Срібні каблучки

Підібрано 9 из 414
557грн.
586 грн.
164грн.
173 грн.
386грн.
406 грн.
250грн.
312 грн.
142грн.
150 грн.
312грн.
328 грн.

Місячні прикраси

Срібло відоме людині зі стародавніх часів. Тривалий спільний шлях суттєво вплинув на сьогоднішню популярність білого металу — ювелірне срібло знаходиться на другому місці після золота за затребуваністю. А в деяких культурах срібло завжди було головнішим — і навіть золото відходить на задній план як надто примітне і складне в обробці.Срібна каблучка з перлами

Кільця зі срібла, як чоловічі, так і жіночі, знаходили у похованнях глибокої давнини. Із розвитком цивілізацій і ремесел прикраси ставали все складнішими — срібні каблучки виготовляли з гравіюванням та інкрустацією дорогоцінного каміння.

У наш час ювелірна індустрія пропонує величезне різномаїття — кільце зі срібла може бути як нейтральним елементом, так і неймовірним витвором мистецтва. А у світі, де вже не так важливо демонструвати свою заможність і більшість людей вільні від стереотипів, такі прикраси все частіше обирають через щиру любові до цього благородного металу.

Всесвіт срібних кілець

Широке застосування цього білого металу спричинено його практичністю — він легко обробляється і доволі міцний. Також срібло відрізняється природними знезаражувальними властивостями. Каблучка зі срібла — це сучасно, демократично й універсально. Прикраси з цього благородного металу завжди доречні, не ставлять зависоку планку щодо зовнішнього вигляду, а тому їх можна поєднувати з будь-яким одягом, носити всюди та завжди. Не дивно, що навіть найбільші та найвідоміші ювелірні бренди відводять для срібних кілець гідне місце у своїх каталогах і колекціях.

Кілечко зі срібла чи з золота?

Якщо порівняти каблучку зі срібла з виробом із золота, вимальовуються доволі значні переваги:

 • срібні кільця довговічні, у той час як м'яке золото набагато уразливіше і схильне до деформацій;
 • білий метал універсальний — він здатний підкреслити красу будь-якого типажу, не претензійний, але може виглядати навіть благородніше за золото;
 • вироби коштують відносно недорого;
 • ексклюзиви — зі сріблом проводиться набагато більше сміливих творчих експериментів, у результаті яких нерідко з'являються неймовірної краси прикраси.

Це не означає, що якийсь із металів хороший або поганий. На щастя, зараз можна вже й не обирати. Ще нещодавно поєднання одночасно золотих і срібних каблучок вважалося надійною ознакою поганого смаку. Останніми роками цей закон усе сміливіше оскаржується, до того ж є комбіновані моделі — в них змогли знайти примирення два конкуруючих матеріали.

Вже не чорніє

Головним недоліком срібла багато віків була його властивість темніти, а також окиснюватися, вступаючи у реакцію з природними виділенями шкіри, — через що на пальцях від носіння кілець з'являлися темні сліди. Старі ювелірні майстри не могли знайти рішення цієї проблеми, але зараз більшість прикрас зі срібла виготовляють за новою технологією.

Родіювання — покриття виробу тонким слоєм родію, металу з платинової групи. Він не перебиває кольору базового матеріалу, але надає додаткового блиску і виконує функцію бар'єру між шкірою і сріблом, перешкоджаючи окисненню. У результаті родійовані каблучки підходять навіть для алергіків. А ще це практично ніяк не вплинуло на кінцеву вартість прикрас. TANGO застосовує технологію родіювання у виробництві всіх своїх виробів зі срібла.

Срібна каблучка ТАНГО

Магія Місяця

Срібло завжди вважали місячним металом — імовірно, через його холодний світлий блиск. Місяць у свою чергу протегує жіночим і так званим “нічним” енергіям. Тому носіння срібних кілець, якщо вірити переказам, підживлює пристрасть у стосунках, підтримує бажання та звільняє від зайвої скутості. Срібло — це взагалі метал свободи, який допомагає позбутися внутрішніх заборон і протистояти зовнішнім. Срібло традиційно називають головним ворогом будь-яких потойбічних і злих сил. Тож маленьке витончене кілечко може слугувати оберегом від навороту, втрати енергії, негативного впливу.

Каблучки зі срібла — актуальні тренди

Глянцеві журнали, модні блоги та червоні доріжки регулярно висвітлюють останні тенденції — стильовий вітер змінюється і для ювелірних прикрас. Сучасні тренди у виборі та носінні срібних кілець:

 • Стейтмент — примітні і габаритні, навіть монументальні, прикраси. Для цього стилю характерні масивні каблучки — це можуть бути широкі лаконічні циліндри чи складні конструкції з великого каміння і різних матеріалів. Головна стильова особливість — привертати увагу.
 • Мінімалістичні комплекти — поєднання кількох кілечок без вставок або з акуратними вкрапленнями. Можуть носитися на різних пальцях або багатослойно.
 • Фалангові кільця — зараз кілечки модно розподіляти по всій довжині пальця.
 • Емаль — дуже ефектне рішення, що дозволяє втілити навіть у невеличкій каблучці соковиті кольори або чарівні композиції.
 • Незамкнені — це вже не типове коло, а дуга. Такий підхід з одного боку дає можливість регулювати розмір, а з іншого — кільце виглядає незвичайно.
 • Геометричні орнаменти — чіткі лінії, кути, правильні фігури створюють ефект цілісності та додають образові впевненості.

Срібна каблучка з фіанітом

Критерії вибору

Аби вдало купити срібну каблучку, слід звернути увагу на низку параметрів:

 • Для кого. Є чоловічі та жіночі, а також срібні дитячі кільця.
 • Проба. Більшість прикрас виготовляють зі срібла 925 проби.
 • Вставка. Частіш за все срібні каблучки доповнюють фіанітами — біле каміння гармонійно поєднується зі світлим металом. Незвичайно виглядають вироби з каучуком та емаллю. Також у якості вставок використовують перли, агат, топаз, гранат, аметист, хризоліт, сапфір та інше каміння.
 • Розмір. Позначення розмірів для кілець відповідає їх внутрішньому діматерові у міліметрах.
 • Привід. Наприклад, до Дня святого Валентина найактуальнішими є кілечки зі срібла з серцем.
 • Категорія. Окрім звичайних моделей зі срібла виготовляють персні та печатки, фалангові кільця й обручки.
 • Колекції. Срібні каблучки ювелірного бренду TANGO представлені у колекціях: Вінчальні прикраси, Жар-птиця, Чорне та біле, Зимовий коктейль, У стилі TANGO, Сонячна мозаїка, Перлинна роса, Рівновага, Нічне рандеву та інших.

 

Різномаїття срібних каблучок за доступними цінами в TANGOGOLD

У нашому інтернет-магазиніTangogold представлені сотні різноманітних моделей кілець зі срібла. Ми виготовляємо чоловічі та жіночі, дитячі кільця, класичні й оригінальні, зі вставками і без них, комбіновані з золотом. Срібні каблучки ювелірного бренду TANGO покликані підкреслити красу та стиль своїх власників і власниць.

Задля вашої зручності передбачені самовивіз і доставка по всій Україні, а в мережі наших ювелірнихмагазиніву Києві, Одесі, Краматорську, Слов'янську, Константинівці,ви завжди отримаєте професійну консультацію при виборі ювелірних виробів. TANGO усвідомлює відповідальність перед клієнтами, тому на всі наші ювелірні вироби розповсюджується гарантія — від 12 до 18 місяців. Будь-який стиль, будь-який випадок —ТАНГО ваш досконалий супутник у виборі ювелірних прикрас!