Срібні кулони та підвіски

Підібрано 30 из 141
244грн.
488 грн.
127грн.
255 грн.
667грн.
1 334 грн.
138грн.
276 грн.
183грн.
366 грн.
555грн.
1 111 грн.
130грн.
260 грн.
75грн.
150 грн.
172грн.
345 грн.
477грн.
954 грн.
86грн.
172 грн.
86грн.
172 грн.
401грн.
803 грн.
335грн.
671 грн.
94грн.
188 грн.
79грн.
158 грн.
72грн.
144 грн.
69грн.
138 грн.
81грн.
162 грн.
2 072грн.
4 144 грн.
280грн.
560 грн.
95грн.
190 грн.
602грн.
1 204 грн.

Срібні підвіски

Як ювелірна прикраса, срібні підвіски мають глибоке історичне коріння, що аж ніяк не заважає їх популярності в наш час. Сьогодні це модний тренд, дуже універсальний (підвіски носять усі – жінки, чоловіки, діти), який виконується в різних варіантах, що робить виріб варіативним з точки зору дизайну, сюжету та гендерної приналежності. 

Срібна підвіска як амулет, прикраса і оберіг

Нашийні прикраси завжди були в пошані, оскільки такий формат використання зручний і демонстративний. Наші пращури носили на грудях зуби і кістки тварин, вважаючи їх оберегами. Це був найпоширеніший метод носіння подібних виробів.

Надалі первісні мотиви змінили флористичні і тваринні сюжети, ще пізніше з прийняттям Християнства з'явилися натільні хрестики. Срібло було доступнішим золота, до того ж цьому металу приписувалися захисні властивості. Цей дорогоцінний метал і понині використовується для створення кулонів-підвісок.

У всі епохи кулон підвіс вважався універсальним аксесуаром, який виконує функції оберега, прикраси та самоідентифікації власника.

Сьогодні срібна підвіска – продукт еволюції ювелірного мистецтва, що увібрав у себе споконвічні традиції створення таких прикрас і помножений на сучасні технології дизайнерської майстерності.

Сучасний ринок дозволяє вибрати підвіску зі срібла будь-якого формату – від класичних варіантів до модних нині кулонів шарм. Доброю ілюстрацією варіативності виробів даного типу є асортимент магазину Тангоголд, де можна вибрати підвіски за ціною в рамках доступного.

ТАНГО ювелірна компанія забезпечує прекрасний вибір срібних підвісок від кращих колекцій за цілком демократичною ціною. Тут можна вибрати прикрасу по багатьом характеристикам і купити підвіску зі срібла з урахуванням особистих переваг.

Як вибрати підвіску зі срібла?

Срібні кулони завжди були і залишаються популярними, що зумовило їх варіативність на ринку. Дорогоцінний метал срібло доступний, естетичний і відмінно підходить для постійного носіння на шиї.

Сьогодні можна знайти моделі різного дизайну та інших характеристик, включаючи сюжетні вироби (срібні підвіски знаки зодіаку, наприклад), новомодні срібні підвіски шарм з вираженим індивідуальним підтекстом, і не тільки.

1. Формат

Оскільки підвіски срібні завжди несуть інформаційний посил (зображення, сюжет), вироби цієї товарної групи виконуються в різних форматах, здатних виразити смак власника. У каталозі представлений вибір прикрас за формою і особливостями композиції (наприклад, срібні підвіски букви, кулони зодіаки, інсектні мотиви, підвіска срібний ключик і т.д.).

2. Гендерна приналежність

Універсальність кулонів робить їх придатними для носіння всіма гендерними групами (жінки, чоловіки, діти). Найпоширеніша модель в каталозі – жіноча підвіска зі срібла, далі йдуть дитячі кулони і чоловічі підвіси.

3. Інкрустації (вставки)

Підвіски срібла в Україні порадують покупця варіативністю вставок дорогоцінного каміння. Досить розкрити список «Вставка» і переконатися, наскільки різноманітним з точки зору інкрустацій може бути срібний кулон.

4. Фактор приуроченості

Кулони можуть містити характерні декоративні риси, які виражають певну подію – хрестини (натільні хрестики), Валентинів день і 8 березня (ключик, сердечко), а також висловлювати приуроченість до випускного, ювілею тощо.

Купити підвіску зі срібла від Tangogold

ТАНГО ювелірний магазин займається продажем коштовностей і прикрас по всій території України з можливістю доставки за кордон. Каталог містить вичерпну різноманітність моделей від кращих колекцій, включаючи срібні підвіски жіночі, чоловічі та для дітей.

Серед визнаних переваг покупки виробу в інтернет магазині Танго:

• всі товари виконані на основі 585 проби золота і 925 проби срібла, що дозволяє купити підвіски за ціною, доступною для більшості, відносно недорого, при цьому не турбуватися про якість і естетичну складову;

• чесна гарантія на підвіску зі срібла (12-18 міс.), при дотриманні правил експлуатації виробу;

• доступне замовлення товару онлайн, з доставкою по Києву та всій території України, а також самовивіз через офлайн магазини (міста Слов'янськ, Одеса, Краматорськ та Костянтинівка).

Купити срібну підвіску від Tango, значить придбати виріб найвищої якості, чудового дизайну і за відносно низькою ціною. Асортимент містить моделі усіх гендерних груп, в тому числі можна купити срібні підвіски для чоловіків, вибрати дитячий кулон або класичний жіночий амулет підвіс.