Жіночі золоті браслети

Підібрано 9 из 100
23 300грн.
27 412 грн.
8 532грн.
10 038 грн.
3 300грн.
3 882 грн.
34 340грн.
40 400 грн.
4 610грн.
5 424 грн.
8 778грн.
10 327 грн.

Культура "золотих рук"

Прикрашати жіночі руки золотими виробами в деяких країнах - це навіть в ХХІ столітті непохитна традиція. Наприклад, в Індії, де навіть пропозиція руки й серця коханій дівчині часто роблять не за допомогою каблучки, а золотого браслета.Жіночий золотий браслет фото 1

Золото споконвіку вважається сонячним металом і символізує енергію, благополуччя. У давнині воно було незмінним атрибутом влади, проте в наш час носіння жіночих браслетів давно припинило бути привілеєм обраних.

Жіночий золотий браслет на руку, особливо у формі ланцюжків, носять чимало представниць прекрасної статі. Така прикраса відносно нейтральна - браслет підходить і дорослим дамам, і зовсім юним дівчатам. Його легко поєднувати з різними стилями в одязі, він не претензійний, а тому буде завжди доречний. Інші різновиди жіночих золотих браслетів більш "капризні" і вимагають індивідуального підбору, але в тому й полягає їх принада. Адже різномаїття прикрас дозволяє жінкам виразити себе, виглядає саме так, як хочеться, і почуватися ще більш впевненими, прекрасними, стильними.

Жіночий золотий браслет - нескінченне багатство варіантів

Багатогранний і непередбачуваний у своєму різномаїтті

Сучасні ювеліри зібрали весь досвід старовинних майстрів - тисячі років пошуків прекрасного, втілені в різних виробах по всьому світові. А нові технології дозволяють не тільки вдало адаптувати традиції під актуальні реалії, але й створювати дещо принципово нове, що відповідає духові часу та запитам жінок. Так золотий браслет жіночий стає флагманом індивідуалізму, і в ювелірній компанії TANGO ця тенденція всіляко підтримується.

Золоті жіночі браслети відрізняються за низкою критеріїв:

  • стиль - лаконічна класика та вечірня розкіш, колоритна етніка та нейтральні рішення, благородний вінтаж та ультрамодні новинки, ніжні жіночні прикраси, а також моделі в стилі унісекс, підкреслено чоловічий стиль і помітний стейтмент;
  • тип - ланцюгові, цільні (замкнуті), пружинні (спіраль, дуги), глідерні (багатоскладові), шарнірні, слейви (з'єднані ланцюжком із кільцем) тощо;
  • форма - круг, овал, квадрат і багатокутники;
  • місце носіння - жіночий браслет на руку зазвичай призначений для зап'ястків, але є моделі на передпліччя та плече, а також прикраси на ногу;
  • декор - жіночий браслет може бути повністю металічним або, навпаки, виконаним із каучукових шнурків зі вставками з дорогоцінних металів, прикрашений підвісками, дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням, фіанітами (кубічний цирконій) та ювелірною емаллю.

Золоті браслети жіночі виготовляються переважно зі сплаву 585-ї проби - це доволі міцний метал, в якому розкрита краса благородного золота. За кольором вироби частіш за все представлені в червоному відтінку, але також затребувані жіночі браслети з білого та жовтого (лимонного) золота.

Жіночий браслет із золота фотоПравила вибору

Жіночий золотий браслет на руку має відповідати розмірові зап'ястку - це дуже важливий момент, інакше виріб не прикрашатиме, а лише псуватиме образ, роблячи його невдалим. Також золота не має бути надто багато - це сприймається як кітч. Виключенням може бути комплект тонких цільних браслетів (так званий "тиждень") або кілька виробів на руці в етнічному стилі, а також стейтмент, який націлений на привернення уваги, - і все це необхідно грамотно поєднувати із загальним образом.

Жінки обирають собі прикраси, орієнтуючись на гардероб, спосіб життя, естетичні вподобання. А ще їм відносно легко визначитися з розміром, чого не скажеш про чоловіка, який хоче зробити подарунок коханій дівчині. У цьому випадку бажано обрати виріб регульованого розміру (ланцюжки та пружинні браслети) та нейтрального дизайну або добре знаючи вподобання коханої. До речі, як і на Сході, золотий браслет жіночий на руку може стати альтернативою каблучці для заручин.

Купити жіночий золотий браслет Жіночий золотий браслет фото

Ювелірні магазини TANGO пропонують велике багатомаїття жіночих браслетів:

  • на запясток, передпліччя та плече, на щиколотку;
  • ланцюжки - як класичного так і дизайнерського плетіння;
  • цільні, замкнуті, пружинні, багатоскладові моделі;
  • декоровані каучуком, текстилем, підвісками, зі вставкою дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння, перлів і фіанітів (кубічний цирконій).

Ми є виробниками золотих прикрас, а тому готові запропонувати жіночі браслети з золота в широкому ціновому діапазоні. У каталозі Tangogold кожен виріб супроводжується фото, описанням та актуальною ціною. Діє доставка по всій Україні, а також самовивіз із фірмових магазинів мережі в Києві, Одесі, Краматорську, Костянтинівці та Слов'янську. У TANGO також можна купити золотий браслет жіночий зі знижкою - слідкуйте за нашими новинами та акціями чи підводьте покупку до Дня народження.