Дитячі срібні підвіски

Підібрано 9 из 29
161грн.
169 грн.
134грн.
141 грн.
125грн.
132 грн.
149грн.
157 грн.
147грн.
155 грн.
154грн.
162 грн.
94грн.
99 грн.
194грн.
204 грн.
134грн.
141 грн.

Оберіг і прикраса – дитячі срібні підвіски

Підкреслити індивідуальність, додати красивий і стильний акцент – це актуально в тому числі і для дітей. А якщо внести смислове навантаження, певний символізм і багатовікові традиції – вийде ще й персональний талісман. Дитячі срібні підвіски

Захистити від вроків, нечистої сили, вберегти від дурних думок і неблагородних вчинків – те, до чого прагнули, мабуть, усі батьки ще з назапам`ятних часів. Булавки, червона нитка, кулон у формі ока, сонечка, підкови, релігійна символіка на дитячому одязі чи в якості натільних прикрас були покликані залучити на життєвий шлях дитини вдачу, здоров`я та благополуччя.

Естетична сторона вибору не менш важлива. Прищеплювати гарний смак і вміння підкреслювати свої природні дані – значущий аспект виховання та розвитку. У кожній культурі є свої звичаї «прикрашання», які стосуються у тому числі і різних видів аксесуарів та ювелірних виробів для дітей.

Срібло – класика дитячих підвісок

Особливі властивості срібла були помічені дуже давно. Їх можна умовно поділити на два види – фізичні та нематеріальні. Наукою вже доведено, що срібло здійснює знезаражувальний, антибактеріальний ефект. Воно буквально очищує. Тож і не дивно, що саме срібні дитячі підвіски користуються особливою популярністю.

А для того, аби уникнути окиснення та появи на шкірі темних плям застосовується технологія родіювання. Виріб зі срібла покривається родієм – це рідкий елемент платинової групи. Створюється тонкий шар, який перешкоджає прямому контакту срібла зі шкірою, завдяки чому вдається запобігти взаємодії металу з природними шкірними виділеннями, а також уникнути алергічних реакцій. Окрім того, родієве покриття привносить додатковий холодний блиск і зберігає вироби у початковому вигляді тривалий час.

Інші властивості срібла науково доведені не були й навряд чи будуть. Але тим не менш іще з давніх часів так званому «місячному» металові приписували здатність оберігати від нечисті, вроків, негативної енергії. Невідомо, чи дійсно срібло ефективне в боротьбі з потойбічними силами. Але все ж у якості оберега чи амулета для дитини ідеально підійде підвіска, кулон із білого благородного металу.

Найпопулярніші види дитячих срібних підвісок: Дитячі срібні підвіски

· зодіакальні – один із дванадцяти символів, властивий певному періодові;

· зображення тварини – покровителя року народження;

· перша літера імені – кирилицею чи латиницею;

· релігійні прикраси – хрестик, ладанка, зірка Давида тощо;

· символи удачі – у формі сонечка, підкови, конюшини-чотирилисника;

· око – має багато значень, але частіше за все використовується в якості амулета, що захищає від вроків і порчі.

Також затребувані підвіски та кулони в стилі мінімалізм, із природними та фантазійними мотивами. В якості додаткових декоративних елементів у дитячих срібних підвісках застосовується ювелірна емаль – вона розфарбовує у соковиті кольори метеликів, бджілок, сонечок, бабок, зайчиків, ведмежат, дельфінів. Часто використовуються фіаніти – кубічний діоксид цирконію – недорогий, але сяючий, подібно до дорогоцінного каміння, кристал, який може бути будь-якого відтінку. Вставки перлів додадуть прикрасам ніжності.

Срібло для підвісок краще обирати 925 проби – це максимально міцний і красивий сплав. Срібні підвіски виглядають доволі демократично й водночас стильно, тож навряд чи настане час, коли вони виявляться не затребуваними.

Правила вибору срібних підвісок для дітей

Візуальна привабливість і мінімалізм – головні союзники покупця при виборі прикраси для дитини. Виріб має бути невеликим, із маленькими й обов'язково округлими виступами – аби підвіска не чіплялася за одяг і не залишала подряпин на ніжній дитячій шкірі.

Для дівчинки чудово підійдуть підвіски у формі метеликів або кішечок, а також янголи – з фіанітами, ювелірною емаллю. У прикрасах для хлопчиків слід бути стриманішими. Щодо малечі – правила ті самі, просто підвіску частіше закріплюють на одяг чи дитяче приладдя (візок, постіль, бортики тощо). А підлітки можуть носити срібну підвіску разом із браслетом у вигляді ланцюжка, тасьми, ювелірного шнурка.

Дитячі срібні підвіски чудово підійдуть в якості подарунка. Це універсальні вироби з дорогоцінного металу, котрі не втрачають з часом ані цінності, ані актуальності.

У каталозі ювелірної компанії ТАНГО представлені різні варіанти дитячих срібних підвісок, а також зодіакальних зображень, релігійних прикрас. Купити дитячу срібну підвіску можна в інтернет-магазині Tangogold або в фірмових магазинах ТАНГО в Києві, Одесі, Слов`янську, Краматорську та Константинівці. Гарантія на рік, доставка по всій Україні, часті акції та знижки до Дня народження – все для того, щоб вам було комфортно робити покупки в TANGO.