Золоті чоловічі каблучки

Підібрано 30 из 77
5 567грн.
6 959 грн.
11 135грн.
13 919 грн.
12 835грн.
16 044 грн.
13 469грн.
16 836 грн.
7 768грн.
9 710 грн.
17 167грн.
21 459 грн.
12 522грн.
15 652 грн.
1 377грн.
1 721 грн.
ЦІНА ТИЖНЯ
1 635грн.
2 440 грн.
6 922грн.
8 652 грн.
New
15 270грн.
19 087 грн.
7 726грн.
9 657 грн.
2 662грн.
3 327 грн.
New
100 014грн.
133 352 грн.
ЦІНА ТИЖНЯ
10 138грн.
15 131 грн.
New
25 046грн.
33 395 грн.
New
24 580грн.
32 773 грн.

Різновиди чоловічих золотих каблучок

Моделі каблучок

Останні кілька століть чоловіки стали вельми стримані в плані одягу, аксесуарів та прикрас. У ювелірних каталогах жіночі вироби представлені набагато більшою кількістю моделей, барвистих вставок та сміливих рішень. Але і чоловічі варіанти можуть бути як лаконічними, так і вкрай незвичайними.

Найпоширеніші чоловічі каблучки із золота: 

  • обручки - переважно нейтральний виріб, але є і вельми цікаві дизайнерські рішення, які вдало виглядають на чоловічих пальцях;

  • фамільні реліквії - такі прикраси передаються з покоління в покоління, а їх дизайн дуже залежить від моди того періоду, коли каблучка була виготовлена;

  • тонке колечко з написом "Спаси і збережи" - традиційний для нашої культури оберіг;

  • печатки - чоловіче золота каблучка з великою плоскою ділянкою, на якій часто розміщена "печатка”;

  • персні - вироби з великими композиціями по центру, вставками, переважно це великий дорогоцінний або напівдорогоцінний камінь, але існують й інші варіанти;

  • каблучкі - гладкі або з гравіюванням, комбінуванням матеріалів або лаконічними вставками.

Матеріал

Золота каблучка для чоловіків майже завжди має 585 пробу - тому що це сплав, в якому ідеально збалансовані естетика та міцність. А ось колір цілком можна вибрати - сучасні чоловічі каблучки із золота мають червоний, лимонний або білий відтінок. Є комбіновані моделі, в яких гармонійно поєднано золото двох-трьох кольорів або навіть доповнено іншими металами або матеріалами. Наприклад, цікаво та стильно виглядають чорні каучукові каблучки із золотою персневою частиною - такі моделі мають великий попит у чоловіків завдяки своїй сучасності і практичності.

Вставка в чоловічій золотій каблучці зазвичай нейтрального білого (діамант, фіаніт) або темного кольору - чорний агат, смарагд, сапфір, рубін, гранат. Також цікаво в чоловічих каблучках виглядають хризоліт та ювелірна емаль. А ось лілові аметисти, аквамарин, морганіт зустрічаються вкрай рідко в чоловічих виробах і в основному це фамільні реліквії.

Розташування каблучок

Вважається, що характер чоловіка впливає на його манеру носити прикраси. Те, на якому пальці чоловік носить каблучку, може служити маркером для оточуючих. Жінки звертають увагу на "окільцьованість" безіменного пальця - як індикатор сімейного статусу. А інші чоловіки можуть насторожено поставитися до каблучки на великому пальці або мізинці - через поширені стереотипи.

Згідно своєрідної "психології каблучок" на середньому пальці носять каблучки вольові і впевнені в собі чоловіки. Вказівний палець прикрашають амбітні особистості. На мізинці носять каблучки творчі і авантюрні особи, а каблучка на великому пальці покликане підкреслити його власника.

Але іноді чоловіча золота каблучка - це просто каблучка. А палець, на якому його носять, означає тільки те, що це зручно і збігся розмір.

Купити золоту каблучку чоловікові

Вибір ювелірного виробу для чоловіка може виявитися навіть складніше, ніж купувати подарунок для жінки. Тому що для жінки це одна з безлічі прикрас в скриньці, яку вона буде надягати з нагоди, під наряд або настрій. А чоловіки зазвичай або носять одні й ті ж каблучки постійно, або не носять взагалі.

Важливо врахувати статуру чоловіка і особливості рук. На масивній руці тоненьке колечко візуально втрачається, а на тонких пальцях може безглуздо виглядати масивний перстень. Мають значення сфера діяльності, спосіб життя, коло спілкування. Людині, яка працює в цеху, навряд чи буде комфортно носити каблучку з дорогоцінними каменями, а чиновнику по дрес-коду не покладено байкерський перстень.

Якщо потрібно щось нейтральне, але все ж персоналізоване - можна зробити замовлення на гравіювання по зовнішній або внутрішній частині каблучки. Це може бути побажання, напуття, пам'ятна дата.

На сайті Tangogold можна недорого купити золоту каблучку чоловічу - ціна від 800 грн і вище, в залежності від ваги виробу, вставок каменів. До кожного товару в каталозі інтернет-магазину Тангоголд є якісне фото і опис, а при продажу виробу ми як виробник надаємо гарантію на золоті каблучки терміном на 1 рік. Доставка здійснюється по всій Україні безкоштовно при замовленні на суму від 1000 грн. Каблучки та інші прикраси TANGO можна купити онлайн або в наших фірмових магазинах в Києві, Одесі, Костянтинівці, Слов'янську, Краматорську.