Чоловічі каблучки

Підібрано 9 из 95
3 373грн.
3 968 грн.
164грн.
173 грн.
13 648грн.
16 056 грн.
4 016грн.
4 725 грн.
557грн.
586 грн.
3 304грн.
3 887 грн.
696грн.
819 грн.
142грн.
150 грн.

Чоловічі каблучки: особливості та базові різновиди

У сучасному світі каблучки носять і жінки, і чоловіки. Для чоловіка це не просто прикраса, а спосіб продемонструвати свій статус, підкреслити неповторний смак, урізноманітнити повсякденні образи. Такий аксесуар може мати різну символіку, в залежності від виду та призначення прикраси. Деякі чоловічі каблучки наділені особливим змістом, будучи символом любові, відданості, дружби, пам'ятних подій. Іноді каблучки служать надійним оберегом від пристріту, зла і хвороб. Так чи інакше, чоловічий перстень - красива прикраса, що допомагає проявити індивідуальність і неповторний смак.

Основні різновиди

Сучасні майстри ювелірної справи створюють воістину унікальні вироби, здатні зачарувати своєю вишуканістю, оригінальним дизайном і бездоганним виконанням. У продажу є всілякі види чоловічих перстнів на всі випадки життя. Навіть найвибагливіший покупець підбере варіант за смаком, потребами і гаманцем.

У порівнянні з жіночими колекціями, чоловічі не такі яскраві і різноманітні. Справа в тому, що представники сильної статі вважають за краще лаконічність, простоту, правильні геометричні форми. Химерність, вишуканість, вигадливість, манірність композиції: це все характерно для жіночих каблучок. У чоловіків в пріоритеті зручність, зрозумілість, невимушеність. Проте, різноманіття чоловічих моделей дійсно вражає. Каблучки для чоловіків відрізняються розміром, вагою, стилем, дизайном, металом. Крім зовнішніх даних величезне значення має призначення прикраси. Не всі каблучки універсальні. Є повсякденні варіанти, а є вишукані вечірні моделі, інкрустовані дорогоцінними каменями.

Основні види:

• обручки. Найпоширеніший варіант, адже обручки носять всі, хто пов'язав себе узами шлюбу. Обручку надягають в день весілля або вінчання, намагаючись більше не знімати. Традиційний варіант для чоловіків - тонка гладка каблучка. Деякі вважають за краще піти від нав'язаних соціумом шаблонів, обравши варіант незвичайної форми, інкрустований дорогоцінним камінням. Все залежить від особистих переваг;

• перстень - ювелірний виріб зі вставкою з каменю. Перстні зазвичай досить масивні, тому завжди кидаються в очі. Як вставки можуть використовуватися різні дорогоцінні й напівкоштовні камені. Якщо підібрати камінь за гороскопом, то такий ювелірний виріб може служити в якості надійного оберега або талісмана;

• каблучки з символікою. Це вироби, наділені особливим змістом. На них може бути гравірування з молитвою, з ім'ям коханої, з якимось особливим сімейним знаком, символом спільноти або інший напис, що символізує щось важливе в житті людини;

• печатка. Походить від слова «печать». Це великий чоловічий перстень з плоскою поверхнею у вигляді печатки. Раніше такі перстні використовували за прямим призначенням, ставлячи печатки на документах. Зараз же печатка - просто красива прикраса, що підкреслює високий статус свого володаря. Печатка може бути гладкою, а може мати вигравіруваний символ (родовий герб, ініціали, абревіатури, геометричні об'єкти і т. п.);

• дизайнерські. Такі каблучки призначені для тих, хто не терпить умовностей, вважаючи за краще виділятися з маси звичних образів. Дизайнерські моделі відрізняються нестандартним виконанням. Для таких каблучок характерний мікс різних матеріалів, а також незвичайні форми. Популярні варіанти у вигляді гайки, годинникового механізму, а також у формі тварин (змій, тигрів, скорпіона).

Обираємо каблучку для чоловіка: корисні рекомендації

Вибираючи каблучку, для початку необхідно вибрати палець, на якому її будуть носити. Найчастіше чоловіки вважають за краще носити прикраси на мізинці або великому пальці. Якщо це обручка - на безіменному. На середньому і вказівному носять рідко. Для великого пальця потрібно щось масивне. Дрібні тонкі моделі «загубляться» на великій чоловічій руці. Якщо підшукується прикраса на мізинець, то тут варіантів маса. Оскільки мізинець - невеликий палець, то і прикраса підійде різного розміру. Головне, щоб такий аксесуар подобався і дарував впевненість.

Вибираючи чоловічий перстень, зверніть увагу на:

• метал. Чоловічі каблучки роблять із золота, срібла, сталі, платини, титану. Тип металу залежить від особистих переваг чоловіка;

• пробу. Пам'ятайте, що чим вища проба, тим вище відсоток дорогоцінного металу в складі;

• якість виконання;

• особливості каменю (при наявності інкрустації);

• стиль і призначення перстня. Не всі каблучки годяться на кожен день. Деякі моделі носять виключно в особливих випадках.

Ювелірні вироби від Tangogold: краса, якість, доступна ціна

Купити якісні каблучки в Києві можна на сайті інтернет-магазину Tangogold. У каталозі представлені різні моделі з золота і срібла першокласної якості. Також в Танго голд можна купити інші ювелірні вироби: підвіски, кулони, сережки, браслети, брошки, кольє, інші аксесуари. Доступні ціни - одне з головних переваг магазину Танго голд. На сайті постійно діють акції та знижки, що дозволяють ще більше економити.

Майстри Танго голд - справжні чарівники, творчість яких не знає кордонів. Ювеліри Tangogold створюють справжні витвори мистецтва, повноцінні арт-об'єкти, які своєю красою, оригінальністю і унікальністю підкорять серце кожного.

Переваги магазину: Чоловічі каблучки фото

• різноманітність асортименту;

• чесні ціни;

• гарантія якості;

• швидка доставка по Києву і всій Україні;

• зручні способи оплати;

• можливість купити прикрасу з обміном і поверненням;

• красивий сайт з докладним описом товару;

• ввічливі турботливі консультанти.

Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Маріуполь, Львів, Вінниця, Житомир, Луцьк, Ковель, Дніпро, Миколаїв, Полтава, Чернігів, Чернівці, Суми, Ужгород, Івано-Франківськ, Рівне: магазин здійснює доставку в усі регіони України.

 

Популярні запити:

Каблучки з червоного золота Чоловічі обручки Ексклюзивні золоті каблучки​ Ексклюзивні срібні каблучки Срібні каблучки без вставок Каблучки широкі​ Золоті чоловічі каблучки Срібні каблучки Чоловічі срібні каблучки Перстні чоловічі​Печатки чоловічі Каблучки чоловічі з камінням Чоловічі каблучки з агатом Каблучки 585 проби Золоті каблучки без вставок.