Дитячі золоті підвіски

Підібрано 30 из 52
3 031грн.
3 566 грн.
3 601грн.
4 237 грн.
New
3 142грн.
3 697 грн.
2 311грн.
2 719 грн.
2 710грн.
3 188 грн.
8 735грн.
10 276 грн.
2 496грн.
2 937 грн.
2 853грн.
3 356 грн.
New
13 081грн.
15 389 грн.
New
3 958грн.
4 657 грн.
New
3 887грн.
4 573 грн.

Дитячі золоті підвіски – цінний подарунок від народження і на все життя

Серед усіх прикрас із дорогоцінних металів саме підвіски майже не прив`язані до розмірів і віку, а також найменше схильні до деформацій. Можна купити дитячу золоту підвіску немовляті – і вона пройде з ним довгий шлях дорослішання. Спочатку виріб приколюють на булавці до ковдри, візка, бортиків ліжечка, верхнього одягу. У дитячому віці він носиться на шиї як кулон – на золотому ланцюжку чи ювелірному шнурку. Підліток може носити золоту підвіску на браслеті чи навіть сережці. Вона й у дорослому віці залишиться актуальною, хоча й ділитиме скриньку з іншими «зрілішими» прикрасами.

Різномаїття дитячих золотих підвісок

Підвіска дитяча золота – це маленьке віконечко у світ фантазій, дитячих мрій і відкриттів. Про що воно розкаже дитині і світові? Часто в якості мотиву для золотої підвіски дитячої використовують символіку, яка пов`язана безпосередньо з дитиною:

· перша літера імені – кирилицею чи латиницею;

· зодіакальний знак;

· тварина, що відповідає рокові народження дитини за східним календарем.

Це універсальні символи, що будуть актуальними і через пів століття. Є індивідуальніший підхід – улюблене звірятко, персонаж, свято. Наприклад, серед дитячих золотих підвісок ювелірної компанії ТАНГО приділено увагу новорічній тематиці – адже це найчарівніший період, коли збуваються найзаповітніші дитячі бажання. Та й не лише дитячі.

Мають попит зображення янголів, тварин і рослин, а також прості символи – зірка, сонце, серце.

Вибір підвіски для дитини

Важливо звертати увагу не лише на естетику і вподобання самої дитини. Безпека – ключовий момент. Прикраса має бути маленькою, з мінімальними й обов'язково округлими виступами – аби не травмувати ніжну шкіру. Ланцюжок або шнурок – міцними і з надійними застібками.

Добре виглядають у підвісках дитячих золотих вставки світлих фіантів (кубічний цирконій) та ювелірної емалі. Цікаве рішення – комбіновані моделі, де поєднані елементи з золота та срібла – виглядає незвичайно і коштує відносно недорого.

У каталозі інтернет-магазину Tangogold усі товари супроводжуються якісними фото, детальним описом, актуальною ціною та даними про наявність. Купити дитячу золоту підвіску можна через сайт, з доставкою по Україні, або у фірмових ювелірних магазинах ТАНГО в Києві, Одесі, Краматорську, Костянтинівці, Слов`янську. А до Дня народження можна придбати наші вироби за нижчою ціною.