Угода користувача

1. Правомірно користувачем Торгової марки і Сайту є фізична особа-підприємець - Журавльова Ганна Миколаївна (місцезнаходження - 08131, Київська область, с. Софиевская Борщаговка, вул. Соборна, будинок 126, кв. 15), далі «Користувач».

2. Сайт www.tangogold.com.ua (далі - Сайт) містить об'єкти авторського права та інтелектуальної власності, знаки для товарів і послуг: графічні зображення, фото- і відеоматеріали, музичні твори, тексти і т.д., виняткові права на використання яких (вихідні дані, вибір місця розміщення об'єктів інтелектуальної власності, доповнення або видалення і т.д.) належать Користувачу Сайту.

3. Відвідувач має право завантажувати на сайт, завантажувати з сайту матеріали, об'єкти авторського права та інтелектуальної власності тільки для особистого користування. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки з посиланням на сайт.

4. У разі порушення п. 3 цієї Угоди та / або інших умов, передбачених Угодою, Відвідувач несе відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

5. Відвідувачу Сайту, якому не виповнилося 18 років, необхідно отримати згоду батьків або законних представників на оформлення замовлення товару. Якщо батьки чи законні представники Відвідувача Сайту не згодні з будь-якою умовою Угоди, Відвідувач Сайту зобов'язаний відмовитися від оформлення замовлення товару.

6. Користувач Сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, представлені на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

7. Користувач Сайту має право вносити зміни до цієї Угоди, які вступають в силу з моменту їх публікації на Сайті і є обов'язковими для всіх Відвідувачів.

8. Реєструючись на Сайті, Відвідувач погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

9. Відвідувач, розміщуючи інформацію на Сайті або звертаючись до Користувача, несе відповідальність, що дана інформація не містить загрози і заяви, які порушують громадський порядок, не містить закликів до розпалювання міжнаціональної, релігійної або расової ворожнечі, заклики до насильства, в тій чи іншій мірі зачіпають честь і гідність, репутацію, права і законні інтереси інших Відвідувачів Сайту, а також інші матеріали, що порушують чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення сайт може видаляти без вашої на те згоди.

10. Користувач не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену Відвідувачами сайту.

11. Відвідувач Сайту погоджується з тим, що він несе повну і одноосібну відповідальність за порушення даної Угоди. Відвідувач Сайту зобов'язується відшкодувати будь-які збитки, що виникли в результаті порушення ним Правил користування.

12. З моменту порушення Відвідувачем Сайту умов даної угоди всі замовлення даного Відвідувача на товар вважаються скасованими.

13. Відвідувач, який використовує інформаційні ресурси Сайту є таким, хто ознайомився і приймає умови цієї угоди.

14. Користувач Сайту не гарантує відсутність помилок і збоїв, в тому числі в роботі програмного забезпечення. Користувач докладе всіх можливих зусиль для усунення будь-яких збоїв і помилок в разі їх виникнення в максимально короткі терміни.

15. Користувач Сайту не несе відповідальності за збої і втрати, які сталися з вини перебоїв в роботі обладнання, комунікацій третіх осіб, а також у разі блокування доступу до Сайту в результаті протиправних дій третіх осіб.

16. Користувач Сайту за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.