Каблучки корони

Підібрано 10 из 10

Каблучки у вигляді корони

Дівчатка мріють бути принцесами, а жінки прагнуть до статусу королеви. Не обов'язково ставати частиною монаршої сім'ї - досить заручитися заступництвом гідного чоловіка. Увагою, повагою, турботою, любов'ю, захопленням. І ювелірні прикраси якнайкраще підкреслять особливий статус жінки.

Мабуть, так і були придумані каблучки-корони. У будь-якому випадку, увійшовши в моду відносно недавно, вони змогли стрімко зробити фурор. Це ідеальні прикраси, створені переважно для того, щоб зробити пропозицію своїй королеві. Хіба можна придумати кращий спосіб заявити дівчині або жінці про свої серйозні наміри?

Каблучка-корона - дизайн та різновиди

Як виглядає колечко-корона

Закономірно, що стиль задає корона - каблучка повторює форму монаршого вінця. Однак різновидів самих корон в одній тільки європейській культурі було безліч. Від лаконічних золотих або навіть срібних обідків до монументальних ювелірних конструкцій. 

Завдяки такій різноманітності вихідних зразків, дизайн каблучок-корон теж вийшов вельми багатим:

  • тонкі колечка-корони класичної "зубчастої" форми - але гострі кути обов'язково пом'якшуються акуратними кружечками;

  • ажурні персні з фантазійними рішеннями або вставками масивних елементів, наприклад, у вигляді імператорської корони;

  • каблучки, які за зовнішнім виглядом нагадують діадеми та тіари;

  • багатоскладові каблучки-корони.

Останній тип заслуговує на особливу увагу.

Багатоскладові прикраси

Це моделі, створені за типом "три в одному" - три вироби створюють цілісну композицію, але також можуть носитися і окремо. Ювелірна компанія TANGO виготовляє каблучки-корони, що складаються з трьох самостійних частин:

  • колечко з короною - верхня частина, яка "вінчає" комплект;

  • ажурні персні або лаконічні солітери - традиційні каблучки для заручин з великим світлим каменем;

  • Обручка - у формі корони або в традиційному стилі.

Вироби з'єднуються між собою непомітними маленькими магнітами. У зібраному вигляді ідеально підходить для обряду вінчання, розпису, сімейних свят. Та й просто під настрій і гарне вбрання - адже це витончена прикраса, яка ще й наділена особливим змістом.

Матеріал

Оскільки каблучки у вигляді корони найчастіше купують у зв'язку з прийдешньою зміною сімейного статусу, то і матеріал для весільних виробів традиційний - золото. Можна знайти і срібні моделі, але для шанувальників білого металу є біле золото 585 проби. Класичний варіант - золото з червоним відтінком.

В якості вставки може бути будь-який камінь прозоро-білого кольору - він символізує чистоту любові, а також намірів чоловіка. Раніше це були переважно діаманти, але в наш час в основному використовують фіаніти (кубічний цирконій). Ці кристали коштують набагато дешевше, але по міцності і зовнішньому вигляду майже не поступаються алмазам.

Також корона-каблучка в каталозі Тангоголд може бути доповнена вставками білої ювелірної емалі. Ці акценти ненав'язливо підсилюють весільну естетику каблучок.

Особливий привід або просто красиві каблучки

Каблучка-корона сприймається як весільне або заручальне. В першу чергу такі моделі створювалися як жіночий варіант, але принцип парності можна дотримати - чоловічі каблучки також бувають у формі корони, але набагато більш стриманого дизайну.

І все ж зовсім необов'язково прив'язувати прикрасу до особистого життя - цілком можна купити каблучку-корону просто для краси. Такі колечка виглядають дуже симпатично і жіночно - вони підійдуть юним дівчатам та зрілим жінкам. А багатоскладові каблучки-корони ефектно виглядають як в зібраному виробі, так і розподілені по різних пальцях - як комплект.

Tango-прикраси для королеви

Ювелірна компанія TANGO пропонує прикраси, які стануть символом відносин. Піднести коханій корону - це найкраще визнання в любові. В інтернет-магазині Tangogold, а також у фірмових точках продажів можна купити каблучки-корони, що складаються з трьох виробів. На сайті бренду представлені фото як в зібраному вигляді, так і роз'єднаних золотих каблучок. Консультанти компанії допоможуть зробити вибір чоловічої обручки та інших вінчальних прикрас.

Доставка по Україні за наш рахунок, але якщо клієнтам зручніше забрати товар самостійно - є можливість самовивозу з наших магазинів в Києві, Одесі, Слов'янську, Костянтинівці, Краматорську. На всі вироби компанія надає гарантію терміном на один рік. Але ми переконані, що каблучки прослужать набагато довше, і бажаємо міцного союзу нашим клієнтам.