Золоті каблучки

Підібрано 30 из 1215
ЦІНА ТИЖНЯ
19 446грн.
29 024 грн.
20 641грн.
24 284 грн.
5 987грн.
7 044 грн.
15 673грн.
18 439 грн.
7 770грн.
9 141 грн.
17 229грн.
20 270 грн.
11 032грн.
12 979 грн.
11 569грн.
13 611 грн.
12 017грн.
14 138 грн.
19 086грн.
22 454 грн.
12 689грн.
14 928 грн.
11 027грн.
12 973 грн.
13 667грн.
16 079 грн.
8 094грн.
9 522 грн.
15 552грн.
18 296 грн.
5 090грн.
5 988 грн.
ЦІНА ТИЖНЯ
3 844грн.
5 738 грн.

Золоті каблучки — найкрасномовніший аксесуар

Золота каблучка — це щедре джерело інформації. За ювелірною прикрасою на пальцях можна багато зрозуміти про людину. Тривалий час каблучки переважно мали форму та функції печаток — ними завіряли угоди та важливі рішення, через що вони асоціюються з владою. Просто глянувши на каблучки, особливі золоті, можна було визначити рід діяльності, положення в суспільстві, іноді віросповідання і навіть дещо особисте. Підказками були форма, візерунки та символи, дорогоцінне каміння, які слугували доповненнями золотої каблучки.

Утім, про особисте життя і зараз роблять висновки за “оформленістю” безіменного пальця. І хай у наш час усе не так буквально й однозначно, та навіть у якості прикраси каблучки дають натяки на статус, спосіб життя, темперамент і характер. При цьому не відкривають карти одразу. Одна чи декілька успішно підібраних коштовностей на пальцях допомагають створити правильне враження — і таке вміння може зіграти ключову роль у поворотний момент життя. Або стати невід`ємною частиною кропіткої, але захоплюючої праці над створенням ідеальних образів.

Гід по золотих каблучках

Різномаїття дарує має необмежені можливості для вибору оптимальних ювелірних прикрас і їх поєднань — із урахуванням індивідуальних особоливостей і вподобань. Стиль золотих каблучок може варіюватися від стриманого мінімалізму до розкішних і хитромудрих форм та забарвлень. Окрім різного дизайну є ще ряд параметрів, завдяки яким каблучки золоті в каталозі Тангоголд представлені широким асортиментом.

Гендерна зорієнтованість

У прикрас часто визначена “стать” — чоловічі та жіночі. Також виготовляють варіанти унісекс — нейтральні, без вираженої прив`язки до гендеру. Дитячі каблучки зазвичай ідуть однією категорією.

Колір металу

Золота каблучка може мати багато кольорових варіацій. Частіше за все це червоний, лимонний і білий відтінки. Цікаво виглядають комбіновані варіанти — з використанням золота кількох кольорів.

Проба золота

Найбільш затребувані вироби 585 проби — це довговічні та красиві каблучки, які підходять для того, аби їх носили постійно. Також користуються популярністю каблучки з клеймом 750, але цей сплав відносно м`який, тож і вразливий до механічних пошкоджень. Однак для світських виходів це вдале рішення.

Вставки

Для доповнення золотих каблучок використовують напівдорогоцінне та дорогоцінне каміння. Найрозкішніший варіант — це каблучки з діамантами. Фіаніти стали доступнішою альтернативою, мало чим поступаючись візуально, — і саме вони переважають у прикрасах. Окрім фіанітів у тандем із золотом вступають агат, топаз, смарагд, перли, аметист, кварц, гранат та інші. Також актуальні сміливі рішення, де частини елементів прикраси виконані з каучуку, — поєднання благородного металу з чорною основою чи вкрапленнями-акцентами виглядають цікаво, сучасно і ненав'язливо.

Розмір

Визначається діаметром внутрішньої окружності каблучки. У різних країнах система розмірів відрізняється. У Східній Європі та Німеччині використовується цифрове позначення — у діапазоні від 14 до 24, де число відповідає діаметрові у міліметрах. У Північній Америці та Японії цифри вже інші, а у Британії — взагалі літери.

Подія

Ювелірні вироби прийнято дарувати на свята, приурочувати до якихось важливих дат. З іншого боку, є особливі урочистості, для яких відповідним та ідеальним має бути все — і прикраси не виняток. Класичні “ювелірні” приводи: заручини та весілля, річниця, День святого Валентина та 8 Березня, ювілей, випускний, День народження. Важливе місце займають весілля — чимало пар приділяють великої уваги вибору обручок. Поступово приживається традиція закріплювати заручини каблучкою з діамантом — солітером. Але геть не обов'язково чекати на якусь особливу подію або вагомий привід, аби робити подарунки, — близьким, коханим або собі. Магазини TANGO працюють для вас щодня.

Колекції

Політ дизайнерської думки та праця натхненних майстрів виливаються в авторські ювелірні вироби, об'єднанні в колекції спільним естетичним вектором:

 • Вінчальні прикраси — для тендітних моментів і нового статусу, обручки, в яких будуть закарбовані кращі емоції та обіцянки цього дня;
 • У стилі TANGO — витончені лінії, що перетікають та переплітаються, наче закружляли у парному танці;
 • Чорне та біле — гармонійне поєднання двох антагоністичних кольорів вигідно підкреслює золото і залишає натяк на ледь вловиме стримування вічного протистояння;
 • Елегантність — легкий і ненав'язливий, але все ж безперечний шик витонченого стилю;
 • Сонячна мозаїка — дивні бліки на перлинах, делікатно обгорнутих мереживом золота;
 • Перлинна роса — збережена мить торжества краплі ранішньої роси в квітучому саду;
 • Гранд Деко — безкомпромісна геометрія виважених контрастів і глибоких відтінків;
 • Дзеркала — відображаюча поверхня полірованих золотих пластин, у яких напевне можна побачити дещо таємниче;
 • Мереживо листопаду — ажурні ювелірні сітки, на які опали дари осені;
 • Гармонія — ідеальна рівновага різних елементів і матеріалів;
 • Ягідний фреш та інші.

Кожна колекція — це окремий світ зі своїми правилами краси та стилю. Десь це стриманість кольорів і сувора геометрія ліній, а десь — буйна розкіш чуттєвості та яскравих емоцій. Тому що всі жінки — особливі. І до кожного випадку у TANGO вже підготовлені вишукані рішення.

Купити золоті каблучки в TANGO за приємною ціною

Компанія готова стати вірним союзником у відточуванні майстерності підбору прикрас — асортимент золотих каблучок в інтернет-магазині Tangogold налічує більше п`яти сотен моделей, запропоновані незвичайні стилістичні рішення та дружній сервіс. Вибір можна зробити безпосередньо на сайті — тут опубліковані якісні фото виробів та їх опис. Також до ваших послуг фірмові магазини TANGO в Києві, Одесі та містах Донецької області — Слов'янську, Краматорську, Костянтинівці. У будь-якому з них вас проконсультують з питань наявності, вартості, характеристик товару.

У нас передбачена можливість купити золоту каблучку кількома способами у разі оплати готівкою або за безготівковим розрахунком. Доставка здійснюється по всій Україні і є самовивіз із наших магазинів. За умови покупки на суму від 1000 грн витрати на доставку ми беремо на себе. TANGO як відповідальний виробник надає гарантію на всі ювелірні вироби — від 12 до 18 місяців. Якщо вам потрібно щось особливе, якісне й недорого — купити золоту каблучку ювелірного бренду TANGO стане оптимальним варіантом. Наші клієнти отримують красиві каблучки, а ми — гордість за те, що додаємо вашому життю радості.