Золоті чоловічі печатки

Підібрано 16 из 16
New
10 580грн.
13 225 грн.

Золоті чоловічі печатки

З незапам'ятних часів каблучки висловлювали статус людини, її положення у суспільстві, соціальну приналежність і фінансовий рівень. Якщо задуматися, сьогодні у цьому відношенні нічого не змінилося. Сучасні чоловічі печатки з золота все так само грають роль ідентифікатора, вказуючи на високе положення у суспільстві і символізуючи самодостатність їх власника. Золоті чоловічі печатки фото

Золота печатка чоловіча як вираження статусу

З давніх-давен каблучки і ​​персні носили з метою показати свій статус у суспільстві, в якості оберегів від потойбічних сил і пристріту, і не тільки. Печатка, як різновид каблучок, відрізнялася наявністю рифленої поверхні, часто із зображенням геральдики або будь-якого іншого відбитка, що ідентифікує власника.

Чоловіча каблучка печатка з золота відома як ювелірна прикраса і засіб візи з часів Стародавнього Межиріччя і Стародавнього Єгипту. Вже тоді вона служила символом влади, або принаймні виражала високий статус власника.

Друк, як первісний спосіб візування, був необхідний людям з положенням – монархам, знаті, полководцям, багатим купцям і міщанам. Цей принцип перекочував у наступні епохи. У Середньовіччі каблучку з печаткою все так само використовували представники вищого стану, в основному дворянство, для підпису документів, при відправці депеш і т.д.

Класичним прикладом, коли чоловіча печатка з золота служила в описаній вище якості, є каблучка Рибака, вже майже 1000 років відома як атрибут Папи Римського, за допомогою якої Понтифік раніше засвідчував листи приватного характеру та візував офіційні документи.

Сьогодні чоловічі золоті печатки служать рівно для тих же цілей, що і століття тому, за винятком функцій відбитка і візування (цю функцію виконують офіційні печаті, у том числі електронні).

В іншому нічого не змінилося. Час йде по колу, як казав Ніцше, з цим важко посперечатися. Але є речі, непідвладні моді. У числі таких – печатки чоловічі з золота, котрі як і раніше використовуються в якості ідентифікатора чоловіка у суспільстві і виражають його високий статус, як це було протягом багатьох тисячоліть тому.

Основні критерії вибору чоловічих золотих печаток

Затребуваність чоловічих золотих печаток знайшла відгук у роботі сучасних ювелірних майстрів і дизайнерів прикрас. Завдяки їхній праці можна купити чудові вироби даної категорії з різними характеристиками, головне розуміти, якими критеріями керуватися при виборі печатки.

1. Проба металу

Проба визначає місткість золота в сплаві, з якого відлито ювелірну прикрасу. Найбільш збалансованою з точки зору якості, декоративних аспектів і ціни вважається 585 проба золота. Чоловічі печатки відносяться до числа дорогих прикрас, тому компроміс між вартістю та іншими характеристиками повинен бути присутнім.

2. Колір металу

Золото, як ювелірний матеріал, може бути використано в різних колірних температурах. Тон металу по-різному висловлює акценти в дизайні виробу, і чоловічі золоті печатки тільки підтверджують дану тезу (див. фото в каталозі). В асортименті TANGO присутні коштовності з червоного золота, а також комбіновані прикраси, що поєднують в собі золоту основу зі срібними вставками.

3. Наявність і тип інкрустацій

Вставки дорогоцінного каміння та інших елементів, що створюють декор, можуть значно урізноманітнити дизайн і розширити естетичні якості чоловічої золотої печатки. Більшість моделей у каталозі мають інкрустації, в основному це вставки фіаніту, а також емалеві елементи і камінь агат.

4. Приуроченість

Практично всі предмети ювелірного світу припускають дарування у якості подарунка, приуроченого до якої-небудь події. Чоловіча золота печатка, будучи різновидом каблучки, також може бути подарована, а основними подіями виступають Валентинів день, весілля і ювілей.

5. Колекційна приналежність

У світі ювелірних виробів прийнято відносити коштовності до різних колекцій (для систематики). Колекція зазвичай включає до свого складу вироби загальною декоративною складовою, тобто вони мають схожий дизайн, якісь загальні риси і характеристики. Це зручно не тільки для продавця, але і для покупця, оскільки полегшує вибір завдяки угрупованню за згаданими загальними параметрами.

6. Розмір

Підбирати каблучку слід під розмір пальця. В іншому випадку перстень або буде тиснути, створюючи постійну незручність, або спадати, з ризиком втратити прикрасу. В каталозі є сортувальний список, що дозволяє вибирати чоловічу золоту печатку за розміром і діаметром.

7. Форма

Асортимент магазину пропонує персні круглої та квадратної форми. Вважається, що кругла геометрія відповідає більшою мірою жіночим каблучкам, хоча в каталозі є моделі круглих чоловічих печаток, які виглядають цілком гармонійно. Найчастіше для чоловічих перстнів характерна квадратна геометрія, такі вироби вважаються універсальними і підходять усім, як молодим, так і більш віковим чоловікам.

8. Вартість

Каталог магазину TANGO завжди містить моделі даної категорії. Оскільки мова йде про статусні ювелірні прикраси для чоловіків, ціни на чоловічі золоті печатки коливаються в діапазоні 11-22 тис. грн. Вироби орієнтовані на самодостатніх чоловіків, готових купити перстень, відповідний їх високому статусу.

9. В якості подарунка

Якщо чоловіча золота печатка розглядається в якості подарунка, слід враховувати деякі нюанси. Для ділового чоловіка, який раніше не носив подібні прикраси, краще вибрати лаконічного дизайну перстень, невеликого розміру. Більш оригінальні рішення підійдуть творчим особистостям, що одягаються модно або навіть екстравагантно. Виріб повинен підходити людині по духу, манері одягатися, створюючи респектабельний образ без зайвих акцентів і непотрібної помітності.

Купити чоловічі золоті печатки від Tangogold

Ювелірний магазин TANGO займається продажем прикрас і коштовностей всіх категорій, включаючи каблучки, перстні та печатки для чоловіків. Інтернет магазин пропонує гідний вибір ювелірних виробів за вигідною ціною, в тому числі чоловічих перснів-печаток.

Серед переваг покупки товару в Tangogold відзначають:

  • хороший вибір виробів і можливість підібрати прикрасу по різних характеристиках;
  • всі золоті вироби виконані зі сплаву 585 проби, відомого своєю якістю, естетикою і прийнятною ціною;
  • доставка по всій Україні, а також можливість забрати товар самовивозом з міст, де є магазини Танго (Слов'янськ, Одеса, Костянтинівка і Краматорськ).

Для жителів інших міст чоловічі печатки з золота купити не складе труднощів. Досить заповнити форму зворотного зв'язку і відправити замовлення на сервіс сайту.

Завдяки Новій Пошті доставка здійснюється по всій Україні, включаючи такі міста, як Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Суми, Хмельницький, Черкаси.