Дитячі срібні підвіски

Підібрано 30 из 30
130грн.
260 грн.
172грн.
345 грн.
86грн.
172 грн.
86грн.
172 грн.
82грн.
165 грн.
94грн.
188 грн.
79грн.
158 грн.
69грн.
138 грн.
81грн.
162 грн.
60грн.
121 грн.
92грн.
185 грн.
100грн.
201 грн.
402грн.
804 грн.
62грн.
124 грн.

Оберіг і прикраса – дитячі срібні підвіски

Підкреслити індивідуальність, додати красивий і стильний акцент – це актуально в тому числі і для дітей. А якщо внести смислове навантаження, певний символізм і багатовікові традиції – вийде ще й персональний талісман. 

Захистити від вроків, нечистої сили, вберегти від дурних думок і неблагородних вчинків – те, до чого прагнули, мабуть, усі батьки ще з назапам`ятних часів. Булавки, червона нитка, кулон у формі ока, сонечка, підкови, релігійна символіка на дитячому одязі чи в якості натільних прикрас були покликані залучити на життєвий шлях дитини вдачу, здоров`я та благополуччя.

Естетична сторона вибору не менш важлива. Прищеплювати гарний смак і вміння підкреслювати свої природні дані – значущий аспект виховання та розвитку. У кожній культурі є свої звичаї «прикрашання», які стосуються у тому числі і різних видів аксесуарів та ювелірних виробів для дітей.

Срібло – класика дитячих підвісок

Особливі властивості срібла були помічені дуже давно. Їх можна умовно поділити на два види – фізичні та нематеріальні. Наукою вже доведено, що срібло здійснює знезаражувальний, антибактеріальний ефект. Воно буквально очищує. Тож і не дивно, що саме срібні дитячі підвіски користуються особливою популярністю.

А для того, аби уникнути окиснення та появи на шкірі темних плям застосовується технологія родіювання. Виріб зі срібла покривається родієм – це рідкий елемент платинової групи. Створюється тонкий шар, який перешкоджає прямому контакту срібла зі шкірою, завдяки чому вдається запобігти взаємодії металу з природними шкірними виділеннями, а також уникнути алергічних реакцій. Окрім того, родієве покриття привносить додатковий холодний блиск і зберігає вироби у початковому вигляді тривалий час.

Інші властивості срібла науково доведені не були й навряд чи будуть. Але тим не менш іще з давніх часів так званому «місячному» металові приписували здатність оберігати від нечисті, вроків, негативної енергії. Невідомо, чи дійсно срібло ефективне в боротьбі з потойбічними силами. Але все ж у якості оберега чи амулета для дитини ідеально підійде підвіска, кулон із білого благородного металу.

Найпопулярніші види дитячих срібних підвісок: 

· зодіакальні – один із дванадцяти символів, властивий певному періодові;

· зображення тварини – покровителя року народження;

· перша літера імені – кирилицею чи латиницею;

· релігійні прикрасихрестик, ладанка, зірка Давида тощо;

· символи удачі – у формі сонечка, підкови, конюшини-чотирилисника;

· око – має багато значень, але частіше за все використовується в якості амулета, що захищає від вроків і порчі.

Також затребувані підвіски та кулони в стилі мінімалізм, із природними та фантазійними мотивами. В якості додаткових декоративних елементів у дитячих срібних підвісках застосовується ювелірна емаль – вона розфарбовує у соковиті кольори метеликів, бджілок, сонечок, бабок, зайчиків, ведмежат, дельфінів. Часто використовуються фіаніти – кубічний діоксид цирконію – недорогий, але сяючий, подібно до дорогоцінного каміння, кристал, який може бути будь-якого відтінку. Вставки перлів додадуть прикрасам ніжності.

Срібло для підвісок краще обирати 925 проби – це максимально міцний і красивий сплав. Срібні підвіски виглядають доволі демократично й водночас стильно, тож навряд чи настане час, коли вони виявляться не затребуваними.

Правила вибору срібних підвісок для дітей

Візуальна привабливість і мінімалізм – головні союзники покупця при виборі прикраси для дитини. Виріб має бути невеликим, із маленькими й обов'язково округлими виступами – аби підвіска не чіплялася за одяг і не залишала подряпин на ніжній дитячій шкірі.

Для дівчинки чудово підійдуть підвіски у формі метеликів або кішечок, а також янголи – з фіанітами, ювелірною емаллю. У прикрасах для хлопчиків слід бути стриманішими. Щодо малечі – правила ті самі, просто підвіску частіше закріплюють на одяг чи дитяче приладдя (візок, постіль, бортики тощо). А підлітки можуть носити срібну підвіску разом із браслетом у вигляді ланцюжка, тасьми, ювелірного шнурка.

Дитячі срібні підвіски чудово підійдуть в якості подарунка. Це універсальні вироби з дорогоцінного металу, котрі не втрачають з часом ані цінності, ані актуальності.

У каталозі ювелірної компанії ТАНГО представлені різні варіанти дитячих срібних підвісок, а також зодіакальних зображень, релігійних прикрас. Купити дитячу срібну підвіску можна в інтернет-магазині Tangogold або в фірмових магазинах ТАНГО в Києві, Одесі, Слов`янську, Краматорську та Константинівці. Гарантія на рік, доставка по всій Україні, часті акції та знижки до Дня народження – все для того, щоб вам було комфортно робити покупки в TANGO.