Каблучки

Підібрано 9 из 888
4 737 грн.
4 531 грн.

Ювелірні каблучки TANGO: досконалість в деталях

Каблучка - одна з найпопулярніших прикрас. За її допомогою можна доповнити святкове вбрання або зробити повсякденний образ більш елегантним. В якості подарунка «правильна» каблучка здатна висловити широку гаму почуттів: від поваги до палкої любові.

Каблучки в інтернет-магазині TANGO

Якщо ви збираєтеся купити каблучку в Києві або замовити доставку в будь-яке інше місто України, звертайте увагу не тільки на дизайн. Подарована прикраса має радувати власника і бути зручною. Щоб виріб не залишився лежати в скриньці, не нехтуйте якістю: в цьому випадку близька людина буде із задоволенням носити подарунок і часто згадувати з теплотою про вас.

Висока якість в поєднанні з оригінальним дизайном - те, що робить ювелірні вироби TANGO неповторними. У каталозі з фото ви знайдете оригінальні каблучки, які підходять для людей будь-якого віку і статусу. Ласкаво просимо в світ золота та дорогоцінних каменів під назвою TANGO!

Що обрати: асортимент каблучок 

Загальна любов до цього ювелірного виробу надихнула дизайнерів на втілення ідей і пошук нестандартних рішень. Великий вибір моделей на будь-який смак і бюджет дозволяє зробити найкращий подарунок жінці, дівчині, чоловікові або хлопцю.

Вишукані прикраси для дівчат та жінок

Безмежна фантазія дизайнерів і філігранна робота майстрів компанії «Танго» народжують дивовижні прикраси, від яких перехоплює подих. У каталозі ви знайдете жіночі оригінальні каблучки різних видів:

1.    Обручки

Традиційно таку прикрасу підносять зі словами: «Ти вийдеш за мене заміж?». Подарунок підкреслює серйозність намірів і урочистість моменту, а також стає дуже важливим символом любові. Асортимент прикрас величезний, але якщо ви хочете дотримати традиції, слід обирати обручку з одним каменем в оправі. Класичний вибір - діамант. Він символізує міцний зв'язок людей, які збираються одружитися.

2.    Солітери 

Такі прикраси нагадують обручку. Назва виробів походить від французького слова «solitaire», що перекладається як «єдиний». Дизайн обідка може бути будь-яким, але в центрі композиції завжди знаходиться «сольний» камінь. Каблучки-солітери чудово виглядають на молодих дівчатах та розкішних жінках. Завдяки своїй вишуканій простоті, вони викликають асоціацію з юністю і весною, тому ідеально підходять в якості першої ювелірної прикраси.

3.    Вензелі

Кращий подарунок для витонченої дівчини або жінки, яка любить виглядати оригінально. Каблучки цього типу моментально приковують до себе увагу за рахунок незвичайних форм, що нагадують лозу або застиглі хвилі. В такому оздобленні є щось фантастичне, в деякому роді ельфійське і загадкове.

4.    «Каблучки вічності»

Виріб прикрашає безперервна доріжка з дорогоцінних каменів. Такі каблучки прийнято дарувати на ювілеї і значущі річниці.

5.    Вечірні та інші декоративні вироби

Це великі, стильні та яскраві прикраси з масивними елементами у вигляді квітів з каменів.

Каблучки, що підкреслюють мужність

Не тільки жінки люблять ювелірні каблучки. Більшість представників сильної статі будуть у захваті від такого подарунка. Різновидів чоловічих перснів менше, проте вони не менш вражаючі:

1.    Нейтральні

До цієї категорії відносяться вишукані гладкі прикраси: з камінням і без, цільні, складові і т.п. Подібні каблучки добре підходять до класичних костюмів та одягу в стилі кежуал.

2.    Печатка

Раніше на подібні каблучки наносили рельєф фамільного герба і використовували їх як «2 в 1»: прикраса, що підкреслює приналежність до знатного роду, і штамп для того, щоб зробити відбиток на сургучі при запечатування послань і скріпленні документів. Каблучки-печатки донині овіяні певної аурою аристократичності.

3.    Персні

Масивні каблучки, прикрашені великим дорогоцінним каменем. Такі прикраси найкраще підходять під діловий костюм.

З усіх каблучок варто виділити особливі: обручальні або весільні. Це парні прикраси. Обручки - більше символ, ніж декоративний елемент. Ці ювелірні вироби є своєрідним знаком вірності і взаємної любові. Традиційно такі прикраси носять на безіменному пальці.

Як правильно вибирати ювелірні каблучки

Існує три основних критерії, за якими не важко вибрати гарні каблучки для себе або в подарунок.

Метал

Золотий перстень або витончена каблучка - класика поза часом. Відтінок металу залежить від домішок. Крім поширеного червоного золота, величезною популярністю користуються жовте (лимонне) і біле.

Срібло - метал, який зустріти в чистому вигляді практично неможливо. Найчастіше його сплавляють з іншими металами для підвищення міцності. Срібло відчутно дешевше золота. Якщо ви хочете піднести пам'ятний подарунок людині, яка не носить жовті метали, слід обрати біле золото або срібло.

Як «розкуштувати» пробу

Проба вказує на чистоту сплаву. Чим більше, тим вище відсоткове співвідношення благородного металу. Варто враховувати, що з металу з пробою 999,9 зробити прикрасу неможливо. Якщо ж говорити про сплави, з яких створюють ювелірні вироби, то найвищу пробу має жовте золото - 900, тобто в ньому міститься 90% чистого металу. У металі 375 проби міститься 37,5% золота, 585-й - 58,5% і так далі. Щоб надати основі рожевий та інші відтінки, використовуються різні домішки.

Як правильно визначити розмір

Візьміть м'яку сантиметрову стрічку або звичайну нитку, на якій потрібно залишити мітку в області перетину кінчиків. Виміряйте окружність пальця, на якому хочете носити прикрасу, переведіть сантиметри в міліметри і розділіть отримане число на 15,7.

Якщо ви готуєте подарунок, візьміть каблучку, яку носить людина, покладіть її на папір і обведіть по внутрішньому колу. Виміряйте діаметр в міліметрах: це і є шуканий розмір.

Як замовити фірмові каблучки TANGO з доставкою

Купуйте собі і даруйте коханим кращі прикраси безкомпромісної якості! Вироби ювелірної компанії TANGO можна замовити на нашому сайті за прийнятною вартістю без переплати посередникам, зі швидкою доставкою в будь-яке місто. Вам потрібна консультація перед покупкою? Задавайте будь-які питання нашим менеджерам в режимі онлайн, і ви отримаєте детальні відповіді. Вибираючи наші вироби, ви купуєте не просто прикраси, а дизайнерські арт-об'єкти, які закохують в себе назавжди.