Срібні ланцюжки

Підібрано 30 из 41
3 347грн.
6 695 грн.
5 127грн.
10 254 грн.

Срібні ланцюжки

Використання прикрас на основі срібла відомо з незапам'ятних часів. Сьогодні срібний ланцюжок стане безпрограшним варіантом для тих, хто здатний оцінити холодний шарм цього вишуканого аксесуара. Сучасний ринок пропонує на вибір покупця велику різноманітність подібних виробів, у тому числі чудові моделі представлені у даному каталозі. 

Срібні ланцюжки – оберіг і краса в одному флаконі

Срібні прикраси відомі ще з часів, що передували появі найдавніших держав. Вироби зі срібла знаходили під час розкопок єгипетських пірамід та при археологічних експедиціях в Межиріччі. Цей дорогоцінний метал використовувався стародавніми цивілізаціями Європи, Азії, Південної та Центральної Америки з незапам'ятних часів.

Ланцюжок зі срібла вважався одночасно прикрасою і оберегом. Наші предки приписували сріблу магічні властивості, здатність захищати того, хто його носить, від пристріту і нечистої сили. Навіть сьогодні натільний хрестик носять найчастіше саме на срібному ланцюжку, що символізує споконвічні духовні та містичні якості цього ювелірного виробу.

На відміну від сонячного золота, срібло має колірну температуру протилежного характеру. Це холодний, вишуканий, метал, що зачаровує та ідеально підходить нордичним натурам. Тобто людям, які віддають перевагу його холодному магічному блиску проти яскравої жовтизни золота.

Якщо говорити про те, скільки коштує срібний ланцюжок, ціна такого виробу звичайно менше аналогічних золотих прикрас. Вартість залежить від різних характеристик, і кожен такий параметр визначає критерії вибору.

Ланцюг срібло. Як вибирати прикраси на основі «місячного» металу?

Дана категорія включає в себе велику різноманітність ювелірних виробів, що робить вибір срібного ланцюжка непростим, але цікавим заняттям. Весь товар представлений класичною 925 пробою, оптимальною з усіх точок зору (ціна, якість, естетика).

Носити срібні ланцюжки можна в 3-х форматах – на шиї, зап'ясті та щиколотці. Є також окремі групи товару в залежності від статі (жіночі, чоловічі та дитячі). Вибирати слід з урахуванням цих факторів, оскільки вироби, орієнтовані на різні гендерні групи й типи носіння можуть мати різний дизайн і загальне виконання.

Інші критерії, що визначають, яким має бути срібний ланцюжок, ціна в тому числі, включають такі характеристики.

1. Тип виробу

Більшість моделей в каталозі має класичний формат «ланцюжок срібло», з металевим плетінням. Є також прикраси у вигляді ювелірних шнурків (зі шкіри та каучуку) з срібними вставками.

2. Гендерна приналежність

Універсальність срібних ланцюжків проявляється в тому, що їх можуть носити практично всі – чоловіки, жінки і діти. Більше 90% срібних ланцюжків – чоловічі та жіночі аксесуари. Дитячі варіанти коштують дешевше та мають відповідний розмір.

3. Тип плетіння

Найзначніший класифікаційний фактор, згідно з яким розрізняються ланцюжки срібні, це тип плетіння ланцюга. Сьогодні в тренді наступні формати:

Бісмарк – ланки різноспрямовані між собою, класичне виконання;

якір – перпендикулярне розташування овальних каблучок, часто використовуються у чоловічих ланцюжках;

снейк – тут характерно щільне зчеплення ланок, що наділяє виріб гнучкістю, нагадуючи тіло змійки;

• косичка – подібно моделі «снейк» колечка щільно плетуться, але в спіралевидному форматі (як заплетені коси);

• лисячий хвіст – сплетіння ланок різної форми, ще називається візантійським плетінням;

• кардинал – різновид моделі «Бісмарк», але з меншими за розміром кільцями;

• панцир – усі ланки розташовуються в одній площині, класичне виконання;

• Фігаро – колечка мають різну форму і повторюються у певній послідовності.

Кожне плетіння має свої особливості та несе особливий декоративний підтекст, роблячи асортимент Тангоголд в даній ніші по-справжньому варіативним і здатним приємно здивувати навіть найбільш прискіпливого покупця.

4. Приуроченість

Ланцюжок срібло відноситься до подарункових ювелірних прикрас і може нести певний декоративний підтекст, що відповідає певній події – ювілей, День Святого Валентина, 8 березня і т.д.

5. Колекційна приналежність

Для зручності вибору по певним декоративним критеріям, срібні ланцюжки (як інші ювелірні вироби) включені в різні колекції. Це дозволяє вибрати прикрасу за заданими естетичними параметрами, наприклад, кольором (колекція «чорне і біле»), а також у фірмовому форматі TANGO.

Купити срібний ланцюжок від Tangogold

Інтернет магазин Tangogold займається продажем всіх типів ювелірних виробів, у тому числі коштовностей і прикрас зі срібла. Срібні вироби мають унікальні естетичні якості, тому ланцюжок зі срібла є однією з домінуючих товарних груп в каталозі.

Серед переваг покупки товару в магазині Танго слід зазначити:

• асортимент представлений 925 пробою срібла, що забезпечує оптимальне поєднання ціни та якості товару;

• різноманітність моделей в каталозі, що гарантує варіативність вибору по дизайну і характеристикам;

• можливість придбати виріб онлайн з доставкою по Києву і всій Україні, а також самовивозом по містах, де є офлайн магазини (Слов'янськ, Одеса, Краматорськ, Костянтинівка);

• консультаційний супровід від співробітників магазину, що прекрасно знають свою справу;

• чесна гарантія (12-18 місяців) на вироби при дотриманні правил експлуатації.

Купити ланцюжок срібло від Танго, значить придбати якісний виріб від кращих колекцій за демократичною ціною. Доставка здійснюється Новою Поштою по всій території України, оплата будь-яким зручним для клієнта способом – готівкою, безготівково, післяплатою і частинами (ПриватБанк).