Чоловічі хрестики

Підібрано 30 из 67
39 091грн.
45 989 грн.
1 877грн.
3 755 грн.
1 849грн.
3 698 грн.
22 373грн.
26 321 грн.
1 841грн.
3 682 грн.
584грн.
1 168 грн.
5 399грн.
6 352 грн.
New
4 758грн.
5 598 грн.

Оригінальні хрести для чоловіків з сертифікованого золота

У християнській релігії хрест – об'єкт шанування, символ віри і спокути. Традиційно на хресті зображений розп'ятий Ісус. Розп'яття нагадує віруючому про спокуту гріха кожної людини на землі. Натільний хрест з розп'яттям вважається найсильнішим оберегом від зла. Одягаючи на шию хрестик, людина приймає Бога, вірячи в його захист і благодать. 

Віруючі вважають, що прийняття Бога через хрестик – а це свого роду таїнство, де може бути тільки два учасники: людина і його натільний хрест. Тому такий оберіг вірно носити під одягом.

Чоловічий хрест – відмінний подарунок коханому чоловікові, татові, колезі, другу. Священики вважають, що такий подарунок буде справжнім Божим благословенням, принесе людині щастя і здоров'я. Золотий або срібний хрест натільний чоловічий у якості подарунка продемонструє ваші добрі наміри і добре ставлення до людини.

Вибираємо хрестик для чоловіка: допомога професіонала

Чоловічі хрести бувають різних видів, кожен з яких має свої особливості та переваги. Такі прикраси відрізняються за розміром, металом та пробою, стилем, дизайном, ціною. Хрести натільні чоловічі роблять із золота, срібла або позолоченого металу. На православних хрестиках обов'язково зображують розп'яття. Залежно від стилю такі хрестики можуть бути щедро декоровані дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, стразами, кольоровою емаллю.

Вибираючи золотий або срібний хрест чоловічий, зверніть увагу на:

 • метал, його пробу і колір. Орієнтуйтеся на просте правило: чим вища проба, тим більше у сплаві дорогоцінного металу. Наприклад, 750 проба золота говорить про те, що сплав містить 75% чистого золота, а решта – додаткові елементи (мідь, срібло, паладіум, нікель, цинк, хром);
 • дизайн. Православний чоловічий хрестик – це виріб із зображеним розп'яттям Христа. Вироби без розп'яття не мають відношення до релігії, їх носять виключно у якості прикраси;
 • призначення. Якщо потрібно купити хрестик чоловічий для проведення таїнства хрещення, то підійде варіант з розп'яттям;
 • на наявність гравіювань з текстом. На православних хрестиках часто гравіруються написи «І.Н.Ц.І» або «Спаси і Збережи»;
 • на приналежність до релігії. Православні чоловічі хрести на шию зазвичай шести- або восьмикінечні і обов'язково містять розп'яття Христа. Католицькі хрестики зазвичай складаються з двох перекладин і можуть не мати розп'яття. Важливо врахувати, що на православному хрестику ноги у Ісуса стоять поруч, а на католицькому – розташовані одна поверх іншої. Звідси відрізняється кількість цвяхів: на православному – чотири, а на католицькому – три;
 • стиль. Строгий лаконічний дизайн або яскраві нестандартні рішення: тут все залежить від особистих переваг чоловіка.

Купіть красиві хрести для чоловіків з гарантією 1,5 року!

Хочете купити хрест чоловічий за найдоступнішою ціною в Україні? Величезний асортимент ювелірних виробів від талановитих майстрів представлений в інтернет-магазині Tangogold.

ТАНГО – ювелірна компанія, яка займає лідируючі позиції в рейтингу найбільш чесних організацій в Україні, що стрімко розвиваються. Сьогодні в Україні працює 5 офлайн магазинів, де можна вибрати і купити золоті або срібні вироби за ціною інтернет-магазину.

Першокласна якість сировини, відповідальний підхід до своєї справи, чесність і відкритість допомагають магазину Танго завойовувати все більше шанувальників якісної сертифікованої ювелірки. ТАНГО – ювелірний магазин зі штатом власних майстрів, які відповідають за свою роботу. Творчий підхід, невгамовна фантазія і багаторічний досвід дозволяють майстрам Танго втілювати навіть найсміливіші задуми, що підкорюють своєю оригінальністю і неповторністю.

Хрести золоті чоловічі від Танго – справжні арт-об'єкти, що не мають аналогів у всьому світі. Подаруйте собі та своїм близьким чарівні емоції на все життя з магазином Тангоголд.

Переваги магазину Тангоголд:

 • низькі ціни;
 • великий вибір чоловічих та жіночих ювелірних виробів;
 • гарантована якість;
 • обов'язкова сертифікація товару;
 • барвистий каталог з детальним описом продукції;
 • оперативна доставка по Україні;
 • уважні консультанти;
 • постійні акції та розпродажі.