Срібні хрестики

Підібрано 30 из 173
285грн.
571 грн.
222грн.
445 грн.
226грн.
453 грн.
1 841грн.
3 682 грн.
306грн.
612 грн.
483грн.
966 грн.
183грн.
366 грн.
584грн.
1 168 грн.
295грн.
591 грн.
548грн.
1 097 грн.
329грн.
658 грн.
458грн.
917 грн.
1 676грн.
3 352 грн.
251грн.
503 грн.
658грн.
1 316 грн.

Срібний хрестик – прикраса, що об'єднує символізм та оригінальний дизайн

Одним з перших ювелірних виробів для людини стає натільний хрест. Може виготовлятися з дорогоцінного, напівдорогоцінного металу, але срібний хрестик володіє особливим значенням. Символізує віру людини, долучає до християн, захищає від зла, дає можливість щохвилини звертатися до Бога. Хоч ексклюзивні срібні хрестики сьогодні часто використовуються, як звичайні прикраси, вони все одно залишаються значущими для кожного. 

ТАНГО ювелірний магазин пропонує такі вироби для кожного. У нас великий вибір срібних хрестиків для жінок, чоловіків, дітей. Всі вони виготовлені з якісного срібла, тому ювелірні прикраси не потемніють при постійному носінні. В каталозі є прості класичні варіанти без всяких ставок. Можна вибрати срібний хрестик з камінням. Останній виріб відмінно підійде тим, хто збирається носити його на ланцюжку, не ховаючи під одяг.

Як вибрати хрестик зі срібла?

Важливо правильно підібрати натільний срібний хрест, адже він стане супроводжувати людину все життя, беручи на себе роль символічної прикраси. При покупці варто врахувати кілька моментів:

  • Православної чи католицької віри людина, оскільки оформлення кожного хрестика срібного відрізняється;
  • Чоловічий чи жіночий варіант;
  • З чим його будуть носити, адже від цього залежить розмір. Великий хрестик срібло підійде до товстого ланцюжка, маленький – до тонкого;
  • Дизайн. Подібні ювелірні вироби можуть інкрустуватися камінням, мати вигадливе, цікаве оформлення, незвичайне поєднання форм, кольорової гами.

Відмінності православного і католицького хреста

Збираючись собі купити срібний хрестик в нашому інтернет-магазині Tangogold або підбираючи подарунок на хрещення, варто врахувати віросповідання, адже у католиків, православних символічні прикраси мають різний дизайн.

Католицький хрестик срібний чотирикутний, православний – шести-, восьмикутний. Дизайн першого варіанту простий, вставки каменів використовуються рідко. А якщо вони є, то це мінерали маленького розміру.

Православний хрестик чоловічий, жіночий відрізняється розкішшю. У його оформленні використані камені, різьблення, оригінальні елементи.

Жіночий та чоловічий варіант

Хрестик з срібла може відрізнятися не тільки віросповіданням, але бути варіантом для жінок, чоловіків. Сьогодні немає строгих гендерних відмінностей у ювелірних прикрасах, тому вибрати можна будь-який. Але варто пам'ятати, що срібний хрестик жіночий відрізняється від чоловічого. Він більш витонченої, елегантної форми. Часто розмір ювелірного виробу невеликий, для дизайну використані дорогоцінні, напівкоштовні камені.

Дитячі

Срібний хрестик дитячий – окрема категорія прикрас. Вибираючи його в каталозі нашої компанії, потрібно звернути увагу на невеликі, без гострих, виступаючих кутів вироби. Вони повинні бути повністю безпечними, щоб не дряпати шкіру дитини.

У нас можна вибрати будь-який варіант срібного хрестика

Танго ювелірна компанія – це інтернет-магазин і п'ять офлайн-магазинів в Україні, де легко купити хрестик срібний для дорослого, дитини будь-якого віросповідання. Вироби розробляються дизайнерами, відрізняючись оригінальністю, елегантністю, стильністю. Використовуються максимально якісні матеріали, що не втрачають презентабельного вигляду при постійному носінні. На кожний ювелірний виріб надається гарантія. При цьому ціна хрестика срібного залишається доступною, вигідною.

Зробити замовлення можна в каталозі на сайті з доставкою кур'єрськими службами у будь-який населений пункт країни. Є варіант самовивозу в одному з п'яти магазинів різних міст України.

Якщо у вас залишилися питання про срібні хрестики або інші ювелірні вироби, наші професійні співробітники готові відповісти на кожне з них.