Срібні сережки

Підібрано 30 из 448
1 889грн.
3 779 грн.
1 128грн.
2 256 грн.
260грн.
521 грн.
1 495грн.
2 990 грн.
1 036грн.
2 072 грн.
2 273грн.
4 546 грн.
541грн.
1 082 грн.
587грн.
1 174 грн.
241грн.
483 грн.
817грн.
1 634 грн.
1 341грн.
2 683 грн.
1 110грн.
2 220 грн.
633грн.
1 266 грн.
572грн.
1 144 грн.
1 009грн.
2 018 грн.
876грн.
1 752 грн.

Чарівність лунного металу

Сережки зі срібла перемагають на тлі золотих своїм різномаїттям. Цей білий метал універсальний: через відносно невисоку ціну він не виглядає зухвало, а нейтральний колір дозволяє надягати багато прикрас одночасно.

Також він легко підлаштовується під будь-який стиль — від вінтажу до футуризму, може бути матовим і глянцевим, чорненим або максимально світлим і однотонним. Зі срібла роблять і габаритні гротескні сережки, і філігранні вишукані вироби.

Вибір сережек зі срібла

Величезне різномаїття може й ускладнювати вибір — якщо не знати, на що звертати увагу. Є дві групи критеріїв — вони стосуються безпосередньо сережок та особливостей зовнішності, стилю та способу життя тієї чи того, для кого вони призначені.

Різновиди сережок

Сережки зі срібла можуть виглядати абсолютно непомітними чи несподівано екстравагантно. Деякі типи срібних сережок:

 • пусети чи гвоздики — одинарні та подвійні;
 • сережки-кільця або конго — від маленьких до величезних;
 • сережки-підвіски – вироби з основною та підвісною частинами, що може мати різні форми; у цій категорії також виділять сережки-люстри – це великі багатоярусні прикраси з численними декоративними елементами (раніше мали назву жирандолі та шандельєри);
 • кафи чи так звані “манжети” — часто обрамляють все вухо або більшу його частину й не потребують додаткових проколів, фіксуючичь затискачами;
 • протяжки, ниточки, ланцюжки – верхя частина виглядає як пуссет, але їх шпилька подовжена ланцюжком, який спускається від мочки вуха, як підвіска;
 • солітери , моносережки.

Також в окремі групи виводять джекети (сережки зі змінними декоративними підвісками), клаймбери (вони ж затискачі, кролери – розтягуються від мочки вуха і вище), прикраси для пірсингу (сегментні кільця, підкови-циркуляри, лабрети тощо). Сучасні ювелірні доми пропонують великий вибір моносережок та парних прикрас для мочки вуха.

Замок для сережок

Застібка — це не те, що на увазі, але саме вона відповідає за зручність, надійність і збереження. Типи застібки для сережок:

Найкомфортнішими для носіння та найвдалішими з огляду на кріплення вважаються сережки з англійським замком. Також є моделі, які не потребують проколів, — кліпси та кафи тримаються завдяки затискачам.

Матеріали та технології

Для виготовлення ювелірних виробів зі срібла переважно використовують метал 925 проби. Новим етапом у виробництві прикрас зі срібла стала технологія родіювання. Базовий метал покривається тонким слоєм родію. Це твердий благородний метал платинової групи – дефіцитний матеріал, який у 10 разів дорожче золота.

Що це дає:

 1. Срібло не темніє і не залишає слідів на шкірі — родій створює захисний слой, попереджаючи вступ у реакцію з природніми виділеннями шкіри та подальше окиснення.
 2. Завдяки родію срібло набуває додаткового холодного блиску.
 3. Захищає від появи алергічних реакцій.
 4. Зменшує знос, захищаючи поверхню виробу від механічних пошкоджень.

Родійовані срібні сережки можна носити, не переймаючись через те, що треба буде ретельно очищати місця проколів від чорних слідів. Ще одна перевага – родоване срібло візуально не відрізняється від білого золота, що дозволяє легко комбінувати прикраси з різних металів. Усі вироби TANGO зі срібла виготовляються із застосуванням родіювання.

Срібні сережки зі вставками з дорогоцінних каменів

Вставки з напівдорогоцінними і дорогоцінними каменями, а також іншими матеріалами в сережках срібних зазвичай представлені холодними тонами — синім і блакитним, фіолетовим, відтінками зеленого, чорним і білим. Ідеальне поєднання дарують сріблу сапфір, смарагд, агат і онікс. Вигідно виглядають і діаманти, проте їх украї рідко обрамляють сріблом — через значну різницю в ціні.

Найрозповсюдженіший варіант — це фіаніти, причому не тільки білі, але й кольорові. Інший усталений ювелірний тандем — це срібло та перли. Також завоювали популярність вставки з емалі та каучуку.

Якщо хочеться чогось контрастного, зверніть увагу на срібні сережки зі вставками з дорогоцінним камінням червоних відтінків – рубіни та гранати. Форма вставок у сережках зі срібла не регламентується якимись нормами – вона може бути будь-якою.

Стандартні варіанти: шар, коло, овал, прямокутні форми та кабошони. Також сережки срібні можуть прикрашати вставки з каучуку та емалі - і різномаїття форм просто нескінчене.

Срібні сережки жінкам, чоловікам, дітям —кожному свій унікальний вибір

Сучасні чоловічі сережки переважно лаконічні — непримітні пусети, маленькі кілечки та підвіски. Та є й вельми габаритні срібні сережки для сильної половини людства — з брутальними черепами, хижими звірами, гіпнотичними символами та механічними елементами.

Проколювання мочки вуха у жінок стало нормою значно пізніше, ніж у чоловіків, — дами прикрашалися скроневими кільцями. Але зараз саме жіноча половина складає переважну більшість серед шанувальників сережок — і для них створено величезне різномаїття форм, стилів, вставок і розмірів цих прикрас.

У дитячих моделях переважають милі та прості мотиви — метелики, сонечка, зайчки, дельфіни, котики, бантики, зірочки. Яскравішими сережки срібні роблять вставки з емалі. Також у дитячій ювелірці використовують фіаніти. Ідеально підійдуть для молодшої вікової категорії сережки з англійським замком — адже це найнадійніший тип застібки.

Колекції по стилях

Срібні сережки в каталозі ювелірного бренду TANGO увійшли до багатьох колекцій:

 • Чорне та біле — колекція побудована на контрастах. Це стильні та лаконічні прикраси, які чудово впишуться у діловий та повсякденний стилі, а також ідеально підійдуть під стримані вечірні образи.
 • У стилі TANGO — охайні акценти з білого родійованого металу здатні привнести у будь-який образ чуттєву динаміку й енергію творчості.
 • Жар-птиця — казкові мотиви, хитромудрі поєднання, благородні форми та стримана розкіш декоративних елементів. Ефектне рішення для світських виходів, творчих заходів, театру, ресторану чи свята. Також срібні сережки з колекції Жар-птиця можуть стати улюбленими повсякденними прикрасами — для тих, хто віддає перевагу вінтажному і романтичному стилям.
 • Сонячна мозаїка — ніжні та вишукані прикраси, що підкреслять істинну елегантність жінки. Це вдалий варіант як для ділових переговорів так і для романтичного побачення.
 • Зимовий коктейль — холодні та глибокі камені застигли серед фантазійних сніжних візерунків і крижаного мережива. Ці сережки не під кожне вбрання, але в правильно створеному образі вони можуть стати ключовою ланкою, котра задає стиль і настрій.

Також сережки зі срібла прикрасили колекції Весна в місті, Гранд Деко, Нічне рандеву, Вінчальні прикраси, Рівновага, Квіткові мрії, Перлинна роса, Забави казкової феї, Карпати та Де Кольє. У межах одного естетичного вектору буде легше підібрати ідеальне доповнення до сережок — для створення ювелірного комплекту.

В інтернет-магазині Тангоголд представлені сережки срібні як для повсякденного носіння, так і для урочистих подій, але і ті, і ті здатні привнести нові нотки у ваші образи.

Вибір срібних сережок за типом обличчя

Коли хочеться купити срібні сережки для себе чи на подарунок, важливо обирати не тільки саму прикрасу, але й розуміти, як вона виглядатиме на конкретній людині. Власницям виражених рис обличчя ідеально підійдуть масивні сережки, але за інших базових даних від них краще відмовитися, надавши перевагу мініатюрним сережкам зі срібла, — це дозволить зробити акцент на обличчя.

До круглої форми личать сережки-протяжки та подовжені, але тонкі підвіски. Теж саме справедливо і щодо квадратного типу обличчя, але бажано брати підвіски трикутної форми. Правильному овалу личить узагалі все, а от для витягнутого протипоказані довгі сережки — краще зупинитися на великих пусетах або сережках-кільцях. Також мають значення колір волосся та очей, відтінок шкіри, загальний кольоротип.

Якщо не надто обізнані в усіх цих нюансах, просто покажіть фото консультантові — і вам допоможуть зробити правильний вибір.

Купівля срібних сережок у ТАНГО

 • хороший асортимент — широкий діапазон цін, різномаїття стилів і форм;
 • якісний товар, що підтверджено документами встановленого зразку;
 • адекватна цінова політика;
 • зручний сервіс — із кількома варіантами оплати та доставки.

Й все це —про TANGO. На нашому сайті Tangogold представлена ​​велика різноманітність срібних сережок та інших прикрас —готових стати частиною ділового та повсякденного, романтичного стилю, відповідати урочистимподіям, бути з вами в спортивному залі, в ресторані тав залі одружень. У нас можна недорого купити срібні сережки іна кожен день, і для особливих подій. На кожнийювелірний виріб нашого виробництва надається гарантія на 12 або 18 місяців.

Ми здійснюємо доставку по всій Україні, а також є самовивіз з наших фірмових магазинів TANGO в Києві, Одесі, Краматорську, Костянтинівці, Слов'янську.