Дитячі срібні сережки

Підібрано 27 из 27
226грн.
453 грн.
260грн.
521 грн.
241грн.
483 грн.
238грн.
476 грн.
257грн.
514 грн.
220грн.
441 грн.
152грн.
305 грн.

Ювелірний виріб для маленьких вушок

Більшості дівчаток проколюють вуха у віці від 4 до 11 років. Хлопчики теж нерідко носять сережки, але зазвичай таке бажання у них формується вже в підлітковому віці. Довгий час срібні сережки для дітей були в першу чергу оберегом, але зараз їм залишили естетичну функцію.

Для дітей срібні сережки - це один зі способів самовираження. Тому слід враховувати їх побажання при виборі ювелірних виробів. Прикраси зі срібла для дітей - універсальне рішення тому, що колір місячного металу однаково добре підходить і хлопчикам, і дівчаткам, до того ж срібло коштує недорого.

Дизайнерські рішення повинні бути максимально адаптовані для маленьких модниць і модників, інакше місце проколу може неправильно зарости, сережка буде доставляти дискомфорт і хворобливі відчуття, дряпати шкіру. Бажаючи купити дитячі сережки, дорослі повинні робити вибір на користь зручних і безпечних варіантів.

Дитячі сережки зі срібла-правила вибору

Комфорт і безпека

Основний критерій для дитячих сережок, особливо найперших, - відсутність незручності, травматичності, хворобливих відчуттів при носінні виробів. Завдяки чому це досягається: 

  • дитячі сережки повинні бути маленькими;

  • невелика вага - важка прикраса буде відтягувати мочку вуха і деформувати місце проколу;

  • лаконічність, відсутність занадто великих вставок, підвісок, інших декоративних елементів, які можуть травмувати шкіру.

Також звертайте увагу на форму і товщину штирка сережки - він повинен бути круглий, досить широкий, без механічних пошкоджень.

Срібні прикраси покриті родієм

Ще недавно в якості дитячих сережок намагалися вибирати золоті варіанти - через гіпоалергенність золота. А ще тому, що срібло має властивість окислюватися при контакті зі шкірою, і від цієї реакції залишаються темні плями на мочках вух.

Сережки зі срібла в ювелірній компанії TANGO виготовляються за новою технологією - із застосуванням родіювання. Виріб покривається тонким шаром родію (рідкісний метал платинової групи) - і він перешкоджає прямому контакту срібла з природними виділеннями шкіри. В результаті від носіння таких прикрас не залишається слідів, а метал не тільки не темніє, але і відрізняється додатковим холодним блиском. При цьому дитячі сережки зі срібла, що пройшли процедуру родіювання, як і раніше коштують недорого.

Завдяки розвитку ювелірних технологій срібло для дітей стало більш популярним в останні роки. Золоті вироби теж актуальні, але їх вважають за краще одягати на свята. А ось користуватися біжутерією вкрай небажано - хоча б до підліткового віку.

Срібло також має кілька додаткових переваг - наприклад, науково доведені його антибактеріальні властивості. А ще цей місячний метал схильні наділяти магічними, обереговими властивостями - вважається, що прикраси зі срібла допомагають протистояти нечистій силі.

Ювелірні вставки

У сережки дитячі зі срібла не вставляють дорогоцінні і навіть напівкоштовні камені - тому що всупереч всім пересторогам діти досить часто втрачають свої прикраси. Але ювеліри не стали повністю відмовлятися від вставок - сучасні дизайнерські рішення нерідко припускають наявність в сережках для дівчаток фіанітів (кубічного цирконію), ювелірної емалі, нанокристалів. Різноманітність досягається за рахунок широкої колірної гами цих матеріалів.

Тип сережок

Срібні сережки дитячі переважно виготовляються у вигляді гвоздиків або пусетів. Вони можуть бути з невеликою вставкою або без неї. Є пусети, які спеціально створюються як перші срібні сережки для дітей - вони мають значно більший діаметр штирька і щільну фіксацію елемента застібки.

Класика актуальна і для дітей - акуратні невеликі прикраси зі срібла з квітами, тваринами, казковими мотивами. У каталозі інтернет-магазину Тангоголд представлені милі і барвисті моделі, де в сережках для дівчат пурхають метелики і бджоли, граються дельфіни, граціозно красуються кішки.

Сережки-кільця (конго) - це нейтральне рішення, яке підходить і під чоловічий, і під жіночий типаж навіть в дуже ніжному віці.

Замочок дитячих сережок

Дитячі срібні сережки повинні бути оснащені надійним замком. Це важливо не тільки через ціну ювелірних виробів, а в першу чергу тому, що діти дуже люблять свої сережки, - і можуть сильно засмутитися через їх втрату. А якщо дитина зовсім маленька, до 3-4 років, то є ризик, що дрібна деталь буде проковтнута.

Збереження пусетів найкраще забезпечує гвинтове кріплення, в класичних сережках - англійський замок. Однак варіанти з французьким замком теж часто зустрічаються в дитячих срібних сережках - він менше, акуратніше, не заважає навіть уві сні.

Сережки-кільця оснащуються однотипними застібками, але все ж бажано перевірити, щоб штирьок не вискакував з фіксатора при незначному впливі. Також важливо, щоб сережку-конго було зручно застібати - інакше дитині може бути боляче при зміні сережок або промиванні місць проколів.

TANGO - надійний постачальник краси для дітей

У каталозі ювелірного магазину ТАНГО представлені різні моделі дитячих сережок зі срібла. Кожен товар супроводжують якісні фото і описи, а наші консультанти допоможуть розібратися з ціною, розмірами, характеристиками, проконсультують по наявності вставок і їх особливостям, а також допоможуть підібрати до сережок акуратний срібний ланцюжок або лаконічне кольє.

Купити дитячі срібні сережки можна на сайті Tangogold з доставкою по Україні або у фірмових магазинах бренду в Києві, Одесі, Краматорську, Слов'янську, Костянтинівці.