Золоті обручки

Підібрано 9 из 92
13 648грн.
16 056 грн.
3 059грн.
3 599 грн.
4 909грн.
5 775 грн.
3 703грн.
4 356 грн.
4 076грн.
4 795 грн.
6 924грн.
8 146 грн.
4 310грн.
5 071 грн.
3 738грн.
4 398 грн.

Золоті обручки

Коли мова заходить про вибір каблучок для весілля, пара стикається з величезним асортиментом прикрас з різних металів, різного дизайну і стилю. І як же знайти виріб, який би зміг стати свідченням саме вашої історії кохання?

Багато молодят віддають перевагу перевіреній класиці - золотим обручкам. Тим більше, що сьогодні ювеліри пропонують сотні різних варіацій на будь-який смак і гаманець.

Золото - класика, яка ніколи не вийде з моди

Вибір золотої обручки - момент ніжності і радості в передчутті майбутньої події. Як же ретельно молодята переглядають усі варіанти в пошуках компромісу, який би сподобався і нареченому, і нареченій.

До речі, каблучки, які ви надягнете в РАГСі, не обов'язково повинні бути однаковими. Головне - щоб вони були виконані в одному стилі. Так, наприклад, чоловіки найчастіше вибирають більш лаконічний і простий дизайн. У той час, як жінки воліють обирати цікаві рішення, прикрашені дорогоцінними каменями, гравіруванням і т.д.

Розрізняють вироби не тільки за розміром, ціною та шириною, але і по дизайну. Всі моделі діляться на кілька видів:

  •  «європейка» - має напівкруглу грань, що надає моделі ніжність і плавність; Золоті обручки фото
  • «американка» - лаконічне рішення з рівними гранями;
  • опуклі - в розрізі дають коло, зручні в щоденному використанні;
  • увігнуті - функціональні прикраси з зовнішньою увігнутою гранню, яка не чіпляється за одяг і менш схильна до стирання.

Золото - символ нескінченної любові

Коло, не маючи ні початку, ні кінця, здавна символізує єдність і нескінченність. Недарма золоті обручки стали найпопулярнішою прикрасою для скріплення союзу двох закоханих сердець.

Але навіть популярність прикрас з благородного металу не зробила їх тривіальними і одноманітними. Ювеліри створюють оригінальні моделі з незвичайним дизайном. Так що будьте впевнені, що ви точно зможете знайти підходящу саме для вашої пари каблучку.

Аксесуари можуть відрізнятися за типом поверхні, відтінком і т.д. Так, наприклад, сьогодні молодята можуть купити золоті обручки з матовою (стильний і лаконічний варіант) або глянсовою (незмінна класика і розкішний блиск) поверхнею.

Відтінки прикрас, як і відтінки вашої любові, можуть бути різними:

1. Жовтий - відтінок, до якого ми звикли. Може бути світлішим (для цього в сплав додають срібло) або більш насиченим (якщо додати мідь). Символ Сонця, теплої любові і багатства почуттів. Найчастіше золоті обручки мають 585 пробу. Це означає, що в основу додали 28% срібла і 13,5% міді.

2. Білий. Мають благородний холодний відтінок, виглядають розкішно і елегантно. Як виходить біле золото? При додаванні до складу срібла або платини.

3. Червоний і рожевий. Відтінок любові і пристрасті утворюється за допомогою міді, яку змішують з золотом.

Особливо красиво виглядають варіанти з поєднанням двох різних відтінків золота (білий з чорним, червоний з жовтим і т.д.).

Купити золоті обручки ви можете вже зараз на сайті інтернет-магазину Танго Голд. У каталозі представлений величезний вибір, як класичних лаконічних, так і оригінальних ювелірних прикрас за вигідними цінами.

Tangogold здійснює доставку по всій території України: Київ, Кропивницький, Житомир, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Рівне, Одеса, Дніпро, Черкаси, Запоріжжя, Львів, Миколаїв. Тільки найкращі ціни та найбільший вибір ювелірних прикрас із золота - все для того, щоб ваша любов знайшла гарний талісман на довгі роки.