Сережки-кафи

Коли мова заходить про нестандартні прикраси з вираженим характером та індивідуальністю, неможливо не згадати сережки кафи. Ці вироби сприяють самовираженню, а їх громіздкість розставляє правильні акценти в образі. Якщо звичайна сережка надівається на вухо, прикрашаючи тільки мочку, сережка каф – всю раковину, й кріпиться до неї спеціальними зажимами. Незважаючи на специфіку кріплення, носити такий аксесуар зручно, а головне, не потрібно робити прокол. У нашому інтернет-магазині Тангоголд представлено багато різних моделей ручної роботи із золота і срібла, серед яких знайдеться модель і для вас. Сережки-кафи фото

Історичне минуле, оповите естетикою

Прикраса походить від англійського словосполучення «ear cuff» – вушний манжет. Якщо в Україні такий виріб отримав популярність тільки кілька десятиліть тому, то у світі перші згадки були знайдені ще до нашої ери. Довгий час ювелірні кафи, обрамлені дорогоцінними металами і камінням, могли носити тільки багаті та статусні жінки – принцеси, богині та імператриці Індії, Стародавнього Риму та Греції. Кафи сережки знайшли попит серед «високих» людей з кількох причин:

1. У період своєї появи вони стали новинкою – нічого схожого не існувало. Це повністю ексклюзивні прикраси, які показують лише своїм зовнішнім виглядом про розкіш, статусність та унікальность. Тому вони користуються популярністю і зараз.

2. Такі вироби не примушували жінок проколювати вуха, що робило їх доступними для всіх, хто бажав носити сережки без додаткових втручань у своє тіло. За типом кріплення багато моделей нагадують кліпсу – надійно фіксуються застібкою до мочки або вушної раковини.

3. До дизайну не було суворих вимог – у великій пошані «купалися» прикраси, в яких проглядалася ексклюзивність і талант майстра. Такі прикраси ручної роботи користуються популярністю і серед сучасних споживачів.

4. На відміну від звичайних сережок такі варіації могли мати кілька типів кріплення, що дозволяло рівномірно розподіляти навантаження. Це дозволяло купити кафи, вартість яких становила цілий статок через велику кількість коштовного каміння та металів. Деякі екземпляри збереглися до наших днів.

Тільки через роки сережки кафи стали використовувати племена, як частину релігії. Їх одягали на важливі події та весілля, тим самим демонструючи суспільству свою красу і особливість в цей день. На тлі популяризації істотно збільшився асортимент дизайнерських рішень, серед яких можна знайти як і прості вироби, так і складні громіздкі. В наші дні купити каф на вухо може дозволити собі будь-яка жінка. У сучасному суспільстві така прикраса служить гарним аксесуаром, який дає можливість підкреслити естетику шиї, вушної раковини, волосся і обличчя.

Прикраса для сміливих або вдалий аксесуар для всіх?

З моменту появи і до наших днів жіночий аксесуар, сережки кафи, помітно еволюціонував. Розвиток ювелірної сфери відобразився не тільки на багатогранності дизайнерських рішень, а й різноманітності кріплень. В наші дні використовують кілька видів:

1. Дужка за вухом – тримається на вусі за рахунок дуги, за типом кріплення нагадуючи Bluetooth-гарнітури.

2. Зажим на край вушної раковини у вигляді кільця – спосіб кріплення аналогічний біжутерії, яку використовують, якщо не проколоті вуха.

3. Комбінація – кріплення здійснюється за принципом кліпси на середині вушної раковини, потім опускається до місця проколу мочки, де зосереджена основна маса виробу.

4. Шпильки – такі сережки кафи починаються на мочці вуха, а закінчуються на волоссі.

Якщо прийти в наш фізичний магазин або погортати онлайн каталог через інтернет, ви будете приємно здивовані естетичною стороною кожного з видів кріплень. Вироби з білого і жовтого золота, срібла, з дорогоцінними вставками або без – всі вони знаходять відгук в жіночому серці та прекрасно доповнюють найрізноманітніші образи.

Спосіб кріплення – не межа можливостей

Такі прикраси з дорогоцінними вставками створені для того, щоб привертати увагу і кидатися в очі. На тлі цього розмаїття дизайнерських рішень насправді вражає своєю багатогранністю і універсальністю. Кафи сережки можуть:

• мати вигляд тварин, рептилій, котів, собак, метеликів або птахів;

• декоруватися ланцюгами – їх використання не має меж: від одного до кількох, комбінування коротких і довгих, тонких і товстих;

• бути мінімалістичними у вигляді кільця, яке кріпиться до вушної раковини і виглядає витончено;

• бути з агресивними вставками: шипами, хрестами, черепушками, з рокерскою та готичною атрибутикою – користуються попитом серед молоді і відмінно доповнюють повсякденні вбрання;

• в якості доповнення основного дизайну включати елементи абстракції, що дозволяє робити правильні акценти на достоїнствах зовнішності;

• мати вставки з розкішними дорогими і недорогими дорогоцінними каменями: перли, Сваровськи, скло, фіаніт;

• бути із золотим або срібним ланцюжком, що плавно йде у волосся – найчастіше використовується багатошаровість і комбіновані матеріали, за допомогою яких можна створювати цілі композиції;

• складатися повністю з авторських ідей, де задіяні нестандартні рішення – такі рішення вдало впишуться в образ, приурочений до важливої ​​події або обставин повсякденності.

Купити відповідні коштовності не складе великих труднощів, адже в асортименті представлено багато різних ідей: від нейтральних до характерних, від класичних до ексклюзивних, в яких переважає срібло або золото. Сережки кафи по праву вважають універсальною прикрасою, котра знайшла свою актуальність і в наші дні. Діловий стиль, повсякденність, вечірні та весільні вбрання – така прикраса гармонійно виглядатиме у будь-якому образі та дні вашого життя. Купити сережки кафи може дозволити собі кожна представниця прекрасної статі, без прив'язки до віку, соціального статусу, громадських рамок, зовнішності та способу життя.

Купити сережки кафи тепер ще простіше

Жіночий асортимент прикрас ще з давніх часів вражає своїм достатком. Це говорить про те, що вже тоді люди любили вбиратися і прагнули до краси в усьому, щоразу знаходячи щось прекрасне у звичайних речах. Подібні моделі сережок були раніше, але зараз трішки модернізувалися на тлі появи нових трендів.

Тепер люди не витрачають тижні на пошуки майстра та створення прикраси під вподобання. Все, що їм потрібно, це прийти в наш магазин або скористатися інтернет-магазином Tangogold, перебуваючи у себе вдома. Сучасні технології дозволяють піти від стандартних канонів і почати робити покупки з будь-якої точки світу. Доставка покриває різницю у відстані, дозволяючи отримати замовлення вже на 1-3 день з моменту підтвердження заявки. Трохи очікування і ексклюзивні сережки Кафи ручної роботи будуть у вас.