Сережки з білого золота

Підібрано 9 из 86
14 516грн.
17 078 грн.
10 661грн.
12 542 грн.
15 076грн.
17 736 грн.
5 905грн.
6 947 грн.
6 471грн.
7 613 грн.
2 802грн.
3 297 грн.

Золоті коштовності користуються популярністю вже не одну тисячу років. Сучасний ринок ювелірних прикрас пропонує на вибір покупця безліч різновидів подібних виробів, особливо в ходу така неординарна ніша, як золоті сережки з білого золота. Цей різновид сплаву Аурума має свій особливий шарм, до того ж коштовності такого відтінку однаково добре підходять жінкам, дітям і навіть чоловікам.

Особливості виробів з білого золота

Розвиток ювелірного мистецтва триває століттями, ніша постійно вдосконалює себе і збагачує вибір унікальними рішеннями. В ході еволюції на додаток до класичного сонячного металу був створений незвичайний сплав білястої колірної температури, названий білим золотом.

Вийшло щось середнє між яскраво-жовтим золотом і більш холодним сріблом, і це щось увібрало все краще, ніж характерні ці фундаментальні дорогоцінні метали. На хімічному рівні біле золото містить особливий концентрат домішок, який може включати: сережки з білого золота фото

 • срібло;
 • платину;
 • паладій;
 • нікель;
 • марганець.

Саме ці елементи таблиці Менделєєва надають виробу характерний білястий тон. В результаті сережки або будь-яка інша прикраса набувають велику універсальність і відрізняються підвищеною практичністю у порівнянні зі звичайним жовтим металом.

Чому сережки з білого золота так популярні?

Сережки взагалі є універсальною ювелірною прикрасою, їх носить більшість жінок, а крім того діти і навіть чоловіки. Сережки з білого золота мають унікальні властивості, втілюючи у собі штучні характеристики сплаву, помножені на споконвічний шарм самого виробу і майстерність ювелірної індустрії.

Основні причини популярності сережок з білого золота:

 • неординарний зовнішній вигляд - більш холодна колірна температура стане знахідкою для тих, кому набридла або не підходить яскрава жовтизна класичного Аурума;
 • універсальність - такі вироби чудово виглядають під будь-який тип волосся і очей, сережки з білого золота носять як смагляві блакитноокі блондинки, так і брюнетки з блідим відтінком шкіри;
 • естетичний аспект - холодна білість з нотками характерною для Au теплоти робить такі прикраси дуже вишуканими, до того ж сережки на основі білого золота дуже схожі на дорогі платинові вироби;
 • практичність - дійсно, завдяки вмісту вищевказаних елементів, такий сплав забезпечує більшу міцність і зносостійкість.

Варто також згадати велику різноманітність виробів даного типу на ринку. Каталог магазину Танго Голд в повній мірі ілюструє цю тезу, тут можна купити сережки з білого золота за різними критеріями (інкрустації, цільове призначення і т.д.)

Як вибирати сережки з білого золота?

Ювелірні прикраси не дарма носять статус коштовностей. У більшості випадків це дорогі вироби, що вимагають деяких знань при виборі. Каталог інтернет магазину Tangogold містить велику різноманітність подібних рішень, різного дизайну і характеристик.

Вибираючи сережки з білого золота, слід в першу чергу звертати увагу на пробу. Класичним варіантом прийнято вважати 585 пробу - це оптимальне рішення для більшості покупців, такі вироби втілюють баланс між естетичними якостями прикраси і прийнятною ціною.

Крім проби, вибір слід здійснювати з урахуванням:

 • типу замка/застібки (гвинтовий, англійська, протяжка, скоба);
 • орієнтації за характером користувача (жінка, дитина, чоловік);
 • орієнтації за цільовим призначенням (подарунок на 8 березня, весілля, ювілей і т.д.);
 • інкрустації (вміст дорогоцінних каменів).

Перевірити справжність виробу в домашніх умовах можна за допомогою спиртовмісних речовин. Наприклад, крапля йоду допоможе відрізнити сережки з білого золота від срібного виробу. Срібло потемніє в ході хімічної реакції, а золото має зберігати свій первісний колір.

Купити сережки з білого золота в Tangogold

Інтернет магазин Танго Голд займається продажем ювелірних прикрас від кращих виробників, у тому числі тут можна купити сережки з білого золота за вигідною ціною. Доставка товару доступна по всій території України.

Каталог інтернет-магазину містить величезний вибір коштовностей, включаючи сережки з білого золота 585 і 925 проби. Для оформлення замовлення онлайн скористайтеся формою зворотного зв'язку. Менеджери магазину зв'яжуться з Вами для уточнення деталей, після чого заявка буде прийнята в роботу.

Доставка здійснюється по всій країні, включаючи міста Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Тернопіль, Суми, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Вінниця, Черкаси, Рівне, Житомир, Кропивницький і Чернівці.

 

Популярні запити: Сережки з білого золота з каміннямСережки з білого золота без каменівСережки з білого золота з смарагдомСережки з білого золота з фіанітомСережки зі вставкамиСережки з англійським замкомСережки з французьким замкомСережки-протяжкиСережки шпилькиСережки з гвинтовою застібкою.