Дитячі срібні сережки

Підібрано 27 из 27
260грн.
521 грн.
238грн.
476 грн.
257грн.
514 грн.
152грн.
305 грн.

Ювелірний виріб для маленьких вушок

Більшості дівчаток проколюють вуха у віці від 4 до 11 років. Хлопчики теж нерідко носять сережки, але зазвичай таке бажання у них формується вже в підлітковому віці. Довгий час срібні сережки для дітей були в першу чергу оберегом, але зараз їм залишили естетичну функцію.

Для дітей срібні сережки - це один зі способів самовираження. Тому слід враховувати їх побажання при виборі ювелірних виробів. Прикраси зі срібла для дітей - універсальне рішення тому, що колір місячного металу однаково добре підходить і хлопчикам, і дівчаткам, до того ж срібло коштує недорого.

Дизайнерські рішення повинні бути максимально адаптовані для маленьких модниць і модників, інакше місце проколу може неправильно зарости, сережка буде доставляти дискомфорт і хворобливі відчуття, дряпати шкіру. Бажаючи купити дитячі сережки, дорослі повинні робити вибір на користь зручних і безпечних варіантів.

Дитячі сережки зі срібла-правила вибору

Комфорт і безпека

Основний критерій для дитячих сережок, особливо найперших, - відсутність незручності, травматичності, хворобливих відчуттів при носінні виробів. Завдяки чому це досягається: 

  • дитячі сережки повинні бути маленькими;

  • невелика вага - важка прикраса буде відтягувати мочку вуха і деформувати місце проколу;

  • лаконічність, відсутність занадто великих вставок, підвісок, інших декоративних елементів, які можуть травмувати шкіру.

Також звертайте увагу на форму і товщину штирка сережки - він повинен бути круглий, досить широкий, без механічних пошкоджень.

Срібні прикраси покриті родієм

Ще недавно в якості дитячих сережок намагалися вибирати золоті варіанти - через гіпоалергенність золота. А ще тому, що срібло має властивість окислюватися при контакті зі шкірою, і від цієї реакції залишаються темні плями на мочках вух.

Сережки зі срібла в ювелірній компанії TANGO виготовляються за новою технологією - із застосуванням родіювання. Виріб покривається тонким шаром родію (рідкісний метал платинової групи) - і він перешкоджає прямому контакту срібла з природними виділеннями шкіри. В результаті від носіння таких прикрас не залишається слідів, а метал не тільки не темніє, але і відрізняється додатковим холодним блиском. При цьому дитячі сережки зі срібла, що пройшли процедуру родіювання, як і раніше коштують недорого.

Завдяки розвитку ювелірних технологій срібло для дітей стало більш популярним в останні роки. Золоті вироби теж актуальні, але їх вважають за краще одягати на свята. А ось користуватися біжутерією вкрай небажано - хоча б до підліткового віку.

Срібло також має кілька додаткових переваг - наприклад, науково доведені його антибактеріальні властивості. А ще цей місячний метал схильні наділяти магічними, обереговими властивостями - вважається, що прикраси зі срібла допомагають протистояти нечистій силі.

Ювелірні вставки

У сережки дитячі зі срібла не вставляють дорогоцінні і навіть напівкоштовні камені - тому що всупереч всім пересторогам діти досить часто втрачають свої прикраси. Але ювеліри не стали повністю відмовлятися від вставок - сучасні дизайнерські рішення нерідко припускають наявність в сережках для дівчаток фіанітів (кубічного цирконію), ювелірної емалі, нанокристалів. Різноманітність досягається за рахунок широкої колірної гами цих матеріалів.

Тип сережок

Срібні сережки дитячі переважно виготовляються у вигляді гвоздиків або пусетів. Вони можуть бути з невеликою вставкою або без неї. Є пусети, які спеціально створюються як перші срібні сережки для дітей - вони мають значно більший діаметр штирька і щільну фіксацію елемента застібки.

Класика актуальна і для дітей - акуратні невеликі прикраси зі срібла з квітами, тваринами, казковими мотивами. У каталозі інтернет-магазину Тангоголд представлені милі і барвисті моделі, де в сережках для дівчат пурхають метелики і бджоли, граються дельфіни, граціозно красуються кішки.

Сережки-кільця (конго) - це нейтральне рішення, яке підходить і під чоловічий, і під жіночий типаж навіть в дуже ніжному віці.

Замочок дитячих сережок

Дитячі срібні сережки повинні бути оснащені надійним замком. Це важливо не тільки через ціну ювелірних виробів, а в першу чергу тому, що діти дуже люблять свої сережки, - і можуть сильно засмутитися через їх втрату. А якщо дитина зовсім маленька, до 3-4 років, то є ризик, що дрібна деталь буде проковтнута.

Збереження пусетів найкраще забезпечує гвинтове кріплення, в класичних сережках - англійський замок. Однак варіанти з французьким замком теж часто зустрічаються в дитячих срібних сережках - він менше, акуратніше, не заважає навіть уві сні.

Сережки-кільця оснащуються однотипними застібками, але все ж бажано перевірити, щоб штирьок не вискакував з фіксатора при незначному впливі. Також важливо, щоб сережку-конго було зручно застібати - інакше дитині може бути боляче при зміні сережок або промиванні місць проколів.

TANGO - надійний постачальник краси для дітей

У каталозі ювелірного магазину ТАНГО представлені різні моделі дитячих сережок зі срібла. Кожен товар супроводжують якісні фото і описи, а наші консультанти допоможуть розібратися з ціною, розмірами, характеристиками, проконсультують по наявності вставок і їх особливостям, а також допоможуть підібрати до сережок акуратний срібний ланцюжок або лаконічне кольє.

Купити дитячі срібні сережки можна на сайті Tangogold з доставкою по Україні або у фірмових магазинах бренду в Києві, Одесі, Краматорську, Слов'янську, Костянтинівці.