Золоті каблучки з сапфірами

Підібрано 30 из 34
8 920грн.
11 150 грн.
29 308грн.
36 635 грн.
26 202грн.
32 752 грн.

Золоті каблучки з сапфірами

Прийнято вважати, що дизайн ювелірної прикраси говорить про сутність людини, адже мало хто купує ту ж каблучку необдумано. Вставка дорогоцінного каменю надає спочатку лаконічному дизайну каблучки не тільки додаткову декоративну цінність, але також наділяє виріб певною духовною суттю. І золота каблучка з сапфіром – яскраве тому підтвердження. 

Золота каблучка з сапфірами – унікальні якості

Не секрет, що дорогоцінні камені здавна використовували як талісмани та інші подібні їм аксесуари, що здатні магічним чином впливати на долю людини. Є навіть ряд наук, що вивчає вплив мінералів на фізичний стан людини, його настрій, удачу і не тільки.

Сапфір прийнято вважати коштовним каменем, що протегує всім людям, які займаються духовним творенням. Каблучки з сапфіром носили відомі художники, музиканти, архітектори, актори.

А ще сапфір вважається королівським каменем. Адже точно такий аксесуар носила принцеса Діана, що вже говорить про піднесену суть ювелірних прикрас подібного типу. При цьому в сучасному форматі каблучку золоту з сапфіром відрізняє доступна ціна (як для преміальних рішень), особливо, якщо поставити поруч більш дорогі прикраси зі вставками діамантів.

Купити золоту каблучку з сапфіровою інкрустацією дає можливість ТАНГО ювелірна компанія, каталог якої містить цікаві моделі даної категорії в комбінації з фіанітовими вставками.

Як вибирати золоті каблучки з сапфіром?

Золоті каблучки з сапфіровими вставками носять не тільки жінки, а тому цей тип прикрас відноситься до помірно універсальних виробів. Колір каменю може бути варіативним (жовтий, зелений, синій), але найбільшу популярність здобули колечка з синім сапфіром, що відмінно виражає споконвічну нордичну суть цього мінералу.

Вибираючи каблучку золоту з сапфірами, слід брати до уваги такі фактори і характеристики цього виробу:

1. Проба металу

Товар, представлений в каталозі, зроблений з золотого сплаву 585 проби. В результаті можна придбати зносостійкий виріб, чудового дизайну і відносно недорого (є більш дорогі стандарти, та ж 750 проба).

2. Колір металу

За колірною температурою металу ніша у рівній мірі представлена ​​2-ма групами. Є класичні моделі на основі червоного золота, а також популярні каблучки білого золота (з характерним срібним тоном).

3. Приуроченість

За своїм дизайном золота каблучка з сапфіром може бути орієнтована на різні події. Наприклад, у каталозі присутні моделі, приурочені до таких подій, як заручини, 8 березня, Валентинів день, а також подарункові ювілейні каблучки.

4. Дизайн

Дизайн представників такої ніші, як золоті каблучки з сапфіром, передбачають різний формат, варіативність геометрій, а також вкраплення інших вставок (в основному фіаніту). Прикраси відрізняються обрамленням каменю, його фактурою (кількістю граней), іншими декоративними аспектами та зовнішніми характеристиками (низька або висока посадка інкрустацій, присутність візерунків і т.д.).

5. Розмір

Габарити каблучки визначають її відповідність параметрам користувача. Слід чітко знати, якій з наведених у каталозі розмірних характеристик відповідає товщина пальця замовника. В іншому випадку каблучка просто не налізе на палець або буде тиснути, або навпаки, стане спадати, що підвищить ризик втрати прикраси.

Купити золоту каблучку з натуральним сапфіром від Tangogold

ТАНГО ювелірний магазин здійснює продаж ювелірних виробів усіх категорій, в тому числі компанія пропонує на вибір покупця велику різноманітність прикрас зі вставками дорогоцінних каменів.

У зв'язку з цим інтернет магазин рекомендує купити золоту каблучку з сапфіром за привабливою ціною з доставкою по всій Україні. Серед переваг покупки в Tangogold зазначаються:

  • баланс характеристик – вся продукція каталогу відноситься до 585 проби золота, що автоматично означає оптимальне поєднання таких якостей виробу, як зносостійкість, декоративність і фактор вартості;
  • зручність покупки – доставка здійснюється по всій Україні, плюс можна забрати товар самовивозом з магазинів компанії, розташованих у містах Слов'янськ, Одеса, Костянтинівка та Краматорськ;
  • декоративні якості сапфіра – вставка такого каменю, як синій сапфір, надає каблучці характерний нордичний шарм та виняткову вишуканість.

Завдяки Танго, золоту каблучку з сапфіром купити в Україні простіше простого. Досить заповнити форму зворотного зв'язку і відправити заявку на сайт компанії. Також можна особисто забрати виріб у згаданих вище містах.