Про нас

TANGO - творці дорогоцінних емоцій

Творці і натхненники компанії - об'єднали під емоційною назвою «танго» традиції майстрів, творчу філософію і сучасний підхід до ювелірного бізнесу.

ТANGO - це креативна, енергійна, блискуча команда однодумців, закоханих у свою справу. Ми створюємо неповторні ювелірні прикраси. Наша праця - щоденна творчість, вдосконалення своїх знань і майстерності ювелірної справи.

TANGO - це не просто ювелірні прикраси, це маленькі дорогоцінні Арт-об'єкти і оригінальні дизайнерські знахідки. Ми пишаємося своїми неповторними колекціями, тому що вклали в них нашу душу, нашу любов і емоції.

Ми намагаємося, щоб купуючи наші вироби, вашу душу

переповнювало щастя, серце прискорено билося від радості, а життя наповнювалася дивною красою і чудовими емоціями.

Ми хочемо, щоб покупці і шанувальники ювелірних прикрас ТANGO бачили, сприймали і любили нас саме такими: яскравими і красивими, віртуозними і неповторними, живими і емоційними, відкритими і доброзичливими.
 

Прикраси, які ми створюємо
Прикраси, які ми створюємо

Прикраси TANGO створюються для того, щоб стати гідними супутниками найяскравіших і щасливих моментів Вашого життя, зберігаючи Ваші дорогоцінні почуття і емоції. У нашому асортименті прикраси з золота, срібла і позолоченого срібла. Компанія TANGO надає широкий вибір виробів з штучними, дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння різних форм і видів огранки.
 

Місія компанії

Ми усвідомлюємо важливість і унікальність своєї роботи: дарувати не тільки дивну красу багатогранного ювелірного світу, а й чудові емоції, радість, щастя.

Репутація і відповідальність
Репутація і відповідальність

Ми дорожимо своїм ім'ям і іміджем надійного і порядного партнера і робимо все, щоб наші клієнти та партнери були задоволені співпрацею з нами. Все, що ми робимо, має довгострокові перспективи: відносини з клієнтами, нові проекти, взаємодія з партнерами і співробітниками.

Ми створюємо продукцію тільки найвищої якості. Завжди чесні з нашими клієнтами, партнерами і співробітниками. Завжди тримаємо слово і виконуємо свої зобов'язання, вважаючи це неодмінною умовою нашого бізнесу.

Ми дуже уважно ставимося до наших покупців, партнерів і постачальників. Намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного партнера, спираючись на високий ступінь довіри, рівності і чесності.