Печатки чоловічі

Підібрано 19 из 19
714грн.
1 428 грн.
36 622грн.
43 085 грн.
879грн.
1 758 грн.
New
9 296грн.
10 936 грн.

Чоловічі печатки

Каблучки використовуються у якості аксесуарів вже не одну тисячу років і це одне з найпопулярніших ювелірних прикрас з часів світобудови. Чоловічі печатки є різновидом даної категорії, їх головна особливість – гендерна приналежність (носять тільки чоловіки) і дизайн відповідного характеру. Аналогом для жінок є перстень-печатка (каблучка з фактурним декором у вигляді печатки), також відповідного формату. 

Елітний статус як частина історії чоловічих печаток

Як ювелірна коштовність печатка чоловіча відома з дуже давніх часів. Каблучки використовувалися повсюдно в якості прикраси, оберега і аксесуара, що виражає статус власника.

Термін «печатка» іноді перемішують зі словом «перстень». Це дійсно схожі, але все ж різнопланові види прикрас, які передбачають різні формати декорування і первинного призначення.

У колишні часи знать і торгові люди використовували печатки з характерним фактурним декором для візування депеш та цінних паперів, звідси й друга назва – печатка (з гербом або ініціалами). Класична каблучка печатка чоловіча повинна містити зображення в зоні декорування, здатне створювати виразний відбиток при натисканні.

Перстень також можна віднести до цієї категорії каблучок, але з деяким застереженням. Це більшою мірою декоративний аксесуар. Його першочергове призначення і формат – каблучка з великим каменем (інкрустацією), діамантом, наприклад, призначена для носіння суто у декоративних цілях.

У сучасному варіанті категорія перстнів-печаток також представлена ​​у великій різноманітності на ринку. Каталог магазину Танго містить хорошу добірку подібних виробів від кращих колекцій, дозволяючи обрати прикрасу по множинним характеристикам.

Вибрати печатку чоловічу – приємна морока

Перш ніж купувати ювелірний виріб, слід розібратися з основними критеріями вибору. До цієї товарної категорії відноситься чимало факторів, що стосуються характеристик і дизайну виробу.

Вибираючи каблучки печатки, рекомендується звертати увагу на наступні параметри:

1. Вид металу

Благородні метали з давніх-давен використовувалися при створенні ювелірних виробів, в тому числі каблучок і печаток. Асортимент магазину представлений золотими і срібними каблучками-печатками, причому кожна група має свої декоративні особливості.

Золото надає прикрасі статус, солідність і характерну сонячну теплоту. Золота печатка – верх естетики і показності, ідеальний вибір для солідного ділового чоловіка. Сріблу здавна приписувалися оберегові властивості, а його таємничий блиск привертає увагу нордичних натур, які віддають перевагу «місячному» металу замість «сонячного».

2. Проба металу

При виготовленні таких статусних каблучок, як чоловічі печатки, задіють переважно 585 пробу для золотих виробів та 925 пробу для срібних. Це визнані у ювелірному світі стандарти дорогоцінних сплавів, що поєднують в собі оптимальні якості та декоративні властивості за цілком доступною ціною.

3. Наявність інкрустацій

Характерною рисою такої категорії ювелірних виробів, як каблучки печатки, є наявність дорогоцінних вставок, майже в обов'язковому порядку. Значна інкрустація перетворює лаконічне колечко у вишуканий перстень, а рифлена поверхня декору формує каблучку-печатку. У якості вставок використовуються фіаніт (імітація алмаза), агат і емаль. Досить подивитися фото в каталозі, і переконатися, наскільки бувають красиві моделі цієї товарної групи.

4. Фактор події

Приуроченість виробів може виступати фактором, що полегшує вибір подібної ювелірної прикраси. Асортимент містить ексклюзивні чоловічі каблучки-печатки, об'єднані за критерієм події – подарункові ювілейні, на Валентинів день, весільні каблучки.

5. Колір металу

Асортимент магазину Tangogold представлений моделями на основі червоного золота та білого срібла. Це типові 2 варіанти виконання, що забезпечують виробу гендерну відповідність (солідність темного золота і блиск класичного срібла) та інші цільові характеристики. Також є комбіновані варіанти із золотою основою і срібними елементами, які відносяться до найбільш статусних рішень у світі чоловічих печаток.

Здійснюючи замовлення, важливо також звертати увагу на такі характеристики, як розмір каблучки і ​​колекційна приналежність. Значимість розміру не потребує пояснення – від цієї відповідності залежить, чи підійде печатка клієнта по діаметру. Колекція ж групує вироби по дизайну, що має полегшити вибір по шуканим декоративно-колірним параметрам.

Купити чоловічу печатку від Tangogold

Інтернет магазин Тангоголд займається продажем ювелірних прикрас від кращих колекцій, в тому числі тут можна вибрати каблучки-печатки для чоловіків. Асортимент містить різноманітність золотих і срібних коштовностей, включаючи ексклюзивні ювелірні прикраси категорії печаток.

Переваги покупки виробу в магазині Tango Gold включають:

• товар представлений 585 пробою золота і 925 пробою срібла, що говорить про баланс якості, естетичності та вартості усіх виробів, присутніх в асортименті;

• купити печатку можна як онлайн через інтернет магазин з доставкою, так і в офлайн магазині (міста Одеса, Слов'янськ, Краматорськ та Костянтинівка) самовивозом;

• доставка здійснюється по Києву та всій території України, оплата будь-яким зручним для клієнта способом – готівкою, післяплатою, безготівкою (Visa і Mastercard), а також частинами (ПриватБанк);

• чесна гарантія (до 12 міс.) при дотриманні правил експлуатації придбаних прикрас.

Замовити чоловічу каблучку-печатку від Танго, значить придбати якісний ювелірний виріб за обґрунтованою ціною, чудового дизайну, що прекрасно доповнює образ ділового чоловіка і підкреслює його елітний статус.