Срібні брошки

Підібрано 9 из 56
1 220грн.
1 284 грн.
99грн.
104 грн.
2 905грн.
3 058 грн.
2 413грн.
2 540 грн.
1 372грн.
1 444 грн.
1 227грн.
1 292 грн.
918грн.
966 грн.
1 878грн.
1 977 грн.

Срібні брошки від Тангоголд – аристократична нотка у щоденному образі

Срібна брошка – це прикраса, яка використовується людьми протягом багатьох тисячоліть. З давніх-давен люди завжди намагалися підтвердити свій статус за допомогою самих різних ювелірних виробів. Зараз на вибір сотні варіантів брошок, які зможуть задовольнити вимоги навіть найдосвідченіших цінителів. Срібні брошки фото

Танго – ювелірний магазин, в асортименті якого ви обов'язково знайдете ту брошку, яка ідеально доповнить образ.

Види срібних брошок

Щоб підібрати для себе ідеальну ювелірну прикрасу, слід ознайомитися з її різновидами. Оскільки брошка – це аксесуар з довгою історією, за століття використання з'явилася велика кількість різновидів, серед яких слід виділити:

 • Ажурна – брошка, яка практично повністю складається зі срібла (або іншого металу). Для їх виробництва використовується спеціальна технологія обробки металу (випилювання ажуру), що дозволяє прикрашати виріб різноманітними орнаментами.
 • Гладка – велике коштовне або напівдорогоцінне каміння (наприклад, фіаніт) – центральний елемент прикраси, окантовується сріблом або більш дрібними каменями.
 • Брошка-гем – відрізняються наявністю прикраси у вигляді зображення на каменях, цінуються не просто як прикраса, але і як витвір мистецтва;
 • Брошка-камея – в 2021 відшукати їх непросто. Виріб овальної форми, в центрі якого знаходиться зображення (найчастіше молодої дівчини). Ця прикраса залишилося як спадщина романтичного ренесансу;
 • Срібні брошки з перлами – стильне рішення, яке буде актуальним на святі.

Також, щоб підібрати оптимальну брошку зі срібла, зверніть увагу на спосіб кріплення. Ювеліри використовують для кріплення такі варіанти:

 • Шпилька – затискний вид кріплення, який міцно прикріплюється до одягу або зачіски. Часто шпилька прикрашається камінням або перлинками.
 • Булавка – використовується як кріплення до одягу. Легкість у застосуванні дозволяє використовувати відразу 3-4 ювелірних прикраси для створення ансамблю.
 • Голка – брошка з таким видом кріплення відрізняється невеликими габаритами, є підходящим варіантом для капелюшку, пальто та іншого верхнього одягу.

Танго – ювелірна компанія, яка пропонує для своїх клієнтів великий каталог моделей. Тут ви зможете купити срібні брошки в Україні, які припадуть дівчині до вподоби.

Як вибрати срібні брошки

Срібна брошка – це прикраса, яку слід використовувати з обережністю. Однак це один з найстильніших способів підкреслити власну індивідуальність, брошка – далеко не обов'язковий елемент в гардеробі дівчини.

Тому, щоб визначити відповідні для вас срібні брошки, зверніть увагу на такі фактори:

 • Розмір. Брошки з срібла великого розміру будуть стильно виглядати у святкові дні або під час проведення вечірніх заходів. Якщо жінці нечасто доводиться демонструвати свій вечірній образ, то покупка даної ювелірної прикраси недоцільна.

 • Матеріал. Важливий аспект, що дозволяє вибрати брошку. Срібло може бути чорненим, матовим або стерлінговим. Купуйте моделі відповідно до своїх уподобань. Одним з найбільш популярних варіантів є брошки срібла 925 проби.

 • Форма. Срібні брошки – це на 100% декоративні аксесуари, що незмінно привертають увагу оточуючих, тому варто подумати про їхнє значення. Квітковий орнамент або брошка у вигляді кішки по-різному вплинуть на сприйняття вечірнього образу.

 • Дорогоцінне каміння. Наявність або відсутність дорогоцінних каменів також є визначальним фактором для вибору брошки. Колір каменів повинен підкреслювати вибрані відтінки наряду. У іншому випадку ювелірний виріб буде виглядати як чужорідний елемент в образі.

Тільки від дівчини залежить, яким чином буде використовуватися, які емоції прикраса буде викликати у оточуючих. Правильний вибір дозволить стати королевою вечора, яка буде незмінно залучати зацікавлені погляди.

Купити срібні брошки в інтернет-магазині Тангоголд

Рішення купити срібну брошку в інтернет-магазині Tangogold гарантує отримання живописної та міцної ювелірної прикраси на все життя. Жіноча брошка в образі є уособленням індивідуальності. Якщо жінка любить відчувати на собі сторонні погляди або просто відчувати себе красивою, то правильно підібрана брошка дозволить зробити образ просто чарівним. У каталозі інтернет-магазину кожен клієнт знайде той виріб, який відмінно йому підійде.