для хрещення, на 8 березня, а також на День Св. Валентина або вибрати ювілейний варіант, кожен зі своїми особливостями виконання.

5. Вік

Гендерна орієнтація подібних виробів передбачає можливість вибирати дитячі ланцюжки в широкому віковому діапазоні. У каталозі можна вибрати дитячий ланцюжок для новонародженого, дівчинки підлітка та школярки старших класів.

Перш ніж купувати дитячий ланцюжок, рекомендується ознайомитися зі змістом списків у каталозі, в тому числі звернути увагу на довжину виробу, фактор приуроченості та характеристики металу. Це допоможе уникнути помилок і вибрати відповідну модель з оптимальним поєднанням «ціна/характеристики».

Купити дитячий ланцюжок від Tangogold

Інтернет магазин Tangogold здійснює продаж ювелірних виробів всіх типів, включаючи ланцюжки для носіння на шиї, зап'ясті та щиколотці. Асортимент включає моделі від провідних колекцій, в тому числі ланцюжки для дітей чудового дизайну і характеристик.

Основні «за» на користь покупки ювелірних прикрас даної категорії від колекції TANGO:

• вся товарна продукція є виробами вищої якості, золоті і срібні моделі мають 585 і 925 пробу відповідно;

• можливість доставки товару по всій Україні, а також самовивозом в містах Одеса, Краматорськ, Слов'янськ і Костянтинівка;

• оплата будь-яким зручним способом, включаючи готівку, післяплата та безготівка (VISA і MASTERCARD), а також в кредит через банк;

• чесна гарантія на всі ювелірні вироби (12-18 місяців, залежно від характеристик ланцюжка).

Відмінний вибір за всілякими параметрами, порівняно низька ціна та відмінна якість товару – ось 3 складових, що говорять на користь асортименту магазинів Тангоголд.