Жіночі золоті каблучки

Підібрано 30 из 1190
ЦІНА ТИЖНЯ
19 467грн.
29 055 грн.
23 034грн.
27 099 грн.
5 148грн.
6 056 грн.
15 690грн.
18 459 грн.
8 077грн.
9 502 грн.
17 358грн.
20 421 грн.
11 059грн.
13 011 грн.
11 582грн.
13 626 грн.
12 030грн.
14 153 грн.
19 177грн.
22 561 грн.
12 419грн.
14 611 грн.
11 428грн.
13 445 грн.
8 102грн.
9 532 грн.
15 568грн.
18 315 грн.
ЦІНА ТИЖНЯ
3 848грн.
5 744 грн.
7 430грн.
8 741 грн.
18 486грн.
21 748 грн.
8 229грн.
9 681 грн.

Різноманіття жіночих каблучок із золота

Проба

Чисте золото не використовується для створення ювелірних виробів через те, що цей метал в первозданному вигляді занадто м'який. У ювелірній справі використовуються спеціальні домішки або лігатура (переважно мідь), завдяки додаванню яких виходить матеріал, придатний для виготовлення прикрас.

Для визначення частки золота у виробі встановлюється проба - це число, яке вказує, на кількість основного металу в процентному співвідношенні. Наприклад, найпоширеніша проба 585 означає, що частка золота в сплаві становить 58,5%. Це оптимальний баланс, що забезпечує одночасно і зовнішню привабливість виробу, і його міцність та довговічність. Це дуже важливо для золотих каблучок - жіночі руки не тільки красуються під софітами, а й виконують безліч роботи, а тому потрібно подбати про збереження прикрас.

У пробі 750 золота відчутно більше - 75%. Але цей сплав менш надійний через свою м'якість. Такі золоті каблучки жіночі гарні тільки для особливих випадків - урочистих заходів, виходів у світ, свят. Для повсякденного носіння вони не підійдуть.

Колір

Лігатура не тільки надає велику міцність золотим сплавам, але і дозволяє впливати на колір. Сучасні каблучки із золота можуть бути виконані в червоному і лимонному відтінках або в білому кольорі. Можливі й інші варіації, але червоне, жовте і біле золото зустрічаються найчастіше.

Цікаво виглядають комбіновані моделі - в них використано золото двох або навіть трьох кольорів одночасно. Також можна з'єднувати різні метали - наприклад, золото поєднують в одному виробі з сріблом або платиною.

Розмір

В Україні, так само, як і у всій Східній Європі і в Німеччині, розмір каблучки дорівнює діаметру її внутрішнього кола, виміряному в міліметрах. Дитячі каблучки зазвичай виготовляють в розмірі 11-14, далі вже йдуть дорослі розміри.

В Японії і Північній Америці розмір рахують зовсім інакше, тому і числа інші, а ось в Англії доводиться мати справу не з цифрами, а з буквами. Але в каталозі TANGO каблучки із золота і срібла представлені в звичних розмірах - від дитячого 11-го і більше.

Вставка

У жіночих золотих каблучках часто використовуються вставки дорогоцінних і напівкоштовних каменів, фіанітів, а також ювелірної емалі і каучуку. Класика для жіночих каблучок із золота: перли, смарагд, сапфір, топаз, агат, опал, аметист, гранат. Дуже красиво виглядають морганіт, штучний улексит і бірюза. Незвичайні варіанти вдається реалізувати з перламутром, гірським кришталем, кварцом, хризолітом, олександритом.

Найбажаніші жіночі золоті каблучки - з діамантом-солітером (заручальне) або розсипом (каблучка нескінченності). Однак не менш ефектно виглядають вироби зі штучним кристалом - фіанітом (кубічний цирконій). До того ж ціна на такі моделі набагато нижче.

Подія

Головні приводи для каблучок - це заручини і весілля. На заручини заведено дарувати золоту каблучку-солітер - з одним великим світлим каменем. Для обручок зазвичай вибирають щось більш практичне - повністю гладку поверхню або незначний рельєф, акуратні мініатюрні вставки, гравірування. Також все частіше жінки мають дві обручки: урочисту - більш ефектну і дорогу, повсякденну - зручну, без зайвих деталей.

Вважається хорошим тоном купити жіночу золоту каблучку на повноліття або випускний - це перша "доросла" каблучка дівчини, яка входить в новий етап життя. І є календарні свята, в які жінки з більшою ймовірністю отримують в подарунок ювелірні прикраси і, зокрема, каблучки із золота. Це традиційно 8 березня, День святого Валентина (14 лютого) і Новий Рік.

Втім, щире бажання зробити приємно коханій або близькій людині (в тому числі і собі) - це найкращий привід для покупки, який не потребує прив'язуватись до будь-якої дати.

Одягнути пальці в золото

У каталозі інтернет-магазину Тангоголд жіночі золоті каблучки представлені в колекціях: 

Кожна колекція - це певний естетичний вектор, який наші дизайнери розвивали заради того, щоб для кожної нашої клієнтки знайшлося саме те, що відповідає її уявленням про красу і стиль. Адже ми точно знаємо, що всі жінки - особливі.

Компанія TANGO - це виробник ювелірних виробів, а тому у нас можна недорого купити золоту жіночу каблучку та інші прикраси. У каталозі на сайті Tangogold представлений широкий вибір каблучок з якісними фото і докладними описами. Ми надаємо консультації, гарантію від 12 до 18 місяців, безкоштовну доставку по Україні за умови замовлення на суму від 1000 грн. Часто проводяться акції, а ближче до Дня народження можна отримати персональну знижку. Також є можливість самовивозу з наших фірмових точок продажу в Києві, Одесі, Краматорську, Слов'янську, Костянтинівці.