Каблучки "Спаси и Сохрани"

Підібрано 7 из 7

Каблучки «Спаси и Сохрани»

Каблучки «Спаси і Сохрани» - християнський атрибут, що символізує зв'язок з православною вірою. Він вважається захистом від поганих думок, заздрості, неприємностей в роботі та особистому житті. Подібний напис на каблучці - коротка молитва, своєрідне звернення до Бога про захист і відвернення від всього поганого. Каблучки «Спаси и Сохрани» можна купити для себе, використовувати в якості обручальних або подарувати дорогій людині.

Символізм перстнів «Спаси и Сохрани»

Каблучку, на якій є напис або гравіювання «Спаси и Сохрани» може носити хрещена людина, що дотримується християнських канонів. Такий виріб дає можливість у будь-яку хвилину звернутися до Бога з молитвою і попросити його: 

  • Захистити від поганих і гріховних думок;
  • Допомогти знайти рішення у складній ситуації;
  • Уберегтися від хвороб або скоріше від них позбутися.

При цьому важливо дійсно вірити в захисні властивості каблучки Спаси и Сохрани. Тоді прикраса матиме справжню силу.

Правила носіння

Каблучки Спаси и Сохрани - не просто ювелірний виріб, тому потрібно знати, як правильно їх носити. Церква радить звертати увагу не тільки на естетику такої прикраси, але і на її значення для людини. Саме тому так важливо дотримуватися правил носіння таких перстнів:

1. Одягати на палець можна тільки освячений в церкві виріб. Ніхто не може заборонити носити його, як звичайну коштовність, але якщо хочеться дійсно захисту, то краще виконати це.

2. Фразу «Спаси и Сохрани» ховати не треба. Навпаки - її має бути добре видно. Виняток, якщо напис нанесений на внутрішній стороні обідка.

3. Носити перстень варто щодня, знімаючи тільки на ніч. Якщо немає можливості продовжувати носку такого виробу при набряках пальців під час вагітності або проблемах з рукою, можна надіти його на ланцюжок або шнурок з каучуку. Такий християнський оберіг збереже свої захисні властивості.

4. Не варто передаровувати каблучку і носити чужу. Але допускається її отримання у спадок.

5. Бажано носити ободок на правій руці, адже вона вважається наближеною до Бога - православні хрестяться саме з її допомогою. Кращий варіант - великий, вказівний або середній палець. Хоча сьогодні священики не такі суворі з цим правилом і рекомендують надягати на той палець, на який найзручніше. Носити каблучку можна разом з обручкою або на лівій руці.

І найголовніше - дбайливо зберігати, особливо якщо це подарунок від дорогої людини. При цьому не сприймаючи каблучку «Спаси и Сохрани» магічним талісманом, що приносить удачу. Такий виріб обов'язково має підкріплюватися вірою.

Чи всі можуть носити каблучку?

Перстень «Спаси и Сохрани» може носити хто завгодно. Але для дійсно віруючої людини він буде важливим символом. А для тих, хто заперечують православну релігію, не дотримуються канонів християнства і негативно про них відгукуються, ободок стане звичайним ювелірним виробом, нічого не значущим. В такому випадку краще віддати перевагу іншому варіанту каблучки.

Що варто врахувати при виборі?

Незважаючи на те, що символізм має особливе значення для каблучок «Спаси и Сохрани», збираючись її купити, варто звернути увагу і на зовнішній вигляд такого ювелірного виробу. У нашому інтернет-магазині «Танго Голд» є різні варіанти подібних прикрас. Їх відрізняє ціна, дизайн, використані матеріали, тому вибрати можна на будь-який смак.

Види металу

Немає суворих вимог до матеріалів каблучки Спаси и Сохрани. Її роблять з дерева, алюмінію, міді. Але все ж варто віддати перевагу саме ювелірним виробам - з золота або срібла. Вони більш практичні у використанні, адже поєднуються з різними стилями одягу, міцні, оскільки такі метали майже не деформуються при носінні, а найголовніше - термін їх служби набагато довше. Золотий ободок особливо можна носити хоч все життя, майже зовсім не знімаючи.

Колір металу може бути абсолютно будь-яким:

  • Жовте золото одне з найбільш традиційних;
  • Біле підкорює своїм блиском;
  • Рожеве виглядає ніжно.

Якщо вибирати срібний перстень з таким написом, то важливо віддавати перевагу родованим варіантам. Вони не темніють з часом, а виглядають так само, як відразу після покупки.

Напис

Вибрати каблучку Спаси и Сохрани можна з різними варіантами напису. Це може бути, як гравіювання, так і тиснення. А ще фраза наноситься як всередині обідка, так і зовні. Будь-який з варіантів вартий уваги, тому вибір варто робити виходячи з особистих переваг.

Нерідко золоті вироби піддаються чорнінню, що дає можливість підкреслити рельєфність напису і візерунків. Така методика дозволяє:

1. Захистити каблучку від подряпин.

2. Створити ефект «старовини».

3. Уберегти дорогоцінний метал від вологості, сонячних променів.

Вставки

Подібний варіант ювелірних виробів може бути класичним обідком з одним написом. Але також можна знайти і варіанти зі вставками з дорогоцінних каменів - діамантів, сапфірів, смарагдів, візерунків з того ж металу, тільки іншого кольору. Кожна прикраса обов'язково знайде свого власника, який оцінить задумку дизайнера. І найголовніше - від наявності або відсутності вставок ободок не втрачає свого символізму.

Чи можна поєднувати каблучку з іншими коштовностями?

Носити каблучку можна з будь-якими іншими ювелірними виробами. Багато поєднують її з обручкою на одному пальці, і це виглядає гармонійно. Під подібну прикрасу легко підібрати сережки, ланцюжок, браслет, особливо, якщо вибрати варіант із золота.

Також таку каблучку можна носити і з біжутерією, адже вона в першу чергу атрибут віри, а вже потім коштовність. Ні строгих правил з цього приводу, але не рекомендується надягати його під святкове вбрання, особливо коктейльне плаття або занадто сексуальний образ. Бажано відмовитися від нього також на діловій зустрічі, поході в нічний клуб або інші розважальні заклади.

Від чого залежить вартість?

Ціна виробу формується в першу чергу на основі використаних матеріалів. Якщо це платина або золото, він обійдеться набагато дорожче срібного. При наявності вставок з дорогоцінного каміння вартість відповідно теж підвищується.

Також на ціну впливає складність виконання роботи: візерунки, незвичайна форма її збільшують. Але якщо Ви шукаєте, де в Києві або будь-якому іншому місті придбати такий ювелірний виріб вигідно, звертайтеся в наш інтернет-магазин Tangogold. Ми пропонуємо дійсно доступні ціни на кожну прикрасу. А ще всі вироби мають ретельно продуманий і оригінальний дизайн. І найголовніше - при покупці клієнт може розраховувати на гарантійне обслуговування.

У «Танго» легко купити каблучки Спаси и Сохрани з доставкою у: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Суми, Хмельницький, Черкаси. Доставка можлива в усі міста України, тому ми з задоволенням надішлемо обрану коштовність Саме Вам.