Чоловічі сережки

Підібрано 23 из 23
4 664грн.
5 487 грн.
3 483грн.
4 098 грн.
3 760грн.
4 424 грн.
6 121грн.
7 201 грн.
4 635грн.
5 453 грн.
New
3 471грн.
4 083 грн.

Вважається, що сережки носять в основному жінки і діти, однак це правда лише почасти. Так, більшість моделей в каталозі - це жіночі ювелірні прикраси, але є і окремий товарний сегмент, який представляє сережки для чоловіків. Золоті та срібні, з коштовним камінням і без них, в інтернет магазині Танго Голд можна купити чоловічі сережки в Києві і з доставкою по всій території України.

Історія чоловічих сережок

Не всі про це знають, але як аксесуар сережки для чоловіків йдуть у далеку давнину, причому значно більшою мірою, ніж жіночі сережки. Саме чоловіки стали першими використовувати подібні прикраси, які підкреслювали статус людини в суспільстві, висловлювали його походження, багатство і військову доблесть.

Монархи і дворяни, пірати і моряки, купці і розбійники - хто тільки не носив подібні аксесуари в колишні часи. Навіть звертаючись до історії України, можна згадати картини із зображенням київських князів, козацької старшини і багатих міщан, що носять цей символ влади і достатку.

В ході століть еволюція ювелірних прикрас дещо перетворила цю нішу. Сучасні сережки для чоловіків стали менш ефектними, для них сьогодні характерні стриманий дизайн, лаконічність, сувора геометрія і мінімум декору. При цьому цілі носіння даної прикраси залишаються незмінними вже не одну сотню років.

На що звертати увагу при виборі сережок для чоловіків?

Ювелірні вироби завжди вимагали уваги при виборі, оскільки в більшості випадків це дорогі і статусні вироби. Як і будь-яка інша прикраса, чоловічі сережки у вухо слід вибирати з урахуванням ряду критеріїв, а саме:

  • типу металу; Чоловічі сережки фото
  • проби золота/срібла;
  • особливостей інкрустації;
  • типу застібки.

Інтернет магазин Tango Gold надає хороший вибір сережок для чоловіків з урахуванням всіх 4-х критеріїв. Тип металу передбачає вибір між золотими і срібними виробами. Каталог пропонує 2 найбільш популярні проби - 585 для золота і 925 для срібла. Плюс можна вибрати колір золотих виробів, які представлені сережками для чоловіків на основі червоного і білого золота.

Більшість чоловічих сережок виконано в лаконічному форматі без декоративних вставок. При цьому є концептуальні вироби у вигляді тризубів і хрестиків, а також асортимент включає кілька моделей з інкрустацією фіаніту і діамантів (в основному це статусні рішення за відповідною ціною).

При виборі сережок для хлопців і чоловіків, слід також звертати увагу на тип застібки. Найчастіше використовуються гвинтовий, англійський і штифтовий замки. Гвинтовий і англійський найпопулярніші, оскільки забезпечують надійність і комфорт носіння, при цьому практично позбавлені помітних недоліків. Штифтовий замок менш надійний і переважно використовується у бюджетних моделях.

Купити чоловічі сережки в Tangogold

Інтернет магазин Танго Голд пропонує на вибір покупця великий асортимент ювелірних прикрас, в тому числі чоловічі сережки з гнучкою ціною. Послуга доставки доступна по всій території України.

Купити сережки для чоловіків онлайн можна прямо на сайті компанії через форму зворотного зв'язку. Слід вибрати вподобану модель, оформити заявку і відправити на сервіс. Менеджери магазину зв'яжуться з Вами, після чого замовлення буде затверджено.

Доставка здійснюється по всіх обласних центрах, включаючи Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Тернопіль, Суми, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтаву, Вінницю, Черкаси, Рівне, Житомир, Кропивницький і Чернівці.