Жіночі золоті кулони та підвіски

Підібрано 9 из 248
3 907грн.
4 597 грн.
1 502грн.
1 767 грн.
938грн.
1 103 грн.
1 180грн.
1 388 грн.
5 389грн.
6 340 грн.
4 527грн.
5 326 грн.

Крізь тисячоліття

Жіночі золоті підвіски та кулони були відомі ще за часів цивілізацій Шумеру та Стародавнього Єгипту, що підтверджується археологічними знахідками. Цікаво, що вже тоді вони були вельми майстерна виготовлені, а з часом технології ювелірної справи невпинно покращувались. І хоча довгі роки золоті медальйони та підвіски переважно сигналізували про статус власника, зараз це у першу чергу прикраси.

Сучасні ювелірні тенденції як ніколи орієнтовані на споживача – і саме зараз у жінок є максимум можливостей для того, аби підкреслити свою індивідуальність за допомогою тих ювелірних виробів, які дійсно відповідають і личать їм.

Скульптури з золота

Підвіски та кулони – це та царина, де ювелір може максимально проявляти себе, адже такий формат виробів найменшою мірою скований рамками. Головне, щоб було з'єднувальне вушко, а щодо решти – свобода фантазії та майстерності, з поправками на земне тяжіння, людську анатомію та адекватність у цілому. Золоті підвіски жіночі – це взагалі оаза, оскільки жінки найменш консервативні у виборі прикрас.

Відкритість до нового, незвичного та красивого спричинила появу величезного багатомаїття жіночих підвісок і кулонів із золота:

  • рослинні мотиви – листочки, квіти, фрукти та ягоди;
  • хрестики, ладанки, інші символи віри;
  • букви – перша літера імені, ініціали чи повне ім'я;
  • ключик до серця, туфелька принцеси, підвіска-шарм;
  • знаки зодіаку;
  • геометрія, кулони в стилі стейтмент, авангард тощо.

У золотих підвісках жіночих часто роблять вставки дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, фіанітів (кубічний цирконій), нанокристалів, ювелірної емалі.

Ці вироби хороші й тим, що можуть «кочувати» з однієї основи на іншу. На шиї підвіски та кулони носять на ланцюжку, ювелірному чи простому шнурку, тасьмі, стрічці, металічні дугоподібній основі. Але крім цього підвіс може переноситися на браслети на руку чи ногу, а також на сережки-кільця чи пуссети.

Купити жіночу золоту підвіску

Ювелірна компанія ТАНГО пропонує широкий вибір прикрас, серед яких категорія кулон чи підвіска золота жіноча займає особливе місце й представлена у багатьох колекціях – різні стилі, естетика, каміння. Продаж здійснюється через фірмові ювелірні магазини ТАНГО в Києві, Одесі, Слов'янську, Костянтинівці, Краматорську та через інтернет-магазин за цінами від виробника. У каталозі Tangogold кожен товар супроводжується фото та описами, а наші консультанти готові відповісти на будь-які запитання стосовно нашої продукції. Ми пропонуємо самовивіз або доставку всією Україною – безкоштовно при сумі замовлення від 1000 грн.