Ексклюзивні каблучки

Підібрано 30 из 171
1 467грн.
2 934 грн.
1 400грн.
2 800 грн.
1 043грн.
2 087 грн.
1 226грн.
2 453 грн.
1 061грн.
2 123 грн.
1 001грн.
2 002 грн.
883грн.
1 767 грн.
926грн.
1 853 грн.
1 007грн.
2 014 грн.
2 413грн.
4 827 грн.
1 838грн.
3 676 грн.
1 305грн.
2 611 грн.
1 357грн.
2 714 грн.
918грн.
1 836 грн.

Ексклюзивні каблучки

Зустрічаючи дівчину з такими ж каблучкою на пальці або сережками у вухах, кожна представниця прекрасної статі реагує по-різному. Хтось захоплюється схожим смаком, а хтось відчуває себе ніяково. Така ситуація ніколи не трапитися, якщо вибирати ексклюзивні каблучки авторської роботи. Їх дизайн спеціально розробляється професійними майстрами ювелірної справи, а самі прикраси виконуються у єдиному екземплярі.

У чому відмінності ексклюзивних каблучок?

Авторський дизайн і випуск у єдиному екземплярі - не єдині відмінності ексклюзивних каблучок від звичайних ювелірних виробів. Часто для їх виготовлення використовують рідкісні дорогоцінні й напівкоштовні камені: 

  • природні перли неправильної форми;
  • гірський кришталь;
  • місячний камінь;
  • опал, агат, улексит.

Також в каталозі ювелірного магазину можна зустріти прикраси і з традиційними вставками: діамантами, смарагдами, сапфірами, рубінами, фіанітами, але в незвичайній формі огранювання або оригінальному поєднанні.

Ще одна відмінність - оригінальний дизайн. Такі каблучки часто мають асиметричну форму, складні візерунки. Вони можуть бути виконані у вигляді голови тварини, квітки, рослини, очей, навколишніх предметів. Такі шедеври не тільки хочеться носити, на них ще й приємно дивитися.

З чого виготовляються?

Купити каблучки ексклюзивної авторської роботи можна з тих же матеріалів, що звичні перстні. Для їх виготовлення використовується золото всіх відтінків, платина, а також срібло. В одному ювелірному виробі нерідко поєднується кілька видів металів, що і робить оформлення настільки незвичайним.

Для вставки можуть використовувати дорогоцінні й напівкоштовні камені, перли, емаль і навіть скло. При цьому ціна таких каблучок трохи вище, що пояснюється саме продуманим дизайном, над яким працюють професіонали, а також одиничністю випуску. За ексклюзивність однозначно варто заплатити більше.

Якість кожного матеріалу ретельно перевіряється. Якщо присутні коштовні камені, до них обов'язково додається необхідна документація. На золоті, платині і сріблі є проба і клеймо, що підтверджує справжність.

Кому підійдуть такі ювелірні вироби?

Купити ексклюзивні перстні може кожен, адже вони не тільки оригінально доповнять образ, а й здатні стати відмінним капіталовкладенням. З кожним роком цінність ювелірних виробів зростає, тому передавати їх як спадок актуально і вигідно. Але особливо оцінити незвичайність дизайну зможуть творчі натури, які вважають за краще оточувати себе незвичайними речами.

Перстні з авторським дизайном гармонійно вписуються в різні стилі гардеробу:

  • Casual вони розбавлять своєю стильністю;
  • У святковий додадуть нотку шарму;
  • Класичному додадуть елегантності та вишуканості.

Можна носити подібні варіанти каблучок і з діловим одягом. Але тут вже важливо більш ретельно звертати увагу на дизайн. Ободок у вигляді змії або з головою лева буде кілька недоречний. Зате варіант у вигляді печатки або з рослинним оформленням дуже навіть підійде. Такі ювелірні прикраси можна поєднувати з класичними виробами: носити з улюбленими сережками, обручкою, підвіскою на ланцюжку або браслетом.

Купити ексклюзивні каблучки тепер легко

Ще не так давно за покупкою ексклюзивних прикрас доводилося відправлятися на спеціальні аукціони або звертатися до ювелірів, щоб вони створили незвичайний виріб. Сьогодні придбати подібні прикраси набагато легше, і ціна їх порівняно доступна.

У каталозі нашого інтернет-магазину «Танго Голд» величезний асортимент перстнів авторської роботи. Є варіанти на будь-який смак:

1. З золота жовтого, білого і рожевого кольору.

2. З вставками з дорогоцінних і напівкоштовних каменів.

3. Для різних розмірів пальця.

4. З ексклюзивних колекцій професійних майстрів ювелірної справи.

5. У різноманітному дизайні, який обов'язково вразить, і оточуючих в тому числі.

У нашої компанії є магазини в кількох містах України. Також ми працюємо онлайн, тому клієнтом «Танго Голд» може стати кожен.

На всі ювелірні вироби надається гарантійне обслуговування, а також можлива оплата частинами. Це дозволить зробити незвичайний подарунок коханій дівчині, дружині, мамі, сестрі, дочці вже сьогодні.

У «Танго» дійсно легко купити ексклюзивні каблучки: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Суми , Хмельницький, Черкаси – доставка можлива в усі міста України, тому ми з задоволенням надішлемо обрану коштовність саме Вам.