Чоловічі золоті браслети

Підібрано 21 из 21
11 965грн.
14 077 грн.
2 557грн.
3 008 грн.
19 487грн.
22 926 грн.
New
14 578грн.
17 151 грн.
New
8 379грн.
9 858 грн.
New
8 486грн.
9 983 грн.
New
34 966грн.
41 136 грн.
New
23 661грн.
27 836 грн.
New
15 420грн.
18 141 грн.

Золоті чоловічі браслети - статусна прикраса

Золото з давніх часів сприймалося як метал, що символізує владу, особливу енергію і, зрозуміло, багатство. Закономірно, що раніше золоті браслети чоловіки носили навіть частіше, ніж жінки, - тому що їм було важливо підкреслити своє становище в суспільстві.

Чоловічі браслети із золота носили правителі, полководці, знатні вельможі. Іноді їх отримували в подарунок від монарха особливо доблесні воїни.

Зараз золотий браслет чоловічий перестав бути настільки явним показником статусу, а носити його - вже не привілей обраних. Але і зараз такий виріб справляє враження і додає образу чоловіка впевненості та вагомості. 

Золотий стандарт чоловічих прикрас на руку

Браслети-ланцюги

Ювелірні ланцюжки пройшли довгий історичний шлях розвитку і сьогодні представлені в трьох основних категоріях:

  • Якірні: кордове плетіння, подвійний і потрійний якір, ролло, морський біт.

  • Панцирні: око пантери, колос, снейк, гурмет, нонна

  • Бісмарк: пітон, московське, арабське, візантійське плетіння, кардинал, струмочок та ін.

До ланцюгових браслетів нерідко зараховують і глідерні чоловічі прикраси на руку. Це вироби, в яких окремі елементи щільно з'єднані в рухливу стрічку - наприклад, чоловічий золотий браслет 585 проби з червоного і білого металу під артикулом 870011. Біле золото додатково покривається тонким шаром родію - рідкісний елемент платинової групи. Він надає більш холодний відтінок та блиск.

Браслети з золотими вставками

Сучасно та стильно, але при цьому не претензійно виглядають каучукові, шкіряні та текстильні чоловічі браслети з золотими вставками. З каучуком добре гармонують лаконічні золоті пластини, іноді з геометричним орнаментом.

Шкіряні та текстильні ювелірні шнури на зап'ясті застібаються за допомогою золотих кріплень. В якості декору можуть використовуватися невеликі золоті елементи або підвіски.

Правила вибору

Золотий браслет для чоловіка часто означає більше, ніж для жінки. Хлопці і чоловіки вкрай неохоче змінюють прикраси. Вони або носять одну і ту ж постійно, або надягають її в особливих випадках. Але чоловіки не мають звички міняти прикраси день у день - під одяг або настрій. Тому якщо у чоловіка є золотий браслет, зазвичай він один. Значить, і вибирати його варто з особливою відповідальністю - адже це не черговий виріб, а браслет, який людина буде носити роками, не змінюючи.

Браслет підбирають за розміром зап'ястя. Він не повинен облягати руку занадто щільно, але і не можна, щоб відчутно скочувався на кисть. Чоловікові щільної та міцної статури підійде габаритний ланцюг.

Демократичне рішення, як за ціною, так і за стилем, - це каучукові браслети. Такий виріб буде добре виглядати і на тонкій, і на масивній руці, на підлітку і дорослому статусному чоловікові. Інший плюс - його легко поєднувати з іншими прикрасами.

Купити золотий браслет чоловічий

У каталозі інтернет-магазину Tangogold запропонований великий вибір виробів із золота і срібла - чоловічих і жіночих, а також дитячих і унісекс. Ювелірна компанія ТАНГО є виробником, тому у нас можна купити чоловічий золотий браслет недорого.

Кожен товар на сайті супроводжується якісними фото і детальним описом. Купити прикраси можна онлайн з доставкою по Україні або у фірмових ювелірних магазинах ТАНГО в Києві, Одесі, Костянтинівці, Краматорську, Слов'янську.