Жіночі підвіски та кулони

Підібрано 9 из 381
3 907грн.
4 597 грн.
1 502грн.
1 767 грн.
938грн.
1 103 грн.
1 166грн.
1 372 грн.
4 555грн.
5 359 грн.
5 421грн.
6 378 грн.

Жіночі підвіски

Жіночі підвіски та кулони стануть безпрограшним варіантом у якості подарунка на 8 березня або Валентинів день, а також ланцюжок можна вибирати за знаком зодіаку. Універсальний ювелірний виріб, здатний порадувати жінок будь-якого віку, підвіска жіноча стане виправданим вибором та буде служити в якості аксесуару довгі роки.

Підвіски жіночі – історія краси

Кулони підвіси використовувалися повсюдно з незапам'ятних часів. Споконвічно вони виконували 3 основні функції – релігійних талісманів, символічних аксесуарів і декоративних прикрас. ТАНГО ювелірна компанія, а точніше кажучи, її асортимент в цьому сегменті, свідчать про збереження цих принципів і понині.

Вишукані жіночі підвіски на будь-який смак

На відміну від золота, срібло наділяє виріб особливим нордичним шармом. Універсальні характеристики (є ще чоловічі та дитячі варіанти) дозволяють вибирати підвіски жіночі індивідуально.

Серед параметрів вибору:

1. Приуроченість – можна обирати вироби на дні народження, випускні, 8 березня, День Святого Валентина.

2. Наявність вставок –  підвіски жіночі містять фіаніт, агат, перли, емаль та інші елементи.

3. Зодіакальна відповідність – підвіска жіноча може бути оформлена із зображенням знаку зодіаку, сьогодні це тренд.

Купити підвіску жіночу від Tangogold

Інтернет-магазин Tango Gold займається продажем ювелірних виробів усіх категорій та надає великий їх асортимент, в тому числі жіночі підвіски на шию зі срібла.

Серед достоїнств покупки в магазині Танго слід зазначити:

• продукція представлена ​​925 пробою срібла, що гарантує баланс якості, ціни і декоративної складової;

• підвіски жіночі можна замовляти з доставкою товару по Києву і всій Україні, а також самовивозом з міст з офлайн магазинами (Слов'янськ, Одеса, Краматорськ та Костянтинівка);

• обґрунтована ціна, оплата замовлення будь-яким зручним способом і відповідальний супровід покупки – фірмові риси інтернет магазину Танго.

Каталог містить прикраси різного дизайну і характеристик. ТАНГО ювелірний магазин дозволяє вибрати підвіску-кулон для жінки будь-якого знаку зодіаку, віку, статусу та вподобань.