Золоті каблучки

Підібрано 30 из 1110
36 179грн.
42 564 грн.
19 217грн.
22 608 грн.
5 259грн.
6 187 грн.
30 693грн.
36 109 грн.
12 787грн.
15 044 грн.
6 645грн.
7 818 грн.
5 249грн.
6 175 грн.
15 114грн.
17 781 грн.
14 271грн.
16 789 грн.
17 496грн.
20 584 грн.
10 384грн.
12 216 грн.
9 421грн.
11 083 грн.
6 049грн.
7 117 грн.
9 460грн.
11 129 грн.
15 480грн.
18 212 грн.
5 278грн.
6 210 грн.
10 527грн.
12 385 грн.
10 973грн.
12 909 грн.
11 867грн.
13 961 грн.
13 909грн.
16 363 грн.
5 664грн.
6 664 грн.
14 589грн.
17 164 грн.
7 002грн.
8 238 грн.

Золоті каблучки — найкрасномовніший аксесуар

Золота каблучка — це щедре джерело інформації. За ювелірною прикрасою на пальцях можна багато зрозуміти про людину. Тривалий час каблучки переважно мали форму та функції печаток — ними завіряли угоди та важливі рішення, через що вони асоціюються з владою. Просто глянувши на каблучки, особливі золоті, можна було визначити рід діяльності, положення в суспільстві, іноді віросповідання і навіть дещо особисте. Підказками були форма, візерунки та символи, дорогоцінне каміння, які слугували доповненнями золотої каблучки.

Утім, про особисте життя і зараз роблять висновки за “оформленістю” безіменного пальця. І хай у наш час усе не так буквально й однозначно, та навіть у якості прикраси каблучки дають натяки на статус, спосіб життя, темперамент і характер. При цьому не відкривають карти одразу. Одна чи декілька успішно підібраних коштовностей на пальцях допомагають створити правильне враження — і таке вміння може зіграти ключову роль у поворотний момент життя. Або стати невід`ємною частиною кропіткої, але захоплюючої праці над створенням ідеальних образів.

Гід по золотих каблучках

Різномаїття дарує має необмежені можливості для вибору оптимальних ювелірних прикрас і їх поєднань — із урахуванням індивідуальних особоливостей і вподобань. Стиль золотих каблучок може варіюватися від стриманого мінімалізму до розкішних і хитромудрих форм та забарвлень. Окрім різного дизайну є ще ряд параметрів, завдяки яким каблучки золоті в каталозі Тангоголд представлені широким асортиментом.

Гендерна зорієнтованість

У прикрас часто визначена “стать” — чоловічі та жіночі. Також виготовляють варіанти унісекс — нейтральні, без вираженої прив`язки до гендеру. Дитячі каблучки зазвичай ідуть однією категорією.

Колір металу

Золота каблучка може мати багато кольорових варіацій. Частіше за все це червоний, лимонний і білий відтінки. Цікаво виглядають комбіновані варіанти — з використанням золота кількох кольорів.

Проба золота

Найбільш затребувані вироби 585 проби — це довговічні та красиві каблучки, які підходять для того, аби їх носили постійно. Також користуються популярністю каблучки з клеймом 750, але цей сплав відносно м`який, тож і вразливий до механічних пошкоджень. Однак для світських виходів це вдале рішення.

Вставки

Для доповнення золотих каблучок використовують напівдорогоцінне та дорогоцінне каміння. Найрозкішніший варіант — це каблучки з діамантами. Фіаніти стали доступнішою альтернативою, мало чим поступаючись візуально, — і саме вони переважають у прикрасах. Окрім фіанітів у тандем із золотом вступають агат, топаз, смарагд, перли, аметист, кварц, гранат та інші. Також актуальні сміливі рішення, де частини елементів прикраси виконані з каучуку, — поєднання благородного металу з чорною основою чи вкрапленнями-акцентами виглядають цікаво, сучасно і ненав'язливо.

Розмір

Визначається діаметром внутрішньої окружності каблучки. У різних країнах система розмірів відрізняється. У Східній Європі та Німеччині використовується цифрове позначення — у діапазоні від 14 до 24, де число відповідає діаметрові у міліметрах. У Північній Америці та Японії цифри вже інші, а у Британії — взагалі літери.

Подія

Ювелірні вироби прийнято дарувати на свята, приурочувати до якихось важливих дат. З іншого боку, є особливі урочистості, для яких відповідним та ідеальним має бути все — і прикраси не виняток. Класичні “ювелірні” приводи: заручини та весілля, річниця, День святого Валентина та 8 Березня, ювілей, випускний, День народження. Важливе місце займають весілля — чимало пар приділяють великої уваги вибору обручок. Поступово приживається традиція закріплювати заручини каблучкою з діамантом — солітером. Але геть не обов'язково чекати на якусь особливу подію або вагомий привід, аби робити подарунки, — близьким, коханим або собі. Магазини TANGO працюють для вас щодня.

Колекції

Політ дизайнерської думки та праця натхненних майстрів виливаються в авторські ювелірні вироби, об'єднанні в колекції спільним естетичним вектором:

 • Вінчальні прикраси — для тендітних моментів і нового статусу, обручки, в яких будуть закарбовані кращі емоції та обіцянки цього дня;
 • У стилі TANGO — витончені лінії, що перетікають та переплітаються, наче закружляли у парному танці;
 • Чорне та біле — гармонійне поєднання двох антагоністичних кольорів вигідно підкреслює золото і залишає натяк на ледь вловиме стримування вічного протистояння;
 • Елегантність — легкий і ненав'язливий, але все ж безперечний шик витонченого стилю;
 • Сонячна мозаїка — дивні бліки на перлинах, делікатно обгорнутих мереживом золота;
 • Перлинна роса — збережена мить торжества краплі ранішньої роси в квітучому саду;
 • Гранд Деко — безкомпромісна геометрія виважених контрастів і глибоких відтінків;
 • Дзеркала — відображаюча поверхня полірованих золотих пластин, у яких напевне можна побачити дещо таємниче;
 • Мереживо листопаду — ажурні ювелірні сітки, на які опали дари осені;
 • Гармонія — ідеальна рівновага різних елементів і матеріалів;
 • Ягідний фреш та інші.

Кожна колекція — це окремий світ зі своїми правилами краси та стилю. Десь це стриманість кольорів і сувора геометрія ліній, а десь — буйна розкіш чуттєвості та яскравих емоцій. Тому що всі жінки — особливі. І до кожного випадку у TANGO вже підготовлені вишукані рішення.

Купити золоті каблучки в TANGO за приємною ціною

Компанія готова стати вірним союзником у відточуванні майстерності підбору прикрас — асортимент золотих каблучок в інтернет-магазині Tangogold налічує більше п`яти сотен моделей, запропоновані незвичайні стилістичні рішення та дружній сервіс. Вибір можна зробити безпосередньо на сайті — тут опубліковані якісні фото виробів та їх опис. Також до ваших послуг фірмові магазини TANGO в Києві, Одесі та містах Донецької області — Слов'янську, Краматорську, Костянтинівці. У будь-якому з них вас проконсультують з питань наявності, вартості, характеристик товару.

У нас передбачена можливість купити золоту каблучку кількома способами у разі оплати готівкою або за безготівковим розрахунком. Доставка здійснюється по всій Україні і є самовивіз із наших магазинів. За умови покупки на суму від 1000 грн витрати на доставку ми беремо на себе. TANGO як відповідальний виробник надає гарантію на всі ювелірні вироби — від 12 до 18 місяців. Якщо вам потрібно щось особливе, якісне й недорого — купити золоту каблучку ювелірного бренду TANGO стане оптимальним варіантом. Наші клієнти отримують красиві каблучки, а ми — гордість за те, що додаємо вашому життю радості.