Срібні каблучки

Підібрано 9 из 427
164грн.
173 грн.
557грн.
586 грн.
142грн.
150 грн.
296грн.
312 грн.
% SALE
New
660грн.
1 100 грн.
164грн.
173 грн.
315грн.
332 грн.

Місячні прикраси

Срібло відоме людині зі стародавніх часів. Тривалий спільний шлях суттєво вплинув на сьогоднішню популярність білого металу — ювелірне срібло знаходиться на другому місці після золота за затребуваністю. А в деяких культурах срібло завжди було головнішим — і навіть золото відходить на задній план як надто примітне і складне в обробці.Срібна каблучка з перлами

Кільця зі срібла, як чоловічі, так і жіночі, знаходили у похованнях глибокої давнини. Із розвитком цивілізацій і ремесел прикраси ставали все складнішими — срібні каблучки виготовляли з гравіюванням та інкрустацією дорогоцінного каміння.

У наш час ювелірна індустрія пропонує величезне різномаїття — кільце зі срібла може бути як нейтральним елементом, так і неймовірним витвором мистецтва. А у світі, де вже не так важливо демонструвати свою заможність і більшість людей вільні від стереотипів, такі прикраси все частіше обирають через щиру любові до цього благородного металу.

Всесвіт срібних кілець

Широке застосування цього білого металу спричинено його практичністю — він легко обробляється і доволі міцний. Також срібло відрізняється природними знезаражувальними властивостями. Каблучка зі срібла — це сучасно, демократично й універсально. Прикраси з цього благородного металу завжди доречні, не ставлять зависоку планку щодо зовнішнього вигляду, а тому їх можна поєднувати з будь-яким одягом, носити всюди та завжди. Не дивно, що навіть найбільші та найвідоміші ювелірні бренди відводять для срібних кілець гідне місце у своїх каталогах і колекціях.

Кілечко зі срібла чи з золота?

Якщо порівняти каблучку зі срібла з виробом із золота, вимальовуються доволі значні переваги:

 • срібні кільця довговічні, у той час як м'яке золото набагато уразливіше і схильне до деформацій;
 • білий метал універсальний — він здатний підкреслити красу будь-якого типажу, не претензійний, але може виглядати навіть благородніше за золото;
 • вироби коштують відносно недорого;
 • ексклюзиви — зі сріблом проводиться набагато більше сміливих творчих експериментів, у результаті яких нерідко з'являються неймовірної краси прикраси.

Це не означає, що якийсь із металів хороший або поганий. На щастя, зараз можна вже й не обирати. Ще нещодавно поєднання одночасно золотих і срібних каблучок вважалося надійною ознакою поганого смаку. Останніми роками цей закон усе сміливіше оскаржується, до того ж є комбіновані моделі — в них змогли знайти примирення два конкуруючих матеріали.

Вже не чорніє

Головним недоліком срібла багато віків була його властивість темніти, а також окиснюватися, вступаючи у реакцію з природними виділенями шкіри, — через що на пальцях від носіння кілець з'являлися темні сліди. Старі ювелірні майстри не могли знайти рішення цієї проблеми, але зараз більшість прикрас зі срібла виготовляють за новою технологією.

Родіювання — покриття виробу тонким слоєм родію, металу з платинової групи. Він не перебиває кольору базового матеріалу, але надає додаткового блиску і виконує функцію бар'єру між шкірою і сріблом, перешкоджаючи окисненню. У результаті родійовані каблучки підходять навіть для алергіків. А ще це практично ніяк не вплинуло на кінцеву вартість прикрас. TANGO застосовує технологію родіювання у виробництві всіх своїх виробів зі срібла.

Срібна каблучка ТАНГО

Магія Місяця

Срібло завжди вважали місячним металом — імовірно, через його холодний світлий блиск. Місяць у свою чергу протегує жіночим і так званим “нічним” енергіям. Тому носіння срібних кілець, якщо вірити переказам, підживлює пристрасть у стосунках, підтримує бажання та звільняє від зайвої скутості. Срібло — це взагалі метал свободи, який допомагає позбутися внутрішніх заборон і протистояти зовнішнім. Срібло традиційно називають головним ворогом будь-яких потойбічних і злих сил. Тож маленьке витончене кілечко може слугувати оберегом від навороту, втрати енергії, негативного впливу.

Каблучки зі срібла — актуальні тренди

Глянцеві журнали, модні блоги та червоні доріжки регулярно висвітлюють останні тенденції — стильовий вітер змінюється і для ювелірних прикрас. Сучасні тренди у виборі та носінні срібних кілець:

 • Стейтмент — примітні і габаритні, навіть монументальні, прикраси. Для цього стилю характерні масивні каблучки — це можуть бути широкі лаконічні циліндри чи складні конструкції з великого каміння і різних матеріалів. Головна стильова особливість — привертати увагу.
 • Мінімалістичні комплекти — поєднання кількох кілечок без вставок або з акуратними вкрапленнями. Можуть носитися на різних пальцях або багатослойно.
 • Фалангові кільця — зараз кілечки модно розподіляти по всій довжині пальця.
 • Емаль — дуже ефектне рішення, що дозволяє втілити навіть у невеличкій каблучці соковиті кольори або чарівні композиції.
 • Незамкнені — це вже не типове коло, а дуга. Такий підхід з одного боку дає можливість регулювати розмір, а з іншого — кільце виглядає незвичайно.
 • Геометричні орнаменти — чіткі лінії, кути, правильні фігури створюють ефект цілісності та додають образові впевненості.

Срібна каблучка з фіанітом

Критерії вибору

Аби вдало купити срібну каблучку, слід звернути увагу на низку параметрів:

 • Для кого. Є чоловічі та жіночі, а також срібні дитячі кільця.
 • Проба. Більшість прикрас виготовляють зі срібла 925 проби.
 • Вставка. Частіш за все срібні каблучки доповнюють фіанітами — біле каміння гармонійно поєднується зі світлим металом. Незвичайно виглядають вироби з каучуком та емаллю. Також у якості вставок використовують перли, агат, топаз, гранат, аметист, хризоліт, сапфір та інше каміння.
 • Розмір. Позначення розмірів для кілець відповідає їх внутрішньому діматерові у міліметрах.
 • Привід. Наприклад, до Дня святого Валентина найактуальнішими є кілечки зі срібла з серцем.
 • Категорія. Окрім звичайних моделей зі срібла виготовляють персні та печатки, фалангові кільця й обручки.
 • Колекції. Срібні каблучки ювелірного бренду TANGO представлені у колекціях: Вінчальні прикраси, Жар-птиця, Чорне та біле, Зимовий коктейль, У стилі TANGO, Сонячна мозаїка, Перлинна роса, Рівновага, Нічне рандеву та інших.

 

Різномаїття срібних каблучок за доступними цінами в TANGOGOLD

У нашому інтернет-магазиніTangogold представлені сотні різноманітних моделей кілець зі срібла. Ми виготовляємо чоловічі та жіночі, дитячі кільця, класичні й оригінальні, зі вставками і без них, комбіновані з золотом. Срібні каблучки ювелірного бренду TANGO покликані підкреслити красу та стиль своїх власників і власниць.

Задля вашої зручності передбачені самовивіз і доставка по всій Україні, а в мережі наших ювелірнихмагазиніву Києві, Одесі, Краматорську, Слов'янську, Константинівці,ви завжди отримаєте професійну консультацію при виборі ювелірних виробів. TANGO усвідомлює відповідальність перед клієнтами, тому на всі наші ювелірні вироби розповсюджується гарантія — від 12 до 18 місяців. Будь-який стиль, будь-який випадок —ТАНГО ваш досконалий супутник у виборі ювелірних прикрас!

 

Популярні запити:

Срібні каблучки на заручиниЕксклюзивні срібні каблучки Срібні каблучки з камінням Срібні каблучки з фіанітами​Срібні каблучки з перламиСрібні каблучки з агатом (оніксом) Срібні каблучки без вставок Каблучки широкі​ Дитячі каблучки Ексклюзивні срібні каблучки Каблучки "Спаси и Сохрани" Ексклюзивні жіночі каблучки Жіночі каблучки з діамантами Жіночі каблучки з білого золота.