Срібні кулони та підвіски

Підібрано 9 из 134
380грн.
400 грн.
172грн.
181 грн.
862грн.
907 грн.

Срібні підвіски

Як ювелірна прикраса, срібні підвіски мають глибоке історичне коріння, що аж ніяк не заважає їх популярності в наш час. Сьогодні це модний тренд, дуже універсальний (підвіски носять усі – жінки, чоловіки, діти), який виконується в різних варіантах, що робить виріб варіативним з точки зору дизайну, сюжету та гендерної приналежності. Срібні підвіски фото

Срібна підвіска як амулет, прикраса і оберіг

Нашийні прикраси завжди були в пошані, оскільки такий формат використання зручний і демонстративний. Наші пращури носили на грудях зуби і кістки тварин, вважаючи їх оберегами. Це був найпоширеніший метод носіння подібних виробів.

Надалі первісні мотиви змінили флористичні і тваринні сюжети, ще пізніше з прийняттям Християнства з'явилися натільні хрестики. Срібло було доступнішим золота, до того ж цьому металу приписувалися захисні властивості. Цей дорогоцінний метал і понині використовується для створення кулонів-підвісок.

У всі епохи кулон підвіс вважався універсальним аксесуаром, який виконує функції оберега, прикраси та самоідентифікації власника.

Сьогодні срібна підвіска – продукт еволюції ювелірного мистецтва, що увібрав у себе споконвічні традиції створення таких прикрас і помножений на сучасні технології дизайнерської майстерності.

Сучасний ринок дозволяє вибрати підвіску зі срібла будь-якого формату – від класичних варіантів до модних нині кулонів шарм. Доброю ілюстрацією варіативності виробів даного типу є асортимент магазину Тангоголд, де можна вибрати підвіски за ціною в рамках доступного.

ТАНГО ювелірна компанія забезпечує прекрасний вибір срібних підвісок від кращих колекцій за цілком демократичною ціною. Тут можна вибрати прикрасу по багатьом характеристикам і купити підвіску зі срібла з урахуванням особистих переваг.

Як вибрати підвіску зі срібла?

Срібні кулони завжди були і залишаються популярними, що зумовило їх варіативність на ринку. Дорогоцінний метал срібло доступний, естетичний і відмінно підходить для постійного носіння на шиї.

Сьогодні можна знайти моделі різного дизайну та інших характеристик, включаючи сюжетні вироби (срібні підвіски знаки зодіаку, наприклад), новомодні срібні підвіски шарм з вираженим індивідуальним підтекстом, і не тільки.

1. Формат

Оскільки підвіски срібні завжди несуть інформаційний посил (зображення, сюжет), вироби цієї товарної групи виконуються в різних форматах, здатних виразити смак власника. У каталозі представлений вибір прикрас за формою і особливостями композиції (наприклад, срібні підвіски букви, кулони зодіаки, інсектні мотиви, підвіска срібний ключик і т.д.).

2. Гендерна приналежність

Універсальність кулонів робить їх придатними для носіння всіма гендерними групами (жінки, чоловіки, діти). Найпоширеніша модель в каталозі – жіноча підвіска зі срібла, далі йдуть дитячі кулони і чоловічі підвіси.

3. Інкрустації (вставки)

Підвіски срібла в Україні порадують покупця варіативністю вставок дорогоцінного каміння. Досить розкрити список «Вставка» і переконатися, наскільки різноманітним з точки зору інкрустацій може бути срібний кулон.

4. Фактор приуроченості

Кулони можуть містити характерні декоративні риси, які виражають певну подію – хрестини (натільні хрестики), Валентинів день і 8 березня (ключик, сердечко), а також висловлювати приуроченість до випускного, ювілею тощо.

Купити підвіску зі срібла від Tangogold

ТАНГО ювелірний магазин займається продажем коштовностей і прикрас по всій території України з можливістю доставки за кордон. Каталог містить вичерпну різноманітність моделей від кращих колекцій, включаючи срібні підвіски жіночі, чоловічі та для дітей.

Серед визнаних переваг покупки виробу в інтернет магазині Танго:

• всі товари виконані на основі 585 проби золота і 925 проби срібла, що дозволяє купити підвіски за ціною, доступною для більшості, відносно недорого, при цьому не турбуватися про якість і естетичну складову;

• чесна гарантія на підвіску зі срібла (12-18 міс.), при дотриманні правил експлуатації виробу;

• доступне замовлення товару онлайн, з доставкою по Києву та всій території України, а також самовивіз через офлайн магазини (міста Слов'янськ, Одеса, Краматорськ та Костянтинівка).

Купити срібну підвіску від Tango, значить придбати виріб найвищої якості, чудового дизайну і за відносно низькою ціною. Асортимент містить моделі усіх гендерних груп, в тому числі можна купити срібні підвіски для чоловіків, вибрати дитячий кулон або класичний жіночий амулет підвіс.