Сережки з діамантами

Підібрано 9 из 75
13 384грн.
15 746 грн.

Унікальні сережки з діамантами для прекрасної половини людства

Раніше для того, щоб відправитися на офіційний захід, слід було підібрати відповідний образ. Дами вбиралися в красиву сукню і обирали відповідні аксесуари. Найбільш популярними були сережки з діамантами. Краса і вишуканість подібних виробів оспівувалась протягом багатьох століть. Зараз не обов'язково підбирати вишукану сукню для того, щоб надіти сережки з діамантами. Вони підходять для повсякденного носіння. Акуратні сережки з невеликою вставкою виглядатимуть максимально доречно незалежно від приводу.

Характеристики каменів

Найбільш твердим з природних каменів є діамант. Він проходить кілька етапів обробки перед тим, як потрапляє у ювелірні прикраси. Для оцінки якості самоцвіту використовуються кілька параметрів. Серед них:

  • колір;
  • ограновування;
  • маса;
  • чистота.

Основним показником є ​​саме чистота. Це означає, що в складі самоцвіту немає інших мінералів. В основному, камінь має білий колір. Можна зустріти алмази й інших відтінків: зеленого, блакитного, рожевого, коричневого і так далі. Для вимірювання маси каменю використовується карат. Один карат складає близько 0,2 грама. Сережки можуть світитися у темряві. Це обумовлено однією з характеристик діаманта - флуоресценцією.

Матеріал для ювелірних прикрас

Найчастіше ювеліри поєднують благородні метали з самоцвітами. Їх можна купити на сторінках нашого інтернет-магазину в Україні. Найбільш популярним варіантом стало золото і діаманти. Також камені можуть бути вставлені в прикраси зі срібла або платини. Одним з кращих металів є золото 585 проби. Воно досить міцне і довговічне. Золото може мати різні відтінки: від білого до червоного. Найбільш традиційними є жовті золоті сережки. Під час вивчення асортименту сайту ви можете побачити прикраси, виконані з благородних металів декількох відтінків. Найчастіше зустрічається біле і жовте золото.

Види каменів і застібки

Виставки самоцвітів використовуються як в масивних сережках, так і в акуратних гвіздочках або пусетах. Для додаткової прикраси використовуються декоративні вставки, акуратно нанизані або оперізуючі контур ювелірного виробу. Найчастіше для доповнення використовуються:

  • смарагди;
  • сапфіри;
  • перли;
  • більш проста і доступна альтернатива у вигляді фіаніту.

Сережки з діамантами є досить дорогою прикрасою. Тому вони повинні бути надійними і міцними. При виконанні даного виробу велика увага приділяється застібці. Однією найнадійніших вважається англійський замок. Він зустрічається в моделях, що мають велику вставку і підвісні елементи.Ще одним варіантом застібки є французький замок. Ця елегантна застібка має форму дуги, яка повторює форму вуха. Така петля використовується в моделях, призначених як для дітей, так і для дорослих. Більш мініатюрні варіанти ювелірних прикрас застібаються на італійський замок. Він підходить для сережок, які мають складну конструкцію. Акуратні сережки у вигляді гвоздиків мають просту універсальну застібку. Вона може бути гвинтовою, штифтовою або кнопковою. Якщо ви надаєте перевагу сережкам у вигляді кілець, застібку буде менш помітно неозброєним оком. Вона являє собою коротку пряму швензу.

Замовлення ювелірних прикрас

В каталозі сайту Танго запропоновано безліч моделей сережок з діамантом. Камені можуть мати різну форму - квадратну, круглу, у вигляді краплі і так далі. Деякі моделі виконуються у вигляді квіткової композиції. Вишукано і привабливо виглядають масивні вироби. Вони підкреслять статус власниці і ідеально доповнять офіційний образ. Дорого і красиво виглядають сережки, виконані з комбінації білого і жовтого золота. Камені обрамляються благородним металом, завдяки чому виглядають дуже витончено. Ціна пусети з діамантом починається від 4800 грн. Акуратні вставки з білого каменю виглядають дуже стильно і підійдуть як для дівчинки, так і для дорослої жінки. Ви можете підібрати більш дорогу ювелірну прикрасу, яка буде відрізнятися незвичайною формою і наявністю додаткових декоративних елементів у вигляді смарагдів або інших самоцвітів.

Купити сережки з діамантами за доступною ціною можна по всій території України. Доставка з магазину Tango здійснюється максимально швидко. Обраний ювелірний виріб буде відправлено в такі міста, як Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Суми, Хмельницький, Черкаси.

 

Популярні запити: Золоті сережки з діамантамиСережки зі вставкамиСережки з агатомСережки з фіанітом Сережки з емаллюСережки з опалом Золоті сережки з каміннямСрібні сережки з каміннямСережки з білого золота з каміннямСережки з французьким замкомЖіночі золоті сережки.