Чоловічі срібні каблучки

Підібрано 30 из 34
335грн.
670 грн.
414грн.
828 грн.
336грн.
672 грн.
450грн.
901 грн.
384грн.
768 грн.
350грн.
700 грн.
423грн.
846 грн.
96грн.
192 грн.
331грн.
662 грн.
455грн.
911 грн.
714грн.
1 428 грн.
261грн.
522 грн.
182грн.
365 грн.
487грн.
974 грн.
412грн.
824 грн.
87грн.
175 грн.
879грн.
1 758 грн.
77грн.
154 грн.
437грн.
875 грн.
1 119грн.
2 239 грн.
705грн.
1 410 грн.

Срібні чоловічі каблучки

Класика чоловічих прикрас

Відомі ще з давніх часів, перші срібні каблучки носили в основному чоловіки. Тому що спочатку це були не прикраси, а символи стану, положення в суспільстві. Згодом каблучки стали носити і жінки, а чоловіки за останні пару століть трохи здали позиції в плані прикрас. Але чоловічі срібні каблучки залишаються класикою.

У сучасному світі ювелірні чоловічі каблучки зі срібла вельми різноманітні і можуть задовольнити будь-який запит. Це можуть бути нейтральні та лаконічні тонкі каблучки - заручальні або оберегові, які носять більшість чоловіків. Також дизайнери пропонують ексклюзивні чоловічі вироби, статусні печатки та брутальні персні. Їх носять бізнесмени, інтелігенція, письменники, діячі культури і шоу-бізнесу, представники молодіжних, неформальних і релігійних течій.

Срібні каблучки для чоловіків

Модель

Ювелірні компанії в усьому світі створюють різноманітні чоловічі каблучки зі срібла або золота - прості, а також оригінальні і незвичайні. І нехай варіантів для жінок набагато більше, чоловічі моделі представлені декількома категоріями:

Каблучка. Найпоширеніший варіант - тонка каблучка зі срібла чоловіче з написом-оберегом "Спаси і збережи". Також популярні невеликі каблучки з хрестом. Але в цій же категорії зустрічаються і вельми масивні моделі - широкі каблучки-циліндри, з гравіюванням, візерунками, акуратними вставками.

Обручка. Найчастіше це нейтральні лаконічні вироби, іноді з гравіюванням по внутрішній частині каблучки - з датою весілля або любовною клятвою. Традиційно обручки золоті, але в останні роки все більше пар віддають перевагу прикрасам з білого металу.

Персні і печатки. Чоловічі срібні каблучки, в яких центральна частина має "друк", велику композицію або вставку. Це може бути як статусна прикраса бізнесмена, так і байкерський перстень із зображенням вовка або черепа.

Чоловічі срібні каблучки можуть бути фамільними реліквіями - вони часто мають вінтажний вигляд, відповідно ювелірним тенденціями тих років, в які ці прикраси були виготовлені.

Срібло покрите родієм

Неприємність, яку раніше доставляли чоловічі каблучки, - срібло вступає в реакцію з природними виділеннями шкіри. Через це метал темніє, а на пальцях залишаються некрасиві темні плями.

Сучасні срібні каблучки для чоловіків та жінок виготовляють із застосуванням технології родіювання. Виріб покривається тонким шаром родію - рідкісного дорогоцінного металу з платинової групи. Цей прошарок надає каблучкам додатковий блиск і перешкоджає прямому контакту срібла зі шкірою - завдяки цьому повністю виключається ймовірність появи темних плям або алергічних реакцій.

Деякі чоловіки віддають перевагу класичному темному сріблу - воно виглядає вінтажно. Для досягнення цього ефекту застосовується чорніння.

Всі срібні каблучки бренду TANGO виготовляються зі сплаву 925 проби із застосуванням технології родіювання.

Ювелірні вставки в чоловічих срібних каблучках

Камінь в чоловічих каблучках, особливо зі срібла, зазвичай нейтрального кольору - найчастіше використовується білий фіаніт (кубічний цирконій). Гідно в сріблі виглядають сапфір, хризоліт і гранат, а для контрастного ефекту вибирають смарагд і рубін. Одне з кращих рішень - це чорний або так званий "магічний" агат.

У каталозі компанії TANGO також представлені оригінальні моделі - срібні каблучки чоловічі з покриттям ювелірною емаллю. Незвично і сучасно виглядають каблучки з каучуком, в яких або основна частина виконана з цього чорного матового міцного матеріалу, або він виконує функцію декоративної вставки.

Символізм чоловічих каблучок

Те, на якому пальці чоловік носить каблучку, може сигналізувати про особливості його характеру. На вказівний палець одягають каблучки люди з видатними амбіціями. Причому якщо на вказівному пальці правої руки - то це чоловік, який здатний реалізувати свої прагнення, а на лівій - ймовірно, у людини просто завищені очікування. Вольові та впевнені люди часто носять каблучки на середньому пальці.

Мізинці прикрашають творчі особистості, а також азартні гравці, авантюристи. Чоловік, який прагне підкреслити своє его, з високою ймовірністю зупинить свій вибір на каблучці для великого пальця. Однак більшість чоловіків з побоюванням ставляться до прикрас на мізинці та великому пальці, бо існує стереотип, ніби такі каблучки носять представники нетрадиційної орієнтації.

Традиційно на безіменному пальці носять обручки, хоча тільки наявність або відсутність прикраси на цьому пальці не може служити точним зазначенням сімейного статусу.

Купити чоловічу срібну каблучку

На сайті Tangogold представлений широкий вибір чоловічих каблучок зі срібла з докладними описами та якісними фото кожного товару. Купити каблучку чоловічу в сріблі можна через інтернет-магазин Тангоголд або у фірмових точках продажів в Києві, Одесі, Краматорську, Костянтинівці, Слов'янську. Доставка здійснюється по всій Україні - безкоштовно при замовленні на суму від 1000 грн. Купувати ювелірні вироби в TANGO - вигідно і надійно. Ми, як виробник, пропонуємо помірні ціни і надаємо гарантію від 12 до 18 місяців.