Чоловічі срібні кулони та підвіски

Підібрано 15 из 15
679грн.
1 359 грн.
914грн.
1 829 грн.

Прикраси з чоловічим характером 

Підвіски супроводжують чоловіків із глибокої давнини - ще первісні мисливці прикрашали шию та груди трофеями у вигляді іклів або кігтів убитих ними хижаків. І хоча в сучасної людини значно більше шансів обійтися без кровопролиття, а чоловічі підвіски роблять зі срібла та золота, ці прикраси часто і досі зберігають певну брутальність, первісну силу та пристрасть.

Для більшості чоловіків підвіска стає чимось більшим, ніж красива річ, яку вдягають під настрій, випадок або конкретний одяг. На відміну від жінок, представники сильної статі вкрай рідко і неохоче змінюють прикраси, тож чоловіча срібна підвіска цілком може бути взагалі єдиним ювелірним виробом.

Срібні чоловічі підвіски - переваги та різновиди

Місячний метал останнім століттям став особливо шануватися чоловіками. Менш помітний і претензійний, він залишається благородним матеріалом, який приваблює своїм холодним стриманим блиском. Він наче символізує основні чоловічі якості - благородство вчинків, холодний розум, сильна воля.

Для чоловічих срібних підвісок використовують сплав 925 проби. Сучасні вироби зі срібла здебільшого проходять процедуру родіювання - базовий матеріал покривається тонким шаром родію, рідкісного металу платинової групи. Він перешкоджає окисненню та надає додаткового блиску поверхні. Також срібні підвіски чоловічі можуть бути виконані з чорнінням - такий ефект надає виробу ефект старовини, підкреслює загальну композицію.

Чоловічі срібні підвіски носять на шиї - на вдалому за розміром ланцюжку чи ювелірному шнурку. Товщина основи повинна корелювати з габаритами підвіски. Окрім того важливо враховувати й особливості статури. Дрібний кулончик на тонкому короткому ланцюжку надасть дещо безглуздого і комічного вигляду високому масивному чоловікові. І навпаки - великий виріб висітиме неприємним тягарем на худорлявій статурі.

Деякі чоловічі срібні підвіски призначені для носіння з сережкою-кільцем (конго) маленького чи середнього розміру. Чоловічі вироби також роблять зі вставками, але завжди лаконічними - це білі або чорні фіаніти (кубічний цирконій), ювелірна емаль, магічний агат (онікс), каучук. 

Найрозповсюдженіша срібна підвіска чоловіка - це натільний хрестик. Нерідко з ним сусідять ладанка та каблучка - обручка, котру з тих чи інших причин чоловік не може постійно носити на пальці, або отримана від когось із близьких родичів. Також чоловіки носять підвіски зі знаком зодіаку, символи інших релігій і амулети, зображення хижих тварин, черепи, у військовій тематиці тощо.

Купити чоловічу срібну підвіску

У каталозі ювелірної компанії ТАНГО, представленому на сайті Tangogold, ви зможете недорого й водночас вдало купити срібну підвіску чоловічу, жіночу чи дитячу - у нас представлений широкий асортимент виробів за ціною від виробника.

Зробити правильний вибір допоможуть якісні фото, детальні описи та дбайливі консультанти. Ювелірні магазини ТАНГО розташовані в Києві, Одесі, Слов`янську, Костянтинівці та Краматорську, а також діє інтернет-магазин. Доставка по всій Україні, при замовлені товару на суму від 1000 грн - безкоштовно.