Чоловічі срібні браслети

Підібрано 30 из 36
2 126грн.
4 252 грн.

Чоловічі срібні браслети - довга традиція

Як і каблучки, браслети спочатку були переважно чоловічими. У давні часи вони показували статус власника - положення в суспільстві, походження, вид діяльності, приналежність до певної групи.

Важливою функцією срібного браслета для чоловіка була захисна. Широкі наручи зі срібла захищали як від побутових травм, так і від ран у сутичках, які ще пару століть назад були частиною повсякденного життя. На відміну від золота, срібло - досить міцний метал і набагато доступніший.

Так званий "місячний" метал в більшості культур наділяли особливими, нематеріальними властивостями. Вважалося, що він допомагає зберегти власника від впливу нечистої сили, злого умислу та хвороб. І з цієї точки зору важливо було носити срібло на зап'ястях - щоб "блокувати" негативний вплив і "не пускати" в тіло.

В останні роки в світі стали з великим ентузіазмом воскрешати культуру носіння чоловічих срібних браслетів, яка була характерна для вікінгів. Це металевий кручений браслет-дуга, з не замкнутими кінцями. Кінці виробу переважно прикрашалися стилізованими головами вовків - це відсилання до легенди про синів великого і жахливого Фенріра. Вовки Сколль і Хаті полювали за місяцем і сонцем, бажаючи поглинути їх, - і якщо це все ж станеться, світ зануриться в темряву та агонію. Браслети вікінгів нагадували їм про вічне протистояння.

Крім того браслет був символом вірності своєму правителю і народу, атрибутом дорослого і повноправного члена громади. Це була найбільша цінність, яку берегли з особливою ретельністю, а клятва, дана на браслеті, вважалася священною та непорушною. Особливо відзначені отримували чоловічий браслет зі срібла, але в наш час це перестало бути привілеєм, хоч і носіння такого виробу зберігає певний символізм.

Срібний браслет - чоловічий аксесуар з характером

Ланцюжки зі срібла на руку

Найпоширеніші чоловічі срібні браслети - 925 проби у вигляді ланцюгів. Такий сплав найкраще зберігає форму та благородний вигляд "місячного" металу. Зверху сучасні вироби часто покривають тонким шаром родію - це рідкісний елемент платинової групи. Родіювання дозволяє уникнути прямого контакту срібла зі шкірою, завдяки чому запобігається окислення, поява темних слідів на руці і алергічних реакцій. Також родій надає додатковий холодний блиск поверхні виробу. 

Чоловічі ланцюжки на руку виготовляються в різних техніках. Найбільш поширені "чоловічі" види плетіння:

  • бісмарк: кардинал, пітон, подвійний і потрійний, арабська, візантійський, московський;

  • якірні: класичний, подвійний і потрійний якір, ролло, морський біт, кордове;

  • панцирне: снейк, око пантери, черепашка, колос, гурмет, нонна.

Ланцюгові срібні чоловічі браслети легко поєднувати з іншими прикрасами - перснями, печатками та каблучками з білого металу (золота або срібла), а також ланцюжками на шию, виконаними за однаковим або схожим типом плетіння.

Браслети з каучуку, шкіри, текстилю

Актуальна тенденція в світі чоловічих прикрас - браслети з каучуку. Це чорний еластичний і дуже міцний матеріал. Дуже стильно виглядають каучукові браслети зі срібними вставками - це лаконічні пластини білого металу, іноді з нейтральними орнаментами.

Ювелірні шнурки зі шкіри та текстилю також відмінно виглядають на чоловічій руці. Мінімалізм можна розбавити срібними вставками або обмежитися застібками з благородного металу. А ще такі прикраси універсальні - чоловічий браслет у вигляді шнурка на руку може запозичити подруга, і він легко перетвориться на жіночий.

Купити чоловічий срібний браслет

Ювелірна компанія ТАНГО - це виробник різноманітних прикрас зі срібла та золота, в тому числі і чоловічих срібних браслетів. У каталозі Tangogold представлені ланцюгові моделі, а також вироби з каучуком, ювелірні шнури з срібними елементами. Купити срібний браслет чоловічий можна через інтернет з доставкою по Україні або у фірмових ювелірних магазинах ТАНГО, які розташовані в Києві, Одесі, Краматорську, Слов'янську, Костянтинівці. Кожен товар на сайті супроводжується якісними фото, описом та актуальною ціною. Ми пропонуємо великий вибір, помірні ціни, гарантію від виробника та просто хороше ставлення.