Жіночі срібні браслети

Підібрано 9 из 100
564грн.
594 грн.
465грн.
490 грн.
536грн.
564 грн.
3 974грн.
4 183 грн.
4 251грн.
4 475 грн.
203грн.
214 грн.
4 108грн.
4 324 грн.

Браслет зі срібла на жінці - статус, оберіг, прикрасаБраслет жіночий срібний фото

Срібний браслет жіночий - це дуже розповсюджена прикраса у багатьох культурах світу. Місячний метал особливо шанований у пустельних народів Африки, на Кавказі, у Середній Азії, Тибеті. Сріблу приписують магічні властивості, зокрема, здатність захистити від нечистої сили. З цієї точки зору браслет вважався вкрай важливим оберегом - адже він "блокував" потрапляння негативної енергії від контакту через руки.

Також висока затребуваність жіночих срібних браслетів викликана великою географією розповсюдження цього металу, його відносною доступністю для різних верств населення, а також, звісно, потребою прикрасити руки, доповнити вбрання, підкреслити жіночність і соціальну приналежність. Браслети могли слугувати символами, що вказують на сімейне положення, значення родини в суспільстві, релігійну приналежність та інші значущі аспекти. Носіння браслета з місячного металу для жінок у деяких культура було взагалі обов'язковим.

У сучасному світі жінка має значно більше вибору - в усьому і зокрема в план прикрашання себе.

Місячні скарби на зап'ястках

Нескінченні варіації - задля індивідуальності

Надбання всієї історії людства, багатомаїття його культурного спадку, сучасних технологій і модних тенденцій, свобода самовираження, усе це зумовило величезну кількість варіацій срібних жіночих браслетів.

Стилі - мінімалізм, етніка, вінтаж, авангардний стейтмент, молодіжні тенденції та елегантність класики - безліч естетичних рішень, як сміливих так і вельми консервативних. Це дозволяє зробити носіння браслета максимально гармонійним, відповідно до віку, зовнішності, вбрання, випадку, місця і навіть настрою, що для жінки не менш важливо. Адже красивий жіночий браслет - поняття не тільки суб'єктивне, але й ситуативне.

Частіш за все в якості матеріалу використовується срібло 925-ї проби, а сучасні вироби зазвичай покривають тонким шаром родію (рідкісний метал платинової групи), щоб уникнути окиснення під час контакту зі шкірою. Також застосовують техніки чорніння, покриття ювелірною емаллю, комбінування матеріалів, вставок дорогоцінних, напівдорогоцінних каменів, фіанітів (кубічного цирконію) і нанокристалів.

За типом виконання жіночі срібні браслети поділяють на цільні (замкнені), пружинні, шарнірні, глідерні, ланцюгові та ін. Кожна з цих категорій представлена сотнями й тисячами різних варіацій і моделей. Наприклад, тільки основних способів плетіння ланцюжків виділяють три (якірне, панцирне та бісмарк), і в кожному з них є багато підвидів.

Правила вибору срібних жіночих браслетівЖіночий браслет зі срібла

Якщо Ви плануєте носити браслет як єдину прикрасу, то він може бути будь-яким. Але якщо це один із виробів в ювелірному ансамблі, важливо обрати такий браслет, який не надто вибиватиметься. Це стосується стилю,відтінку металу, розміру.

Розмір важливий не тільки з огляду на красу, але й на елементарну зручність. Надто вільний срібний жіночий браслет незграбно ковзатиме на кисть або й зовсім спадатиме з руки. Та й у цілому підібраний не за розміром, я, як наслідок, "низький" браслет справляє неприємне  враження. Щільне стискання зап'ястку завдає дискомфорту й виглядає дивно. А от для браслета, що носять на плечі, навпаки, щільне облягання дуже важливе. Жіночий срібний браслет на ногу має бути з запасом, аби не заважати під час ходіння.

Срібні браслети жіночі коштують недорого, і це додатковий стимул, аби носити їх більше. На відміну від золотих прикрас, така манера не сприйматиметься як хвастощі. Краще за все поєднувати етнічні чи молодіжні браслети, а от у випадках із вечірньою та вінтажною класикою слід суворо дотримуватися міри.

Купити жіночий срібний браслет - вигідно та зручно з ювелірною компанією TANGO

TANGO пропонує широкий асортимент браслетів зі срібла - чоловічих, жіночих і дитячих. Це ланцюжки різної товщини та способу плетіння, шарнірні, пружинні, складні та цільні вироби, а також каучукові вироби з декором зі срібла. У каталозі Tangogold кожен товар представлений з якісними фото, детальним описанням і актуальною ціною.

Купити срібний браслет жіночий можна на сайті нашого інтернет-магазину з доставкою по Україні або в фірмових магазинах у Києві, Одесі, Краматорську, Костянтинівці та Слов'янську.