Срібні жіночі кулони та підвіски

Підібрано 9 из 132
380грн.
400 грн.
172грн.
181 грн.
227грн.
239 грн.

Довга історія та широкий асортимент

Підвіски - це, можливо, перші прикраси, які навчилася робити людина, ще в глибоку давнину. Сучасні срібні підвіски жіночі можуть бути витонченими філігранними виробами або масивними кулонами в стилі стейтмент - всі вони покликані підкреслити індивідуальність кожної жінки.

Та й самі жіночі срібні підвіски для своєї власниці можуть мати особливе значення - атрибут віри, спогади про близьку людину, якийсь особистий символ або знак належності до певної групи, наприклад, по зодіаку. Срібні жіночі кулони та підвіски фото

І також це просто красива прикраса, якою можна вдало підкреслити наряд, доповнити образ, гармонійно поєднувати з іншими виробами - сережками, каблучками, підвісками.

Найрізноманітніша ювелірна краса

Підвіска срібна жіноча - це досить велика категорія прикрас, особливо в останні роки. Сучасні технології та матеріали дали можливість створювати незвичайні форми і красиві поєднання з набагато меншими витратами часу та зусиль. В результаті ювелірний світ пропонує різноманіття жіночих підвісок зі срібла: 

 • хрестики, ладанки та інші релігійні символи;

 • підвіски із зображенням знака зодіаку;

 • букви - по першій букві свого імені або імені близької людини;

 • ключик - найчастіше з мотивами сердечка, як символ ключика від серця прекрасної дами;

 • шарм, туфелька, рослинні мотиви, зображення тварин, геометричні фігури, містичні знаки і амулети;

 • авангард, стейтмент - масивні і помітні прикраси, часто грубуватих форм, але, безумовно, привертаючі увагу.

Часом жінки навмисно віддають перевагу традиційно чоловічому варіанту прикрас - армійські жетони, дракони, вовчий оскал, хижі птахи і змії, підвіски, стилізовані під механічні деталі. Хтось обмежується милими листочками, квіточками і сердечками - в цьому і є свобода бути жінкою, а ювеліри повинні забезпечити їй вибір та можливість втілити різні образи, вдало показати себе у будь-якій своїй іпостасі.

Принадність срібних жіночих підвісок ще й в тому, що вони універсальні - їх можна носити на шиї на ланцюжку, шнурі, стрічці, волосіні в якості кулона або як підвіс до браслету на руці або нозі, сережці (конго або пуссетам) або навіть як брелок. Також підвіска може бути частиною кольє зі срібла або золота - актуальні тенденції дозволяють комбінувати матеріали в найсміливіших поєднаннях.

У каталозі інтернет-магазину Tangogold підвіски срібні жіночі презентовані в ювелірних колекціях:

 • Забави казкової феї - ніжні і фантазійні мотиви, які ідеально підкреслять крихкість юної дівчини та романтичної особи;

 • Чорне і біле - срібні кулони зі вставками чорного "магічного" агату та білих фіанітів (кубічний цирконій);

 • У стилі TANGO - незвичайні форми і витончені вигини, які готові закрутити в танці; Підвіска срібна жіноча фото

 • Сонячна мозаїка - крупиці сонячного світла застигли в акуратних підвісках;

 • Перлова роса - елегантні вироби з перлами;

 • Жар-птиця - казковий декор підкреслений різнобарвною ювелірною емаллю;

 • Зимовий коктейль - холодні поєднання для справжніх цінительок.

Купити срібну підвіску жіночу

Ювелірна компанія ТАНГО пропонує великий вибір жіночих підвісок із срібла 925 проби. Ми є виробником, тому ціна пряма, а якість гарантована. Продаж здійснюється через інтернет з доставкою по Україні або у фірмові ювелірні магазини ТАНГО в Києві, Одесі, Краматорську, Костянтинівці, Слов'янську.