Золоті каблучки з сапфірами

Підібрано 30 из 37
10 095грн.
11 877 грн.
29 656грн.
34 890 грн.
New
12 977грн.
15 267 грн.
22 638грн.
26 633 грн.
New
16 153грн.
19 003 грн.

Золоті каблучки з сапфірами

Прийнято вважати, що дизайн ювелірної прикраси говорить про сутність людини, адже мало хто купує ту ж каблучку необдумано. Вставка дорогоцінного каменю надає спочатку лаконічному дизайну каблучки не тільки додаткову декоративну цінність, але також наділяє виріб певною духовною суттю. І золота каблучка з сапфіром – яскраве тому підтвердження. 

Золота каблучка з сапфірами – унікальні якості

Не секрет, що дорогоцінні камені здавна використовували як талісмани та інші подібні їм аксесуари, що здатні магічним чином впливати на долю людини. Є навіть ряд наук, що вивчає вплив мінералів на фізичний стан людини, його настрій, удачу і не тільки.

Сапфір прийнято вважати коштовним каменем, що протегує всім людям, які займаються духовним творенням. Каблучки з сапфіром носили відомі художники, музиканти, архітектори, актори.

А ще сапфір вважається королівським каменем. Адже точно такий аксесуар носила принцеса Діана, що вже говорить про піднесену суть ювелірних прикрас подібного типу. При цьому в сучасному форматі каблучку золоту з сапфіром відрізняє доступна ціна (як для преміальних рішень), особливо, якщо поставити поруч більш дорогі прикраси зі вставками діамантів.

Купити золоту каблучку з сапфіровою інкрустацією дає можливість ТАНГО ювелірна компанія, каталог якої містить цікаві моделі даної категорії в комбінації з фіанітовими вставками.

Як вибирати золоті каблучки з сапфіром?

Золоті каблучки з сапфіровими вставками носять не тільки жінки, а тому цей тип прикрас відноситься до помірно універсальних виробів. Колір каменю може бути варіативним (жовтий, зелений, синій), але найбільшу популярність здобули колечка з синім сапфіром, що відмінно виражає споконвічну нордичну суть цього мінералу.

Вибираючи каблучку золоту з сапфірами, слід брати до уваги такі фактори і характеристики цього виробу:

1. Проба металу

Товар, представлений в каталозі, зроблений з золотого сплаву 585 проби. В результаті можна придбати зносостійкий виріб, чудового дизайну і відносно недорого (є більш дорогі стандарти, та ж 750 проба).

2. Колір металу

За колірною температурою металу ніша у рівній мірі представлена ​​2-ма групами. Є класичні моделі на основі червоного золота, а також популярні каблучки білого золота (з характерним срібним тоном).

3. Приуроченість

За своїм дизайном золота каблучка з сапфіром може бути орієнтована на різні події. Наприклад, у каталозі присутні моделі, приурочені до таких подій, як заручини, 8 березня, Валентинів день, а також подарункові ювілейні каблучки.

4. Дизайн

Дизайн представників такої ніші, як золоті каблучки з сапфіром, передбачають різний формат, варіативність геометрій, а також вкраплення інших вставок (в основному фіаніту). Прикраси відрізняються обрамленням каменю, його фактурою (кількістю граней), іншими декоративними аспектами та зовнішніми характеристиками (низька або висока посадка інкрустацій, присутність візерунків і т.д.).

5. Розмір

Габарити каблучки визначають її відповідність параметрам користувача. Слід чітко знати, якій з наведених у каталозі розмірних характеристик відповідає товщина пальця замовника. В іншому випадку каблучка просто не налізе на палець або буде тиснути, або навпаки, стане спадати, що підвищить ризик втрати прикраси.

Купити золоту каблучку з натуральним сапфіром від Tangogold

ТАНГО ювелірний магазин здійснює продаж ювелірних виробів усіх категорій, в тому числі компанія пропонує на вибір покупця велику різноманітність прикрас зі вставками дорогоцінних каменів.

У зв'язку з цим інтернет магазин рекомендує купити золоту каблучку з сапфіром за привабливою ціною з доставкою по всій Україні. Серед переваг покупки в Tangogold зазначаються:

  • баланс характеристик – вся продукція каталогу відноситься до 585 проби золота, що автоматично означає оптимальне поєднання таких якостей виробу, як зносостійкість, декоративність і фактор вартості;
  • зручність покупки – доставка здійснюється по всій Україні, плюс можна забрати товар самовивозом з магазинів компанії, розташованих у містах Слов'янськ, Одеса, Костянтинівка та Краматорськ;
  • декоративні якості сапфіра – вставка такого каменю, як синій сапфір, надає каблучці характерний нордичний шарм та виняткову вишуканість.

Завдяки Танго, золоту каблучку з сапфіром купити в Україні простіше простого. Досить заповнити форму зворотного зв'язку і відправити заявку на сайт компанії. Також можна особисто забрати виріб у згаданих вище містах.