Чоловічі золоті кулони та підвіски

Підібрано 23 из 23
10 073грн.
11 851 грн.
10 603грн.
12 474 грн.

Чоловічі золоті підвіски - статус, стиль,традиція 

Здавалося б, чоловіки не надто шанують прикраси. Проте чоловічі золоті підвіски на шию (кулони) чи на браслет - це вироби з довгою історією. У ній змішані влада, статус, родина, дружба, близькість, рід діяльності, релігійні та громадські погляди. Раніше кулон був індикатором для суспільства, але й у наш час завдяки прикрасам чоловіка можна багато чого про нього зрозуміти.

Гарний смак, витриманий стиль, певний достаток, презентабельність і гідність - це те, що вельми важливо для сучасного чоловіка. І це те, що підкреслюють чоловічі підвіски з золота.

Підвіски - найіндивідуальніші чоловічі прикраси

Чоловічі підвіски - золоті, срібні платинові - це вироби, які найбільшою мірою несуть у собі символізм. Жіночі прикраси багатоманітні і майже не обмежені рамками. Каблучки, браслети, сережки, ланцюжки, призначені для чоловіків значно лаконічніші, для них характерний мінімалізм або дуже стримані дизайнерські пориви. У підвісках ж можна дати більше волі фантазії.

Чоловіча золота підвіска здебільшого щось означає - як мінімум для її власника. Це може бути нагадування про важливу подію, період у житті чи близьку людину - друга, родича, кохану, дитину. Також часто використовуються різні символи - зодіакальний знак, тварина-покровитель року народження за китайським місячним календарем, перша літера імені чи прізвища, релігійна символіка (хрестик, ладанка, зірка Давида чи молот Тора). Цікаве рішення - парні прикраси для закоханих.

Чоловіки носять підвіску на ювелірному шнурку чи ланцюжку - на шиї чи зап'ястку (браслет). Ланцюжок має гармоніювати за кольором металу, а також за товщиною і дизайном із підвісним виробом.

Купити чоловічу золоту підвіску 

Великий вибір чоловічих прикрас із золота представлений у каталозі ювелірної компанії ТАНГО - вироби 585 проби, зі вставками та без них, з широким діапазоном цін і гарантією строком на рік. Кожен товар супроводжується детальним описом і якісними фото.

Чоловічі золоті підвіски можна купити на сайті інтернет-магазину Tangogold з доставкою по Україні та у фірмових ювелірних магазинах ТАНГО в Києві, Одесі, Краматорську, Слов'янську, Костянтинівці.